8.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011

Rocznik 2011

8 Kolejka

RKS Okęcie Warszawa – SKS Grom II Warszawa 7:2 (1:1 ; 2:0 ; 2:1 ; 2:0)

Bramki dla RKS:  Kacper Tatarski x3 , Franek Dylewski x2 ,Tom Vu , Piotr Parzyszek

Skład Okęcia: Dominik Marszał, Eryk Szelbracikowski –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski kpt.,  Ignacy Dąbrowski, Antoni Napłoszek, Dominik Wieczorek, Piotr Parzyszek , Dominik Brzozowski , Tom Vu , Sebastian Wyroda

RKS Okęcie 2011A w meczu z Gromem II W-wa (01-06-2019 r.)

Stoją od lewej: Tom Vu , Dominik Marszał , franek Dylewski , Dominik Wieczorek , Piotr Parzyszek , Mariusz Wiśniewski trener

Dolny rząd od lewej: Antoś Napłoszek , Kacper Tatarski , Sebastian Wyroda , Dominik Brzozowski , Ignacy Dąbrowski

Sobotnie popołudnie, duchota i żar z nieba. Nasi "Młodzi Lotnicy" z Grupy A podejmują na swoim boisku drużynę SKS Grom II Warszawa. Drużyna przyjezdnych w bojowych nastrojach gotowa do „zemsty” za pierwszy przegrany mecz.

Kwarta I - przyjezdni ostro rzucili się do ataku na naszą bramkę. Po ok. 10 minutach udało im się zmusić Dominika M do wyjęcia piłki z siatki. 0:1 dla Gromu. Nie takiego obrotu sprawy się spodziewaliśmy. Z konieczności gonienia za wynikiem jeszcze w tej samej kwarcie, po wielu słupkach i nabijaniu bramkarza Gromu, nasz snajper Kacper doprowadza do remisu 1:1.

Kwarta II - mino ciężkich warunków pogodowych nasi chłopcy wyszli na murawę żądni wygranej co po kilku składnych akcjach pozwoliło się nam cieszyć z wyniku 2:1 a sprawcą takiego wyniku został Franek. Nie minęło zbyt wiele czasu, a Kacper podwyższył na 3:1.

Kwarta III - tradycyjnie nasi chłopcy dostają drugie "życie", nową dawkę energii co skutkuje wynikami: 4:1 za sprawą Toma oraz 5:1 za sprawą Piotrka. Podekscytowani rezultatem chłopcy troszkę odpuścili co spowodowało zamieszanie na naszym polu karnym wynikiem czego była nieudana interwencja Dominika M, któremu piłka wyleciała z rąk i nawet heroiczna próba ratowania sytuacji przez Piotrka nie pomogła - piłka zaplątana w nogach Piotrka wpadła do naszej bramki. Wynik po 3 kwartach 5:2.

Kwarta IV - ostatnie 15 minut należało już do nas. Pomimo wielu prób zmiany wyniku ze strony chłopców z Gromu to nasi dzielni wojownicy zmieniali stan gry, najpierw na 6:2 za sprawą Franka a ostatecznie kropkę nad "i" postawił Kacperek ustanawiając końcowy wynik na 7:2 dla RKSu.
Podsumowując: mecz nie należał do łatwych, pogoda dała się we znaki, ale ostatecznie to RKS zdobył 3 pkt sprawiając radość kibicom oraz chyba dumnemu z postawy swoich podopiecznych trenerowi Mariuszowi.

Z okazji Dnia Dziecka serdeczne życzenia dla naszych dzieciaczków oraz wielkie dzięki za emocje jakich nam dostarczyli.

Relacja i zdjęcia: Robert Marszał (wiecej zdjęć TUTAJ )