Karty podstawowe

Mecz sparingowy - rocznik 2011/2012

Mecz towarzyski rocznika 2011/2012

KS Raszyn – RKS Okęcie Warszawa  11:13

 

Bramki dla Okęcia: Kacper Tatarski x 5 Antoś Kosmoł x 5 Franek Nida x 2 i Franek Dylewski

 

 

Najmłodsi piłkarze RKS Okęcie Warszawa - rocznik 2011/12 trenują pod czujnym okiem trenera Mariusza Wiśniewskiego oraz biorą udział w Turniejach i meczach towarzyskich. Dzisiaj na hali rywalizowali z rówieśnikami KS Raszyn i po ciężkim boju wyszli z niego zwycięsko.

Początek meczu nie zapowiadał końcowego triumfu. Rywale szybko wyszli na prowadzenie, a wynik 6:1 na początku meczu „podciął skrzydła małym lotnikom”. Wydawało się, że jest po meczu, ale chłopcy z mozołem zaczęli odrabiać straty. Pokazali „charakter”, a swoją postawą ucieszyli trenera i kibiców. Sami też ogromnie ucieszyli się z wygranej. Taki widok – bezcenny !!! Dla RKS–u po 5 goli zdobyli Kacper Tatarski i Antoś Kosmoł, a do końcowego wyniku ‘dołożyli” się Franek Nida (2 gole) i Franek Dylewski(1gol). Brawo , brawo chłopcy !!!

RKS Okęcie 2011/2012 w meczu z KS Raszyn , 24-02-2018 r.

stoją od lewej: Dominik Marszal, Eryk Szelbracikowski, Dominik Brzozowski, Kacper Tatarski, Piotr Parzyszek, Antoś Napłoszek, Franek Dylewski, Antoś Kosmoł, Kajtek Milczarek, Łukasz Łuczak, Mariusz Wiśniewski - trener i Franek Nida.

 

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy