Tabela i wyniki

Rocznik 2010 A - II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKS PIASECZNO II61341121:7
2MUKS Kosa Konstancin693037:8
3AP GREEN692319:7
4UKS TORPEDO MOKOTÓW672138:14
5RKS Okęcie W-wa641144:13
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 01.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS TORPEDO MOKOTÓW1 : 2RKS Okęcie W-wa01.04.2023
o godzinie: 13:05
 Gruszczyńskiego 12 ( Mokotów, Jadźwingów 12 )
PAUZJE : MUKS Kosa Konstancin01.04.2023
o godzinie: 15:00
 Brak danych
AP GREEN4 : 1MKS PIASECZNO II02.04.2023
o godzinie: 12:00
 Źródlana , Wólka Kozodawska
Kolejka nr 2
data: 06.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN1 : 0UKS TORPEDO MOKOTÓW06.04.2023
o godzinie: 10:00
 Stadion AP Green ( Wólka Kozodawska, Źródlana )
MKS PIASECZNO II3 : 2MUKS Kosa Konstancin06.04.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Piasecznie ( Piaseczno, 1 Maja 16 )
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE06.04.2023 Brak danych
Kolejka nr 3
data: 15.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : AP GREEN15.04.2023 Brak danych
MUKS Kosa Konstancin2 : 1RKS Okęcie W-wa16.04.2023
o godzinie: 15:30
 Bielawska 78 , 05-520 Konstancin-Jeziorna
UKS TORPEDO MOKOTÓW0 : 9MKS PIASECZNO II28.04.2023
o godzinie: 18:45
 Stadion Miejski GOSiR (Piaseczno, 1 Maja 16)
Kolejka nr 4
data: 22.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS PIASECZNO II4 : 0RKS Okęcie W-wa22.04.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Miejski w Piasecznie ( Piaseczno, 1 Maja 16 )
UKS TORPEDO MOKOTÓW : PAUZJE22.04.2023 Brak danych
AP GREEN0 : 2MUKS Kosa Konstancin23.04.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion AP Green (Wólka Kozodawska, Źródlana )
Kolejka nr 5
data: 06.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : MKS PIASECZNO II06.05.2023 Brak danych
RKS Okęcie W-wa1 : 1AP GREEN07.05.2023
o godzinie: 12:00
 ,
MUKS Kosa Konstancin0 : 1UKS TORPEDO MOKOTÓW16.05.2023
o godzinie: 17:30
 Kosa Arena (Konstancin-Jeziorna, Bielawska 78)
Kolejka nr 6
data: 13.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa0 : 4UKS TORPEDO MOKOTÓW13.05.2023
o godzinie: 10:00
 ,
MUKS Kosa Konstancin : PAUZJE13.05.2023
o godzinie: 12:30
 Brak danych
MKS PIASECZNO II1 : 1AP GREEN13.05.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Piasecznie ( Piaseczno, 1 Maja 16 )
Kolejka nr 7
data: 20.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa20.05.2023 Brak danych
MUKS Kosa Konstancin0 : 3MKS PIASECZNO II21.05.2023
o godzinie: 10:00
 Bielawska 78 , 05-520 Konstancin-Jeziorna
UKS TORPEDO MOKOTÓW2 : 2AP GREEN21.05.2023
o godzinie: 18:30
 Strefa Sportu ( Rembertów, Strażacka 121 )
Kolejka nr 8
data: 27.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa0 : 1MUKS Kosa Konstancin27.05.2023
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Włochy, Radarowa 1 )
AP GREEN : PAUZJE28.05.2023
o godzinie: 10:00
 Brak danych
MKS PIASECZNO II : UKS TORPEDO MOKOTÓW31.05.2023
o godzinie: 20:00
 1 Maja 16 , 05-500 Piaseczno
Kolejka nr 9
data: 03.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MUKS Kosa Konstancin : AP GREEN03.06.2023
o godzinie: 10:00
 Kosa Arena ( Konstancin-Jeziorna, Bielawska 78 )
PAUZJE : UKS TORPEDO MOKOTÓW03.06.2023 Brak danych
RKS Okęcie W-wa : MKS PIASECZNO II04.06.2023
o godzinie: 17:00
 Radarowa 1 , 02-137 Warszawa
Kolejka nr 10
data: 10.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS TORPEDO MOKOTÓW : MUKS Kosa Konstancin10.06.2023
o godzinie: 14:15
 Gruszczyńskiego 12 ( Mokotów, Jadźwingów 12 )
MKS PIASECZNO II : PAUZJE10.06.2023 Brak danych
AP GREEN : RKS Okęcie W-wa11.06.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion AP Green ( Wólka Kozodawska, Źródlana )
Rocznik 2010 B - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1BVB Academy WBS Warsaw 81860229:9
2KS WILANÓW81550316:18
3MKS Grochovia Warszawa71240318:18
4RKS Okęcie II8930515:19
5AS WESOŁA8930511:14
6Juventus III Academy762056:17
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 01.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AS WESOŁA3 : 1RKS Okęcie II01.04.2023
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła ( Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
MKS Grochovia Warszawa3 : 0KS WILANÓW01.04.2023
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
BVB Academy WBS Warsaw 4 : 0Juventus III Academy25.04.2023
o godzinie: 17:00
 Strefa Sportu (Rembertów, Strażacka 121)
Kolejka nr 2
data: 06.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa2 : 4BVB Academy WBS Warsaw 06.04.2023
o godzinie: 10:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim (Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1)
Juventus III Academy2 : 0AS WESOŁA06.04.2023
o godzinie: 14:00
 Sobieskiego (Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
RKS Okęcie II1 : 4KS WILANÓW06.04.2023
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie (Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
Kolejka nr 3
data: 15.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AS WESOŁA3 : 1MKS Grochovia Warszawa15.04.2023
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła ( Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
RKS Okęcie II2 : 1Juventus III Academy16.04.2023
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Włochy, Radarowa 1 )
BVB Academy WBS Warsaw 2 : 3KS WILANÓW16.04.2023
o godzinie: 13:00
 Strefa Sportu (Rembertów, Strażacka 121)
Kolejka nr 4
data: 22.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS WILANÓW3 : 0Juventus III Academy22.04.2023
o godzinie: 15:30
 Gruszczyńskiego (Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
BVB Academy WBS Warsaw 4 : 1AS WESOŁA23.04.2023
o godzinie: 10:00
 Strefa Sportu ( Rembertów, Strażacka 121 )
MKS Grochovia Warszawa3 : 2RKS Okęcie II23.04.2023
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
Kolejka nr 5
data: 06.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AS WESOŁA0 : 1KS WILANÓW06.05.2023
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła ( Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
Juventus III Academy : MKS Grochovia Warszawa06.05.2023
o godzinie: 12:00
 Sobieskiego (Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
RKS Okęcie II0 : 4BVB Academy WBS Warsaw 07.05.2023
o godzinie: 10:00
 ,
Kolejka nr 6
data: 13.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Juventus III Academy2 : 1BVB Academy WBS Warsaw 13.05.2023
o godzinie: 10:00
 Sobieskiego (Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
RKS Okęcie II2 : 0AS WESOŁA13.05.2023
o godzinie: 12:00
 ,
KS WILANÓW2 : 5MKS Grochovia Warszawa13.05.2023
o godzinie: 15:15
 Gruszczyńskiego (Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
Kolejka nr 7
data: 20.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AS WESOŁA2 : 0Juventus III Academy20.05.2023
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła ( Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
KS WILANÓW3 : 2RKS Okęcie II21.05.2023
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie (Włochy, Radarowa 1)
BVB Academy WBS Warsaw 5 : 1MKS Grochovia Warszawa21.05.2023
o godzinie: 16:00
 Strefa Sportu ( Rembertów, Strażacka 121 )
Kolejka nr 8
data: 27.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Juventus III Academy1 : 5RKS Okęcie II27.05.2023
o godzinie: 14:00
 Sobieskiego (Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
KS WILANÓW0 : 5BVB Academy WBS Warsaw 27.05.2023
o godzinie: 15:15
 Gruszczyńskiego ( Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12 )
MKS Grochovia Warszawa3 : 2AS WESOŁA27.05.2023
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
Kolejka nr 9
data: 03.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AS WESOŁA : BVB Academy WBS Warsaw 03.06.2023
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła ( Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
Juventus III Academy : KS WILANÓW04.06.2023
o godzinie: 10:00
 Sobieskiego (Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
RKS Okęcie II : MKS Grochovia Warszawa05.06.2023
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
data: 10.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
BVB Academy WBS Warsaw : RKS Okęcie II31.05.2023
o godzinie: 19:00
 Tor Wyścigów Konnych (Ursynów, Puławska 266)
KS WILANÓW : AS WESOŁA10.06.2023 Brak danych
MKS Grochovia Warszawa : Juventus III Academy11.06.2023
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
Rocznik 2010 A - II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKS Znicz II Pruszków 102682036:3
2UKS BSS IRZYK102271216:7
3GKS Pogoń Grodzisk Maz.102170332:22
4RKS Okęcie101031614:19
5SEMP II Ursynów10620812:35
6KS Ursus II W-wa10310913:37
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa2 : 5GKS Pogoń Grodzisk Maz.03.09.2022
o godzinie: 13:00
 KS Ursus ( Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3 )
UKS BSS IRZYK1 : 0SEMP II Ursynów03.09.2022
o godzinie: 16:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
MKS Znicz II Pruszków 1 : 0RKS Okęcie03.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń Grodzisk Maz.0 : 5MKS Znicz II Pruszków 10.09.2022
o godzinie: 09:30
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
SEMP II Ursynów2 : 1RKS Okęcie10.09.2022
o godzinie: 17:00
 KS SEMP ( Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4 )
UKS BSS IRZYK2 : 1KS Ursus II W-wa11.09.2022
o godzinie: 12:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Kolejka nr 3
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 0 : 0UKS BSS IRZYK17.09.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion Znicz ( Pruszków, Bohaterów Warszawy 4 )
RKS Okęcie1 : 6GKS Pogoń Grodzisk Maz.19.09.2022
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus II W-wa4 : 2SEMP II Ursynów26.09.2022
o godzinie: 20:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 4
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS IRZYK2 : 1RKS Okęcie24.09.2022
o godzinie: 14:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
SEMP II Ursynów2 : 4GKS Pogoń Grodzisk Maz.24.09.2022
o godzinie: 15:45
 KS SEMP ( Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4 )
KS Ursus II W-wa0 : 3MKS Znicz II Pruszków 25.09.2022
o godzinie: 11:00
 KS Ursus ( Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3 )
Kolejka nr 5
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 3 : 0SEMP II Ursynów01.10.2022
o godzinie: 11:30
 Stadion Znicz ( Pruszków, Bohaterów Warszawy 4 )
GKS Pogoń Grodzisk Maz.0 : 3UKS BSS IRZYK01.10.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion GKS Pogoń ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
RKS Okęcie4 : 2KS Ursus II W-wa02.10.2022
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
Kolejka nr 6
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie2 : 2MKS Znicz II Pruszków 08.10.2022
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
SEMP II Ursynów0 : 2UKS BSS IRZYK08.10.2022
o godzinie: 13:45
 KS SEMP ( Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4 )
GKS Pogoń Grodzisk Maz.4 : 0KS Ursus II W-wa09.10.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion GKS Pogoń ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
Kolejka nr 7
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa1 : 4UKS BSS IRZYK15.10.2022
o godzinie: 18:00
 KS Ursus ( Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3 )
RKS Okęcie1 : 0SEMP II Ursynów16.10.2022
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
MKS Znicz II Pruszków 5 : 0GKS Pogoń Grodzisk Maz.19.10.2022
o godzinie: 17:15
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 8
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów5 : 2KS Ursus II W-wa22.10.2022
o godzinie: 09:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
GKS Pogoń Grodzisk Maz.3 : 2RKS Okęcie23.10.2022
o godzinie: 13:15
 Stadion GKS Pogoń ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
UKS BSS IRZYK0 : 2MKS Znicz II Pruszków 23.10.2022
o godzinie: 14:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice ( Zielonki-Parcela, Zachodnia 2 )
Kolejka nr 9
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 6 : 1KS Ursus II W-wa05.11.2022
o godzinie: 11:50
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie0 : 1UKS BSS IRZYK05.11.2022
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
GKS Pogoń Grodzisk Maz.8 : 1SEMP II Ursynów05.11.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion GKS Pogoń ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
Kolejka nr 10
data: 12.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa0 : 2RKS Okęcie08.11.2022
o godzinie: 19:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
MKS Znicz II Pruszków 9 : 0SEMP II Ursynów09.11.2022
o godzinie: 17:15
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS BSS IRZYK1 : 2GKS Pogoń Grodzisk Maz.13.11.2022
o godzinie: 12:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice ( Zielonki-Parcela, Zachodnia 2 )
Rocznik 2010 B - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1UKS TORPEDO MOKOTÓW82170145:17
2Juventus Academy III Warszawa81550329:17
3MKS Grochovia Warszawa81341324:18
4RKS Okęcie II8620612:31
5Football Talents8411612:39
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS TORPEDO MOKOTÓW10 : 0RKS Okęcie II03.09.2022
o godzinie: 13:10
 Gruszczyńskiego 12 ( Warszawa-Mokotów, Jadźwingów 12 )
MKS Grochovia Warszawa2 : 2Football Talents03.09.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
PAUZJE : Juventus Academy III Warszawa03.09.2022 Brak danych
Kolejka nr 2
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Juventus Academy III Warszawa5 : 3RKS Okęcie II10.09.2022
o godzinie: 12:30
 Sobieskiego (Warszawa-Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
PAUZJE : MKS Grochovia Warszawa10.09.2022 Brak danych
Football Talents2 : 5UKS TORPEDO MOKOTÓW11.09.2022
o godzinie: 12:30
 STF Champion (Warszawa-Ursynów, Baletowa 164)
Kolejka nr 3
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa3 : 2Juventus Academy III Warszawa17.09.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1)
UKS TORPEDO MOKOTÓW : PAUZJE17.09.2022 Brak danych
RKS Okęcie II0 : 3Football Talents26.09.2022
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Juventus Academy III Warszawa7 : 1Football Talents24.09.2022
o godzinie: 10:00
 Sobieskiego ( Warszawa-Mokotów, Jana III Sobieskiego 68 )
PAUZJE : RKS Okęcie II24.09.2022 Brak danych
MKS Grochovia Warszawa1 : 3UKS TORPEDO MOKOTÓW25.09.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
Kolejka nr 5
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa1 : 3RKS Okęcie II01.10.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1)
Football Talents : PAUZJE01.10.2022 Brak danych
UKS TORPEDO MOKOTÓW3 : 2Juventus Academy III Warszawa02.10.2022
o godzinie: 14:30
 Gruszczyńskiego 12 ( Warszawa-Mokotów, Jadźwingów 12 )
Kolejka nr 6
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II2 : 5UKS TORPEDO MOKOTÓW08.10.2022
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
Football Talents0 : 7MKS Grochovia Warszawa08.10.2022
o godzinie: 15:30
 STF Champion (Warszawa-Ursynów, Baletowa 164)
Juventus Academy III Warszawa : PAUZJE08.10.2022 Brak danych
Kolejka nr 7
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS TORPEDO MOKOTÓW9 : 2Football Talents15.10.2022
o godzinie: 13:10
 Gruszczyńskiego 12 ( Warszawa-Mokotów, Jadźwingów 12 )
MKS Grochovia Warszawa : PAUZJE15.10.2022 Brak danych
RKS Okęcie II0 : 2Juventus Academy III Warszawa16.10.2022
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
Kolejka nr 8
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Juventus Academy III Warszawa1 : 4MKS Grochovia Warszawa22.10.2022
o godzinie: 12:00
 Sobieskiego ( Warszawa-Mokotów, Jana III Sobieskiego 68 )
PAUZJE : UKS TORPEDO MOKOTÓW22.10.2022 Brak danych
Football Talents2 : 4RKS Okęcie II23.10.2022
o godzinie: 16:00
 STF Champion (Warszawa-Ursynów, Baletowa 164)
Kolejka nr 9
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II : PAUZJE05.11.2022 Brak danych
Football Talents0 : 5Juventus Academy III Warszawa06.11.2022
o godzinie: 10:00
 STF Champion (Warszawa-Ursynów, Baletowa 164)
UKS TORPEDO MOKOTÓW7 : 3MKS Grochovia Warszawa06.11.2022
o godzinie: 10:00
 Gruszczyńskiego 12 ( Warszawa-Mokotów, Jadźwingów 12 )
Kolejka nr 10
data: 12.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II0 : 3MKS Grochovia Warszawa11.11.2022
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : Football Talents12.11.2022 Brak danych
Juventus Academy III Warszawa5 : 3UKS TORPEDO MOKOTÓW13.11.2022
o godzinie: 10:00
 Sobieskiego (Warszawa-Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy