Karty podstawowe

9.kolejka III Ligi Okręgowej F1 Żak MKS POLONIA WARSZAWA- RKS OKĘCIE WARSZAWA (2010) 3:3

Rocznik 2010
Piłka nożna

"TAK LATAJĄ MŁODZI LOTNICY Z ROCZNIKA 2010!!!

W sobotę 27.10.2018r odbył się mecz na szczycie ligowej tabeli III Ligii Okręgowej F1 Żak. Po pierwszym, wygranym przez RKS, meczu, rewanż zapowiadał się bardzo interesująco. Zwłaszcza, że oba zespoły walczą o miano najlepszego w grupie i awans do II ligi.
W pierwszej kwarcie na prowadzenie wychodzą Żaki z Radarowej po potężnym uderzeniu z dystansu kapitana drużyny Patryka Tarkowskiego. Pomimo naporu przeciwników wynik w kwarcie nie ulega zmianie-wynik 1:0 dla Okęcia.
W drugiej kwarcie Okęciaki dostają trzy szybkie " LEWE SIERPOWE", po których Polonia zdobywa trzy bramki. Mimo wielu prób poprawienia wyniku przez naszą drużynę piłka nie może znaleźć drogi do siatki. Połowa meczu kończy się wynikiem 3:1 dla Czarnych Koszul.
W trzeciej odsłonie zawodnicy zmotywowani przez trenera Piotra Łuczyka wchodzą na boisko  z podniesioną głową. Mentor w trakcie przerwy "napoił" swoich uczniów pozytywną energią, mottem " do póki piłka w grze wszystko jest możliwe" co miało odzwierciedlenie w  grze naszych piłkarzy, a w szczególności Michała Popka, który w tej kwarcie zdobywa bramkę kontaktową na 3:2.
Czwarta Ćwiartka to "bój o wszystko". Akcje przenoszą się z jednej bramki pod drugą. Mnóstwo strzałów, wiele parad bramkarzy i stało się... Po złym przyjęciu piłki przez bramkarza Polonii sytuację wykorzystuje kapitan drużyny Patryk Tarkowski, który nie odpuszcza akcji i idzie do końca za piłą. Dzięki temu strzela gola i RKS Okęcie wyrównuje na 3:3. Do końca meczu  Młodzi Lotnicy walczą jak "LWY"i mecz kończy się remisem.

Wielkie podziękowania dla naszych WOJOWNIKÓW- bramkarzy: Adama Błachowskiego i Piotra Góreckiego, obrońców:  Mateusza Rymarza, Filipa Zych, Maćka Sobieszka, Kuby Kordali oraz napastników: Borysa Gajlewicza, Michała Popka, Dawida Malika oraz w szczególności dla Patryka Tarkowskiego kpt, który w tym meczu zachował się jak na kapitana przystało zostawiając wszystkie siły i serce na murawie!!!!

Bramki dla RKS-u zdobyli: Patryk Tarkowski kpt.x2, Michał Popek x1

Młodzi Lotnicy, po 9 kolejkach, wciąż niepokonani!