Tabela i wyniki

ROCZNIK 2010 A - II LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 4 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 2 6 2 0 0 21:10
2 RKS Okęcie 2 3 1 0 1 16:11
3 UKS Unia Boryszew 1 0 0 0 1 4:10
4 MKS Znicz II Pruszków 1 0 0 0 1 4:14
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : PAUZJE 05-09-2020
o godzinie: 11:45
 
RKS Okęcie 6 : 7 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 05-09-2020
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz II Pruszków : PAUZJE 05-09-2020  
Kolejka nr 2
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : PAUZJE 12-09-2020  
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 14 : 4 MKS Znicz II Pruszków 13-09-2020
o godzinie: 16:30
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
UKS Unia Boryszew 4 : 10 RKS Okęcie 12-09-2020
o godzinie: 14:30
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
Kolejka nr 3
 
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : PAUZJE 19-09-2020  
MKS Znicz II Pruszków : UKS Unia Boryszew 19-09-2020
o godzinie: 13:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
PAUZJE : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 19-09-2020  
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 26-09-2020  
UKS Unia Boryszew : PAUZJE 26-09-2020  
RKS Okęcie : MKS Znicz II Pruszków 04-10-2020
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków : PAUZJE 03-10-2020  
PAUZJE : RKS Okęcie 03-10-2020  
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : UKS Unia Boryszew 03-10-2020
o godzinie: 12:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS Unia Boryszew 10-10-2020  
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : RKS Okęcie 10-10-2020
o godzinie: 15:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
PAUZJE : MKS Znicz II Pruszków 10-10-2020  
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : PAUZJE 17-10-2020  
MKS Znicz II Pruszków : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 17-10-2020  
RKS Okęcie : UKS Unia Boryszew 17-10-2020  
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie 24-10-2020  
UKS Unia Boryszew : MKS Znicz II Pruszków 24-10-2020  
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : PAUZJE 24-10-2020  
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : PAUZJE 07-11-2020
o godzinie: 10:00
 
PAUZJE : UKS Unia Boryszew 07-11-2020  
MKS Znicz II Pruszków : RKS Okęcie 07-11-2020  
Kolejka nr 10
 
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : MKS Znicz II Pruszków 14-11-2020  
RKS Okęcie : PAUZJE 14-11-2020  
UKS Unia Boryszew : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 14-11-2020  
Rocznik 2010 B - IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 8 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie II 3 9 3 0 0 29:8
2 UNIA WARSZAWA 2 3 1 0 1 7:18
3 AMP GOOL WOLA 3 3 1 0 2 13:17
4 MKS Agrykola Warszawa 2 1 0 1 1 5:8
5 BKS ZSP 7 WARSZAWA 2 1 0 1 1 5:8
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UNIA WARSZAWA 6 : 3 AMP GOOL WOLA 06-09-2020
o godzinie: 10:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
RKS Okęcie II 6 : 3 BKS ZSP 7 WARSZAWA 05-09-2020
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : MKS Agrykola Warszawa 06-09-2020
o godzinie: 10:00
 
Kolejka nr 2
 
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL WOLA 6 : 3 MKS Agrykola Warszawa 12-09-2020
o godzinie: 10:00
 boisko Orlik (Warszawa-Bemowo, Jana Olbrachta 48/56)
BKS ZSP 7 WARSZAWA : PAUZJE 12-09-2020
o godzinie: 10:00
 
UNIA WARSZAWA 1 : 15 RKS Okęcie II 12-09-2020
o godzinie: 09:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
Kolejka nr 3
AKTUALNA KOLEJKA
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 8 : 4 AMP GOOL WOLA 20-09-2020
o godzinie: 11:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UNIA WARSZAWA 19-09-2020
o godzinie: 10:00
 
MKS Agrykola Warszawa 2 : 2 BKS ZSP 7 WARSZAWA 20-09-2020
o godzinie: 12:30
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL WOLA : BKS ZSP 7 WARSZAWA 26-09-2020
o godzinie: 10:00
 boisko Orlik (Warszawa-Bemowo, Jana Olbrachta 48/56)
UNIA WARSZAWA : MKS Agrykola Warszawa 26-09-2020
o godzinie: 12:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
RKS Okęcie II : PAUZJE 26-09-2020  
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : AMP GOOL WOLA 03-10-2020  
MKS Agrykola Warszawa : RKS Okęcie II 03-10-2020
o godzinie: 15:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
BKS ZSP 7 WARSZAWA : UNIA WARSZAWA 03-10-2020
o godzinie: 10:00
 ZSP Nr 7 (Warszawa-Bemowo, ppłk. Wacława Szadkowskiego 3)
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL WOLA : UNIA WARSZAWA 10-10-2020
o godzinie: 15:30
 boisko Orlik (Warszawa-Bemowo, Jana Olbrachta 48/56)
BKS ZSP 7 WARSZAWA : RKS Okęcie II 10-10-2020
o godzinie: 10:00
 ZSP Nr 7 (Warszawa-Bemowo, ppłk. Wacława Szadkowskiego 3)
MKS Agrykola Warszawa : PAUZJE 10-10-2020  
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola Warszawa : AMP GOOL WOLA 17-10-2020  
PAUZJE : BKS ZSP 7 WARSZAWA 17-10-2020  
RKS Okęcie II : UNIA WARSZAWA 17-10-2020  
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL WOLA : RKS Okęcie II 24-10-2020
o godzinie: 10:00
 boisko Orlik (Warszawa-Bemowo, Jana Olbrachta 48/56)
UNIA WARSZAWA : PAUZJE 24-10-2020  
BKS ZSP 7 WARSZAWA : MKS Agrykola Warszawa 24-10-2020
o godzinie: 10:00
 ZSP Nr 7 (Warszawa-Bemowo, ppłk. Wacława Szadkowskiego 3)
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BKS ZSP 7 WARSZAWA : AMP GOOL WOLA 07-11-2020
o godzinie: 10:00
 ZSP Nr 7 (Warszawa-Bemowo, ppłk. Wacława Szadkowskiego 3)
MKS Agrykola Warszawa : UNIA WARSZAWA 07-11-2020  
PAUZJE : RKS Okęcie II 07-11-2020  
Kolejka nr 10
 
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL WOLA : PAUZJE 14-11-2020
o godzinie: 10:00
 
RKS Okęcie II : MKS Agrykola Warszawa 14-11-2020  
UNIA WARSZAWA : BKS ZSP 7 WARSZAWA 14-11-2020
o godzinie: 12:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik