Karty podstawowe

5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010

5. kolejka

MKS Agrykola II –  RKS Okęcie II  15:2 (5:0; 3:1; 4:0; 5:1)

Bramki dla Okęcia: Jakub Filipczuk x2

 

Skład Okęcia: Jeremy Bernar – Jakub Filipczuk, Michał Górecki, Dariusz Tucholski, Daria Tucholska, Krzysztof Stachowiak, Leon Koba, Miłosz Chałbiński

 

Skład RKS Okęcie II 2009/2010 w meczu 5 kol. z MKS Agrykola

Stoją od lewej: Daria Tucholska , Dariusz Tucholski , Jakub Filipczuk , Miłosz Chałbiński , Leon Koba

Dolny rząd od lewej: Jeremi Bernar , Krzysztof Stachowiak , Michal Górecki

 

Galeria 
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy