5 kolejka Liga Zimowa RS Sport Młodzik 2010 RKS OKĘCIE – ZNICZ PRUSZKÓW II 1-3 (1-2)

Rocznik 2010

W piątej kolejce praskiej ligi zimowej rozgrywanej przy Zbaraskiej 3 RKS Okęcie rozegrał mecz ze Zniczem Pruszków. Był to ostatni mecz jaki chłopcy rozegrali w roku 2021.

Niestety nasi zawodnicy przegrali to spotkanie po wyrównanym meczu, choć wcale porażką nie musiało się skończyć, gdyby nie błędy indywidualne i nie najlepsza skuteczność tego dnia.

Początek spotkania nie zapowiadał przegranej naszej drużyny. Zespół grał skoncentrowanie i jako pierwszy wyszedł na prowadzenie po bardzo ładnej akcji zawodnika testowanego i Patryka Szawarskiego, w której ten pierwszy w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali. Stracona bramka nie podziałała na zespół Znicza destrukcyjnie. Drużyna z Pruszkowa coraz częściej zagrażała bramce RKS Okęcie i doprowadziła do wyrównania, a chwilę później tuż przed przerwą wyszła na prowadzenie.

Druga połowa zaczyna się od straty bramki, choć parę minut wcześniej była dogodna sytuacja do wyrównania. Zespół starał się złapać kontakt, ale niestety miał zbyt dużą ilość niedokładnych podań i strzałów. Ostatecznie wynik już nie uległ zmianie.

W następnej kolejce przeciwnikiem RKS Okęcie będzie zespół Akademii Piłkarskiej 11 Legionowo. Mecz zaplanowany na tą chwilę na niedzielę 09.01.2022 na godzinę 16.

Mecz KS GROM – MOSIR Mińsk Mazowiecki przesunięty na inny termin.

Tabela po 5 kolejkach

Skład: 66. Bartosz Golder (kpt), 9. Borys Gajlewicz, 8. Patryk Szawarski, 16. Konrad Lao, 26. Milan Jaroszewicz, 98. Piotr Mikulski, 22. Maurycy Baszta, 2. Filip Cyrankowski, 14. Maciej Michalski, 62. Jan Wąsiewicz, Zawodnik Testowany, 29. Borys Kopeć, 5. Oskar Kowalski, 25. Jakub Kordala, 33. Borys Mikina