Karty podstawowe

SPARING LEGIONOVIA LEGIONOWO – RKS OKĘCIE 1-2 (0-1)

Rocznik 2010
Piłka nożna

Po przerwie związanej z feriami chłopcy rozegrali mecz sparingowy przy Parkowej 27 w Legionowie. Przeciwnikiem RKS Okęcie był zespół Legionovii Legionowo, który w rundzie wiosennej grać będzie w 1 lidze.

Podopieczni trenerów Piotra i Mateusza Łuczyków, pomimo widocznych trudów intensywnego obozu dochodzeniowego jaki się zakończył rozegrali na tle wymagającego rywala dobre zawody.

Większą inicjatywę w pierwszej połowie mieli przeciwnicy, którzy lepiej operowali piłką, wykorzystując zbyt duże odległości naszych zawodników oraz problemy z wyprowadzeniem piłki, tworzyli groźniejsze akcje pod bramką. Kilkukrotnie w tej części meczu nasz bramkarz - Bartek Golder zmuszony był do obrony groźnych strzałów. Stare piłkarskie porzekadło mówi jednak o niewykorzystanych sytuacjach. Bramkarz drużyny gospodarzy próbował dryblować w polu karnym, co skończyło się utratą piłki, a w konsekwencji po bramce Patryka Szawarskiego zespół wyszedł na jednobramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron więcej z gry miał RKS Okęcie, ale brakowało lepszego wykończenia. Udało się jednak wyjść na dwubramkowe prowadzenie, po bramce strzelonej przez Patryka Tarkowskiego bezpośrednio z rzutu rożnego. Gospodarze również tworzy mniejsze lub większe zagrożenie pod bramką. Jedna z nich przyniosła im gola z rzutu karnego. Więcej bramek już nie oglądaliśmy.

Drużynie gospodarzy dziękujemy za zaproszenie, a także za wspólną dobrą grę.

 

Skład: 66. Bartosz Golder, 9. Borys Gajlewicz, 10. Patryk Tarkowski (kpt), 8. Patryk Szawarski, 16. Konrad Lao, 26. Milan Jaroszewicz, 14. Maciej Michalski, 87. Zawodnik Testowany, 29. Borys Kopeć, 5. Oskar Kowalski, 25. Jakub Kordala, 33. Borys Mikina

I Połowa

0:1 Patryk Szawarski

II Połowa

0:2 Patryk Tarkowski

1:2 Legionovia Legionowo

Relacja: Adam Szawarski
Zdjęcia + Video: Stanisław Gajlewicz

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy