Karty podstawowe

7.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010 RKS Okęcie Warszawa- UKS BSS IRZYK II 6:3

Rocznik 2010
Piłka nożna

RKS Okęcie 2010

Skład Okęcia: od lewej stoją : Patryk Tarkowski kpt., Borys Gajlewicz, Mateusz Rymarz, trener Piotr Łuczyk, Michał Popek, Adam Błachowski, Konrad Lao, Oskar Kowalski,  od lewej klęczą: Jakub Kordala

W sobotni poranek piłkarze RKS-u z rocznika 2010 rozegrali kolejny mecz ligowy z drużyną UKS IRZYK II. Drużyna gości na mecz rewanżowy stawiła się na Radarowej całkiem innym składem.... niż w pierwszym spotkaniu  ( ciekawe czemu?). Nasi zawodnicy tym razem weszli w mecz niemrawo i ospale tracąc w pierwszej kwarcie trzy bramki odpowiadając jednym celnym trafieniem. Jak się okazało były to jedyne gole jakie zdobył UKS IRZYK II na naszym stadionie.

Od drugiej kwarty podopieczni trenera Piotra Łuczyka zagrali koncertowo doprowadzając w tej ćwiartce do remisu zdobywając bramki po bardzo dobrej grze zespołowej. W kolejnej odsłonie Okęciaki dołożyli dwa gole z czego jeden padł z rzutu karnego, a drugi po szybkim wznowieniu gry przez naszego bramkarza. Trzeba wspomnieć, że bramkarz przeciwników by stworzyć przewagę liczebną wprowadzał piłkę wychodząc do połowy boiska czym został "ukarany" przez naszego kapitana celnym trafieniem z połowy boiska ( takie zachowanie bramkarza znamy już od spadkowiczów z I ligi).                Wojownicy z Okęcia pokazali w tym meczu wolę walki do końcowego gwizdka.

Relacja: Szymon Tarkowski.

7.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010  RKS Okęcie Warszawa-  UKS BSS IRZYK II  6:3