8.kolejka III Ligi Okręgowej F1 Żak KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA - RKS OKĘCIE WARSZAWA 3:10 (2010)

Rocznik 2010

Skład Okęcia: od lewej stoją: Patryk Tarkowski kpt.,Filip Zych, Mateusz Rymarz,Piotr Górecki, Borys Gajlewicz, trener Piotr Łuczyk, Michał Popek
od lewej klęczą: Jakub Kordala, Adam Błachowski, Jan Nowicki

Jechaliśmy na Warszawski Żoliborz po 3 "oczka" i... udało się nam pewnie zdobyć komplet punktów.
Wynik spotkania otwiera Patryk Tarkowski kpt., a drugą bramkę dokłada po indywidualnej akcji lewy obrońca
Mateusz Rymarz. Przeciwnicy strzelają na 2:1, ale ostatni głos w tej kwarcie mają Żaki z Okęcia, a konkretnie Borys Gajlewicz, który celnym trafieniem zamyka pierwszą ćwiartkę i kończymy wynikiem 3:1.
W drugiej kwarcie 2 bramki strzela Borys Gajlewicz i mimo wielu akcji z obu stron wynik spotkania nie ulega zmianie. Kończymy połówkę wynikiem 5:1.
W trzeciej odsłonie tracimy pierwsi bramkę, ale od czego mamy naszych napastników ☺. Bramkę dla Młodych Lotników zdobywa Michał Popek i schodzimy z boiska z wynikiem 6:2.
W ostatnich 15 minutach meczu "się działo". Niestety jak w poprzedniej kwarcie tracimy pierwsi bramkę... Trener Piotr Łuczyk dał swoim zawodnikom cenne wskazówki, a Ci, pomimo już dużego zmęczenia, zaczęli wprowadzać je w życie i tak po składnej akcji całego zespołu bramkę dla Okęcia strzela Borys Gajlewicz. Drugie celne trafienie dokłada Patryk Tarkowski kpt. Nasi przeciwnicy dają nam prezent w postaci bramki samobójczej . Kiedy wszyscy myśleli, że dowieziemy taki wynik do końca nasi rywale faulują naszego zawodnika. Odległość od bramki wskazuje na wprowadzenie piłki do gry. Trener nakazuje naszemu prawemu obrońcy Filipowi Zych uderzyć bezpośrednio na bramkę, a ten wywiązuje się perfekcyjnie. Silnym uderzeniem tuż nad murawą zdobywa dziesiątą bramkę ( bramkarz bez szans) w tym meczu.
Wynik dla naszych przeciwników mógł być jeszcze wyższy, ale dzięki naszym obrońcom Jankowi  Nowickiemu,
a w szczególności Jakubowi Kordali wynik spotkania nie zmienił się..
Nic dodać nic ująć trzeba otwarcie powiedzieć, że dzięki nim bramka była trudna do zdobycia dla rywali i tu należy wspomnieć o naszych wspaniałych bramkarzach  Adamie Błachowskim i Piotrze Góreckim.

Bramki dla RKS-u strzelali: Borys Gajlewicz x4, Patryk Tarkowski kpt. x 2, Mateusz Rymarz x 1, Michał Popek x 1, Filip Zych x 1 oraz bramka samobójcza rywali.