Skład Okęcia: od lewej stoją Borys Kopeć, Adam Błachowski, Mateusz Rymarz, Patryk Tarkowski kpt., Dawid Malik, Michał Popek, trener Piotr Łuczyk
od lewej siedzą: Borys Gajlewicz, Konrad Lao, Wojciech Smoleń, Jakub Kordala
Do niedzielnego turnieju trener Piotr Łuczyk wystawił dwie drużyny z rocznik 2010:
Grupa 1 składy:
1.Górecki
2.Nowicki
3.Zych
4.Nida
5.Korneć
6.Gabi
7.Spychała
8.Sobieszek
9.Bęski
10. Oskar
Grupa 2 składy:
1.Błachowski
2.Rymarz
3.Kordala
4.Tarkowski
5.Gajlewicz
6.Popek
7.Malik
8.Kopeć
9.Lao
10.Smoleń
Wyniki meczów fazy grupowej Grupy 2:
RKS Okęcie - Młodzik Radom 1:1
Bramki:
1:0 Patryk Tarkowski ( Borys Gajlewicz )
1:1 Młodzik Radom
RKS Okęcie - A.P. Diament 4:1
Bramki:
1:0 Borys Gajlewicz ( Patryk Tarkowski)
2:0 Borys Gajlewicz ( Patryk Tarkowski )
2:1 A.P. Diament
3:1 Patryk Tarkowski ( Jakub Kordala )
4:1 Michał Popek ( Mateusz Rymarz )
RKS Okęcie - Semp Pogoń Siedlce II 1:0
Bramki:
1:0 Borys Gajlewicz ( Konrad Lao )
RKS Okęcie-Semp Pogoń Siedlce 0:1
Bramki:
0:1 Semp
RKS Okęcie-Talent Warszawa 2:0
Bramki:
1:0 Borys Gajlewicz ( Patryk Tarkowski )
2:0 Dawid Malik ( Borys Gajlewicz)
RKS Okęcie-UKS Sporting Grodzisk Mazowiecki 2:0
Bramki:
1:0 Borys Gajlewicz ( Mateusz Rymarz )
2:0 Michał Popek ( Wojtek Smoleń )
Po fazie grupowej Okęciaki wchodzą do finałów z pierwszego miejsca.
Półfinał:
RKS Okęcie-B.K.S.7 Warszawa 2:1
Bramki:
1:0 Borys Gajlewicz ( Patryk Tarkowski )
1:1 B.K.S.
2:1 Patryk Tarkowski ( Konrad Lao )
Finał:
RKS OKĘCIE-ORLIK MOKOTÓW 1:1 ( 4:5 )
1:0 Konrad Lao ( Adam Błachowski )
1:1 ORLIK
W finale Młodzi Lotnicy zagrali z Orlikiem Mokotów.Mecz był jak przystało na te dwie drużyny(kolejny finał z ich udziałem) bardzo zacięty i wyrównany po regulaminowym czasie gry mecz kończy się remisem 1:1 tak więc mamy karne.Loteria związana z wykonywaniem "jedenastek" nie jest dla nas szczęśliwa - przegrywamy ten rodzaj dogrywki 4:5 i zajmujemy bardzo dobre drugie miejsce w turnieju.
MVP turnieju OSIR CUP zostaje Borys Gajlewicz.
Gratulacje dla zespołu i sztabu Trenerskiego!!!