6.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010 F.C. Komorów - RKS Okęcie Warszawa 2:1

Rocznik 2010

Skład Okęcia: Adam Błachowski, Konrad Lao, Mateusz Rymarz, Wojciech Smoleń, Borys Gajlewicz, Patryk Tarkowski kpt., Jakub Kordala, Oskar Kowalski, Michał Popek.

Legendarny cytat Wielkiego Trenera Kazimierza Górskiego brzmi  " Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe", mieliśmy tego obraz w meczu Żaków z rocznika 2010.

Na pierwszy mecz rewanżowy Okęciaki wybrali się do Sokołowa na spotkanie z drużyną F.C.Komorów. Drużyny wyszły na boisko zmotywowane i gotowe do walki o zwycięstwo. Tak jak się spodziewaliśmy mecz był szybki i obfitował w wiele akcji. Na prowadzenie w drugiej kwarcie wyszli Młodzi Lotnicy i taki wynik pozostał do czwartej kwarty. Gdy zostały 3 minuty do końca meczu i wszystkie znaki na niebie wskazywały, że 3 punkty pojadą na Radarową, sędzia po zagraniu ręką przy wślizgu, podyktował rzut wolny dla naszych rywali tuż przed polem karnym. Piłka niestety znalazła drogę do naszej bramki no i wynik meczu zmienił się na 1:1. Okęcie szybko wznowiło grę od środka i zaczęło atakować aby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Niestety na chwilę przed ostatnim gwizdkiem arbitra F.C. Komorów wykonał rzut rożny i celne dośrodkowanie trafiło na głowę napastnika naszych przeciwników co w konsekwencji dało wynik 2:1 dla Komorowa.

Bardzo szkoda tej porażki naszych  Młodych Wojowników z Radarowej, gdyż z przebiegu meczu to Okęcie było drużyną przeważającą i nadającą tempo grze.

Trzymamy kciuki w kolejnych meczach!!!!

6.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010  F.C. Komorów - RKS Okęcie Warszawa 2:1