4 kolejka rozgrywek IV LO Grupy F1 Żak vs Ożarowianki Ożarów 3:12

Rocznik 2010

W czwartej kolejce rozgrywek IV LO Grupy F1 Żak, młodzi lotnicy ulegli na własnym boisku drużynie Ożarowianki Ożarów 3:12 (0:5, 0:2, 1:3, 2:2).

Nasz zespół, niestety po raz kolejny, bardzo słabo wszedł w mecz i już po kilku minutach obecny lider rozgrywek prowadził różnicą pięciu bramek. Gdyby nie ten niemrawy początek spotkania chłopcy mogliby stawić czoła drużynie gości, bowiem z każdą kwartą ich gra wyglądała lepiej. Zwłaszcza w drugiej połowie nie brakowało dobrych sytuacji do strzelania kolejnych bramek i mimo że zawodziła skuteczność to chłopcom udało się strzelić trzy bramki. Zdobywca jednej z nich, Oskar Kowalski, ewidentnie pozazdrościł napastnikowi drużyny seniorów RKS i podobnie jak on na tym samym boisku kilka godzin wcześniej, kopnął piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. Dwa trafienia dołożył regularny w ostatnich meczach Janek Nowicki.

Dotkliwa porażka z pewnością nie podetnie naszym czwartoligowcom skrzydeł, wręcz przeciwnie; w kolejnych meczach wyjdą na boisko zmotywowani by walczyć o pierwszą wygraną w rozgrywkach.