KS Zwar - RKS Okęcie 13:6 (rocznik 2010)

Rocznik 2010

Poprzedni mecz RKS Okęcie vs KS ZWAR (6-7) był bardzo emocjonujący i nie mylił się ten, kto myślał, że i tym razem będzie podobnie.
Już I kwarta pokazała, że będzie to zacięty pojedynek. Obie drużyny zacięcie walczyły o piłkę, oddanych zostało sporo strzałów, dużo w poprzeczkę lub słupek, ale dzięki bramkarzom 15 minut skończyło się wynikiem 3-3.
W drugiej kwarcie było podobnie. Dużo walki, strzałów a wynik lekko drgnął 4-5 dla KS ZWAR.
Niestety w trzeciej kwarcie nasi przeciwnicy strzelili 4 bramki, aby zakończyć tę część 4-9.
IV kwarta pokazała, że i tym razem RKS Okęcie nie będzie w stanie wygrać. Nasi chłopcy robili wiele aby wyrównać oddając dużo strzałów, jednak mecz zakończył się wynikiem 13:6
Nasz przeciwnik to najlepsza drużyna w tabeli więc przegrana nie jest bolesna, ale pokazuje, że jeszcze trochę pracy przed nami.
Mamy dobrego trenera, walecznych zawodników, energicznie dopingujących rodziców więc wyniki przyjdą. Nie mają wyjścia.

Szczególne uznanie należy się naszemu bramkarzowi, który zaprezentował wiele pięknych parad. Adam – gratulacje!

(komentarz i zdjęcia Stanisław Gajlewicz)

Trener Piotr Łuczyk:  Chciałbym pochwalić całą drużynę za nawiązanie walki z bardzo trudnym przeciwnikiem. Ponadto, wyróżnić naszego bramkarza Adama Błachowskiego za świetną postawę w bramce i naszego super strzelca Patryka Tarkowskiego. Podwójny hat-trick (6 goli) to nie lada wyczyn. Gratulacje chłopcy!

KS Zwar - RKS Okęcie  13:6   (rocznik 2010)