Tabela i wyniki

Rocznik 2009/2010 B - Sezon 2018/2019 - IV Liga okręgowa E2 Orlik Grupa 9 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS VARSOVIA II 8 21 7 0 1 108:29
2 MKS Agrykola II Warszawa 9 21 7 0 2 82:54
3 POLONIA WARSZAWA S.A. 8 18 6 0 2 62:28
4 Football Talents 9 12 4 0 5 43:53
5 KS Przyszłość II Włochy 9 3 1 0 8 33:94
6 RKS Okęcie II 9 3 1 0 8 24:94
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 3 : 14 Football Talents 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 2 : 17 UKS VARSOVIA II 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
POLONIA WARSZAWA S.A. 11 : 6 MKS Agrykola II Warszawa 30-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 2 : 8 MKS Agrykola II Warszawa 07-04-2019
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3
UKS VARSOVIA II 6 : 4 POLONIA WARSZAWA S.A. 07-04-2019
o godzinie: 15:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
KS Przyszłość II Włochy 7 : 3 RKS Okęcie II 06-04-2019
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 4 : 6 Football Talents 14-04-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
POLONIA WARSZAWA S.A. 12 : 4 KS Przyszłość II Włochy 17-04-2019
o godzinie: 19:15
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
MKS Agrykola II Warszawa 6 : 12 UKS VARSOVIA II 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 1 : 10 UKS VARSOVIA II 28-04-2019
o godzinie: 09:45
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
KS Przyszłość II Włochy 2 : 14 MKS Agrykola II Warszawa 28-04-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 3 : 11 POLONIA WARSZAWA S.A. 28-04-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
POLONIA WARSZAWA S.A. 8 : 0 Football Talents 11-05-2019
o godzinie: 13:30
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
MKS Agrykola II Warszawa 15 : 2 RKS Okęcie II 12-05-2019
o godzinie: 15:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
UKS VARSOVIA II 20 : 0 KS Przyszłość II Włochy 11-05-2019
o godzinie: 16:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 3 : 0 KS Przyszłość II Włochy 19-05-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
UKS VARSOVIA II 20 : 0 RKS Okęcie II 19-05-2019
o godzinie: 15:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
MKS Agrykola II Warszawa 5 : 3 POLONIA WARSZAWA S.A. 19-05-2019
o godzinie: 11:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola II Warszawa 7 : 4 Football Talents 26-05-2019
o godzinie: 13:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
POLONIA WARSZAWA S.A. : UKS VARSOVIA II 25-05-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
RKS Okęcie II 9 : 6 KS Przyszłość II Włochy 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 9 : 1 RKS Okęcie II 02-06-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
KS Przyszłość II Włochy 4 : 10 POLONIA WARSZAWA S.A. 02-06-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
UKS VARSOVIA II 11 : 12 MKS Agrykola II Warszawa 03-06-2019
o godzinie: 19:15
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 9
AKTUALNA KOLEJKA
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS VARSOVIA II 12 : 4 Football Talents 09-06-2019
o godzinie: 10:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
MKS Agrykola II Warszawa 9 : 7 KS Przyszłość II Włochy 09-06-2019
o godzinie: 13:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
POLONIA WARSZAWA S.A. 3 : 0 RKS Okęcie II 08-06-2019
o godzinie: 13:30
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents : POLONIA WARSZAWA S.A. 16-06-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
RKS Okęcie II : MKS Agrykola II Warszawa 16-06-2019
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Przyszłość II Włochy : UKS VARSOVIA II 16-06-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Rocznik 2009/2010 B - Sezon 2018/2019 - IV Liga okręgowa E2 Orlik Grupa 8 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 WRKS Olimpia Warszawa 10 30 10 0 0 127:17
2 MKS Polonia W-wa 10 21 7 0 3 95:55
3 UKS OKĘCIE 2014 II 10 18 6 0 4 81:58
4 UKS OLIMPIJCZYCY 10 9 3 0 7 49:92
5 KS Przyszłość II Włochy 10 9 3 0 7 47:91
6 RKS Okęcie II 10 3 1 0 9 21:107
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 12 : 0 KS Przyszłość II Włochy 01-09-2018
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS OLIMPIJCZYCY 0 : 23 MKS Polonia W-wa 01-09-2018
o godzinie: 12:30
 Warszawa-Wola, Grenady 16
UKS OKĘCIE 2014 II 15 : 0 RKS Okęcie II 02-09-2018
o godzinie: 12:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 11 : 1 RKS Okęcie II 09-09-2018
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
MKS Polonia W-wa 6 : 15 UKS OKĘCIE 2014 II 24-09-2018
o godzinie: 19:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
WRKS Olimpia Warszawa 16 : 1 UKS OLIMPIJCZYCY 08-09-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS OLIMPIJCZYCY 10 : 7 KS Przyszłość II Włochy 15-09-2018
o godzinie: 11:30
 Warszawa-Wola, Grenady 16
UKS OKĘCIE 2014 II 2 : 12 WRKS Olimpia Warszawa 16-09-2018
o godzinie: 09:30
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie II 2 : 10 MKS Polonia W-wa 16-09-2018
o godzinie: 11:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 4 : 12 MKS Polonia W-wa 23-09-2018
o godzinie: 10:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
WRKS Olimpia Warszawa 12 : 2 RKS Okęcie II 22-09-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS OLIMPIJCZYCY 12 : 2 UKS OKĘCIE 2014 II 22-09-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Wola, Grenady 16
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS OKĘCIE 2014 II 13 : 4 KS Przyszłość II Włochy 29-09-2018
o godzinie: 14:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie II 7 : 5 UKS OLIMPIJCZYCY 29-09-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Polonia W-wa 2 : 13 WRKS Olimpia Warszawa 29-09-2018
o godzinie: 08:30
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 3 : 12 WRKS Olimpia Warszawa 07-10-2018
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
MKS Polonia W-wa 5 : 3 UKS OLIMPIJCZYCY 07-10-2018
o godzinie: 10:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
RKS Okęcie II 2 : 7 UKS OKĘCIE 2014 II 06-10-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 3 : 6 KS Przyszłość II Włochy 13-10-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS OKĘCIE 2014 II 6 : 9 MKS Polonia W-wa 14-10-2018
o godzinie: 16:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS OLIMPIJCZYCY 2 : 17 WRKS Olimpia Warszawa 13-10-2018
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Wola, Grenady 16
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 5 : 4 UKS OLIMPIJCZYCY 21-10-2018
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
WRKS Olimpia Warszawa 9 : 1 UKS OKĘCIE 2014 II 20-10-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
MKS Polonia W-wa 14 : 0 RKS Okęcie II 20-10-2018
o godzinie: 10:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Polonia W-wa 11 : 6 KS Przyszłość II Włochy 27-10-2018
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
RKS Okęcie II 1 : 18 WRKS Olimpia Warszawa 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS OKĘCIE 2014 II 7 : 3 UKS OLIMPIJCZYCY 27-10-2018
o godzinie: 12:15
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 1 : 13 UKS OKĘCIE 2014 II 03-11-2018
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
UKS OLIMPIJCZYCY 9 : 3 RKS Okęcie II 03-11-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Wola, Grenady 16
WRKS Olimpia Warszawa 6 : 3 MKS Polonia W-wa 03-11-2018
o godzinie: 14:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy