7 kolejka IV Ligi Okręgowej rocznika 2010, RKS Okęcie vs Unia II Boryszew 5:1

Rocznik 2010

W meczu 7 kolejki IV Ligi Okręgowej rocznika 2010, drużyna RKS Okęcie pokonała zespół Unii II Boryszew 5:1 (0:1, 3:0, 0:0, 2:0) tym samym odnosząc cenne, pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Młodzi lotnicy udanie zrewanżowali się drużynie Unii za porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek, a swoją grą dostarczyli sobie i kibicom dużo radości. Również trenerzy z pewnością mają powody do zadowolenia bowiem na boisku widać było sporo jakości.

Już pierwsza, mimo że wyrównana, kwarta pokazała, że wygrana jest w zasięgu ręki. Składne, budowane podaniami ataki naszej drużyny kończyły się strzałami, brakowało jedynie siły lub precyzji. W tej części gry gościom udało się jeszcze strzelić jedną bramkę, ale też nie wykorzystali doskonałej okazji w postaci rzutu karnego, którego obronił Piotrek.

Druga kwarta to już koncert gry RKS. Stratę bramkową odrobił Franek, a kolejne dwa trafienia dołożył Dawid. Nasi obrońcy skutecznie blokowali dostępu do bramki i już do ostatniego gwizdka bramkarze RKS zachowali czyste konta. Za to w ostatniej części gry bramkarz Unii kapitulował jeszcze dwukrotnie po bramkach Janka i Dawida, który tym samym skompletował hat-trick.

Po naprawdę dobrej grze i zasłużonej wygranej apetyty zostały rozbudzone. Trzymamy kciuki za równie udane występy naszych IV ligowców w kolejnych spotkaniach.