RKS Okęcie - ZWAR Warszawa (rocznik 2010) 6:7

Rocznik 2010

Kolejny, już trzeci mecz Ligi MZPN Jesień 2017 za nami. Zawodnicy rocznika 2010 wiedzieli, że spotkanie nie będzie łatwe. Wiadomość o silnym rywalu zmobilizowała naszych zawodników do walki. Rozgrywka była niezwykle emocjonująca i bardzo wyrównana. Bramki padały jedna po drugiej, co utrzymywało wynik remisowy aż do ostatniej kwarty. W ostatnich dwóch minutach, przy wyniku 6:6, zawodnicy ZWAR'u strzelili nam 7. bramkę. Mimo przewagi w posiadaniu piłki w końcówce meczu, nie udało się wyrównać wyniku.  Jesteśmy jednak przekonani, że mecz rewanżowy będzie równie emocjonujący i zakończy się zwycięstwem RKS Okęcie.

Zdjęcia: Stanisław  Gajlewicz

Film: Rafał Joński

Fragmenty meczu nagrywane od połowy III kwarty.