5.KOLEJKA III LIGI MZPN F1 "ŻAK" KS SOKÓŁ WARSZAWA- RKS OKĘCIE WARSZAWA (2010) 3:6

Rocznik 2010

Skład RKS-u od lewej stoją: Mateusz Rymarz, Patryk Tarkowski kpt., Filip Zych, siedzący trener Piotr Łuczyk,  oraz od lewej Jan Nowicki, Adam Błachowski, Borys Gajlewicz, Maciej Sobieszek, Dawid Malik, Franciszek Nida i Piotr Górecki.

W ostatnim meczu przed rundą rewanżową drużyna trenera Piotra Łuczyka zagrała na wyjeździe z KS Sokół Warszawa.
Po pierwszym gwizdku nasz zespół prowadził grę lecz obrońcy Sokoła nie pozwalali nam na zbyt wiele. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze i zawodnicy RKS-u musieli gonić wynik. Do remisu jeszcze w pierwszej kwarcie doprowadził nasz "nowy nabytek" Dawid Malik i pierwsza kwarta zakończyła się remisem 1:1.
W drugiej kwarcie toczyła się zacięta walka i prowadzenie dla Lotników uzyskał Borys Gajlewicz pokonując bramkarkę przeciwników i kwarta kończy się wynikiem 2:1.
W trzeciej kwarcie Żaki doskonale poradziły sobie z obroną Sokoła strzelając 4 bramki, ale niestety również podarowały rywalom "prezent" w postaci samobója. Na uwagę w tej kwarcie zasługuje strzał z rzutu wolnego naszego kapitana Patryka Tarkowskiego. Silnie uderzona piłka przeleciała bramkarce przeciwników między nogami. Kwarta kończy się wynikiem 6:2
dla naszych piłkarzy.
W czwartej odsłonie było dużo walki, mnóstwo strzałów, ale nic nam nie wpadało. Bramkarka rywali miała swój dzień. ;)
Gospodarze w tej kwarcie dołożyli jedno celne trafienie i mecz końy się wynikiem 6:3 dla drużyny Okęcia.
Przed meczami rewanżowymi Żaki zajmują pierwsze miejsce w tabeli!
Bramki dla RKS-u strzelili: Borys Gajlewicz x3, Patryk Tarkowski kpt. x 2, Dawid Malik x 1.