5.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011

Rocznik 2011

5 Kolejka

RKS Okęcie Warszawa – UKS Białe Orły II 15:2 (4:1; 1:0; 5:0 ; 5:1)

Bramki dla RKS:  Kacper Tatarski x7 Franek Dylewski x3 Antoś Kosmoł x2 Tom Vu x2 Ignacy Dąbrowski

Skład Okęcia: Dominik Marszał, Łukasz Łuczak –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski, Ignacy Dąbrowski, Antoni Napłoszek, Piotr Parzyszek , Dominik Brzozowski  ,Tom Vu , Wiktor Cichecki , Dominik Wieczorek , Antoś Kosmoł

Radarowa 1, niedziela, w końcu sprzyjająca aura - grupa A naszego rocznika 2011/2012 mierzy się z outsiderem ligi UKS Orły Białe II.

Pomimo małych zawirowań sprzętowych przed meczem zawody rozpoczynają się o czasie.

Nasi Lotnicy zaczynają z animuszem i po chwili prowadzą już 2:0 po dwóch bramkach Antka Kosmoł. Dwie kolejne dokładają Tom Vu i Ignacy Dąbrowski i po pierwszej kwarcie prowadzimy 4:1. Jedyna bramka dla rywali również była naszego autorstwa - niestety w ferworze walki zdarzyło nam się trafienie samobójcze.

Druga kwarta była dosyć senna, gra toczyła się głównie w środku boiska, chociaż parę razy obiliśmy słupki bramki przeciwnika. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył dla nas Kacper Tatarski.

Młodzi Lotnicy chyba poczuli niedosyt, bo trzecią kwartę zaczęli jak wygłodniałe stado szakali - 2 bramki Franka Dylewskiego., 2 bramki Kacpra i jedna Toma. Totalny nokaut - po trzech kwartach prowadzimy już 10:1.

Czwarta odsłona gry to koncert jednego gracza - Kacper, Kacper i jeszcze po dwakroć Kacper Tatarski. Cztery bramki pod rząd napastnika Okęcia i trybuny szaleją … W międzyczasie rywalom udaje się po kontrze strzelić drugą bramkę, tym razem samodzielnie ! Kropkę nad "i" postawił drugi z podstawowych napastników Franek Dylewski ! Końcowy wynik 15:2 dla RKS Okęcie.

Brawo Trener, brawo chłopaki !

Pokazaliście dzisiaj kawałek naprawdę dobrego futbolu! Coraz więcej kombinowanych akcji, ciekawych podań, coraz więcej pewności w obronie.