4.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010 RKS Okęcie Warszawa- KS Ursus II Warszawa 4:2

Rocznik 2010

Skład Okęcia: od lewej stoją: Adam Błachowski, Patryk Tarkowski kpt., Mateusz Rymarz, trener Piotr Łuczyk, Konrad Lao
od lewej klęczą: Jakub Kordala, Dawid Malik, Borys Gajlewicz

W dniu 27.04.2019 na Okęcie stawiała się drużyna z Ursusa, która przed tą kolejką miała taką samą ilość punktów co Okęciaki, ale wyprzedzała  w tabeli ilością strzelonych bramek, więc zwycięstwo dawało 3 punkty przewagi nad rywalem.

Od początku spotkania piłkarze trenera Piotra Łuczyka stworzyli sobie przewagę, którą udokumentowali dwoma trafieniami za to  przeciwnicy dołożyli jedno trafienie i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 2:1 dla Okęcia..

Kolejna odsłona to popis bramkarzy obu drużyn. Mimo wielu sytuacji podbramkowych oraz dużo oddanych strzałów nie padła żadna bramka.

Trzecia kwarta należała do "Młodych Lotników". Założenia taktyczne trenera zostały wprowadzone perfekcyjnie przez zawodników w życie i gra naszych piłkarzy mogła się naprawdę podobać. Następstwem było strzelenie bramki na 3:1 przez Żaków. Na ostatnią ćwiartkę "Młodzi Wojownicy" wyszli zmotywowani przez trenera i gotowi na walkę o trzy punkty. Po gwizdku sędziego mecz układał się  po myśli Okęcia, lecz po jednej z kontr przeciwnicy zdobyli bramkę kontaktową na 3:2 i zaczęło robić się nerwowo, a piłkarze Ursusa zaczęli mocno "cisnąć". Trener RKS-u szybko skorygował ustawienia na boisku swoich piłkarzy co skutkowało zdobyciem kolejnej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Okęcia