Liga Zimowa RS Sport 2010 Grupa II

Rocznik 2010
Liga Zimowa RS Sport 2010 Grupa II - RKS Okęcie Warszawa

Dzisiaj inaugurowaliśmy mecz ligi zimowej  RS Sport rocznik 2010 grupa II. Przeciwnikiem był zespół FFA Warszawa II z Bemowa.
Drużyna pierwszy raz grała pod balonem i poszło im naprawdę dobrze. Od początku do końca był widać, że są zgranym zespołem, który walczy i może na siebie liczyć.
Przyjemnie oglądało się celne podania i rozgrywanie piłki pod bramką przeciwnika. Także w obronie stanowiliśmy mur trudny do przejścia.
Pierwsza bramka padła szybko, a zdobył ją Yulan z asysty naszego bramkarza Francesco. Później potoczyło się równie dobrze i po pierwszej połowie wygrywaliśmy 7:0. Druga połowa również obfitowała w emocje i gole. Finalny wynik to 13:2

Wielkie gratulacje dla Trenera i  całej drużyny, a szczególnie dla Yulana, który zdobył w tym meczu 5 bramek i zanotował 3 asysty.