KS Drukarz II Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 2:12 (rocznik 2009)

Rocznik 2009
Piłka nożna

8. kolejka Ligi Okręgowej MZPN "Żak".

Okazałe zwycięstwo odnieśli chłopcy z rocznika 2009 nad rówieśnikami z Drukarza II.
Co ciekawe, przez większość meczu na takie rozstrzygnięcie się nie zapowiadało. Szybko strzelona bramka przez Tymona pozwalała przypuszczać, że zespół pójdzie za ciosem, ale nic takiego się nie stało. Przewaga była po naszej stronie, jednak więcej bramek w I kwarcie nie padło. W drugiej na 0:2 podwyższył Olgierd, niestety Drukarz również odpowiedział trafieniem i na III kwartę wychodziliśmy ze skromną przewagą 1:2.
Po świetnej akcji Kacpra, bramkę strzelił powracający po kontuzji Antek, ale przeciwnik znów łapie "kontakt"  i mamy 2:3
Kwestia końcowego wyniku pozostaje otwarta. Rywale szukają remisu, ale nasza defensywa gra bardzo skutecznie nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Ostatecznie, nadzieję na korzystny wynik dla przeciwników rozwiewa Sebastian Kawałek, dwukrotnie wychodząc "sam na sam" z bramkarzem i w obu sytuacjach zdobywając bramkę. Wynik 2:5 kompletnie podciął skrzydła zawodnikom Drukarza, którzy nie pozbierali się już do końca meczu. IV kwarta wyglądała  jak egzekucja. Siedem kolejnych bramek w kilka minut i wynik końcowy 2:12. Warto obejrzeć. :-)

Brawa dla drużyny i Trenera za okazałe zwycięstwo, ale warto podkreślić przede wszystkim dobrą grę w piłkę. Rozgrywanie, kluczowe podania, wychodzenie na pozycje. Momentami (zwłaszcza w III i IV kwarcie) wyglądało to naprawdę fajnie. :-)

Bramki dla RKS Okęcie strzelali: Sebastian Kawałek x4, Antoni Joński, Kacper Romanowicz, Sebastian Klimiuk x2, Tymon Wardziński, Olgierd Olasek x1.

Od lewej: Adam Błachowski, Olgierd Olasek, Kacper Romanowicz, Konrad Lao, Wojciech Smoleń, Michał Rybak, Sebastian Kawałek, Antoni Joński, Sebastian Klimiuk, Emil Deryj, trener Piotr Łuczyk i Tymon Wardziński.

KS Drukarz II Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 2:12   (rocznik 2009)