6. KOLEJKA III LIGI MZPN F1 "ŻAK" KS DRUKARZ II WARSZAWA- RKS OKĘCIE WARSZAWA (2010) 5:7

Rocznik 2010

Skład Okęcia: od lewej stoją: Mateusz Rymarz, Patryk Tarkowski kpt.,Maciej Sobieszek, Dawid Malik, trener Piotr Łuczyk, Michał Popek, Adam Błachowski
od lewej klęczą: Piotr Górecki, Borys Gajlewicz, Jakub Kordala, Adam Kurzawa, Filip Zych, Jan Nowicki.

Rundę rewanżową Żaki rozpoczęli kolejnym zwycięstwem. Mecz w pierwszej kwarcie przebiegał spokojnie. Kwarta zakończyła się wynikiem 1:0 dla RKS-u po strzale Borysa Gajlewicza. W drugiej kwarcie gra ruszyła do przodu. Pierwszą bramkę po indywidualnej akcji strzelił nasz lewy obrońca Mateusz Rymarz, a na 3:0 dołożył kapitan drużyny Patryk Tarkowski. W trzeciej kwarcie przy prowadzeniu 3:0 Żaki tracą koncentrację, popełniają dużo błędów własnych, a rywale skrupulatnie wykorzystują sytuację doprowadzając do remisu. Jeszcze w tej kwarcie bramkę strzela Dawid Malik i kwarta kończy się wynikiem 4:3 dla RKS-u. W ostatniej odsłonie meczu Lotnicy strzelają trzy bramki- jedną Patryk Tarkowski i dwie Borys Gajlewicz. Przeciwnicy dokładają celny strzał  i mecz kończy się wynikiem 7:5 dla OKĘCIA.
Na uznanie zasługuje bardzo dobra dyspozycja naszego bramkarza Piotra Góreckiego.

Bramki dla Okęcia strzelali: Borys Gajlewicz x3, Patryk Tarkowski x2, Mateusz Rymarz x1, Dawid Malik x1.