Żaki rocznik 2011- 10 Kolejka

Rocznik 2011

10 Kolejka

UKS Jaguar II Michałowice – RKS Okęcie Warszawa  4:7 (2:0,0:4,1:1,1:2)

Bramki dla RKS: Franek Dylewski x3 Kacper Tatarski x2 Ignacy Dąbrowski  Antoś Napłoszek

Skład Okęcia: Dominik Marszal –  Franek Dylewski, Mateusz Roman, Kacper Tatarski, Gabriel Ginalski, Ignacy Dąbrowski, Edward Szustal, Antoni Napłoszek, Łukasz Łuczak

Na ostatni mecz w sezonie podopieczni Mariusz Wiśniewskiego pojechali do Michałowic, a  za przeciwnika mieli rówieśników miejscowego UKS-u Jaguar. Sobotnia wyprawa udała się Żakom, wygrali różnicą trzech goli, a bramki strzelali Franio Dylewski ,  Kacper Tatarski , Ignacy Dąbrowski oraz Antoś Napłoszek. Kluczowym momentem w pokonaniu rywali była 2 kwarta. Po pierwszej gospodarze wygrywali 2:0 i nie zanosiło się na końcowy triumf Okęcia. W drugim kwadransie gry chłopcy zmobilizowali siły i śmielej zaatakowali. Efektem tego były 4 gole autorstwa Frania Dylewskiego x2 , Kacpra Tatarskiego oraz Ignacego Dąbrowskiego. Druga połowa to wyrównane spotkanie z minimalną przewagą lotników w ostatniej kwarcie. Kacper dzięki bramce w III kwarcie ustrzelił dublet, Franio dołożył jednego gola w ostatnich minutach gry i zaliczył hat trick-a , a Antoś nie chciał tylko asystować i też , w IV „tercji” strzelił gola. Wygrana w Michałowicach zapewniła Żakom 3 lokatę w grupie 12 , poziom F2 ! Miejsce na „pudle” z 15 punktami na koncie , w pierwszym sezonie ligowym jest dobrą prognozą na przyszłość.

Brawo chłopcy , brawo trener…

Na odpoczynek i zregenerowanie sił trener rocznika 2011 dał swoim podopiecznym tylko tydzień. Już w niedzielę 11 października Żaki zaczynają sezon halowy Turniejem OSiR Włochy Cup przy ul.Gładkiej 18. Szczegółowy terminarz Turnieju podamy osobnym news-em.

Żaki RKS Okęcie Warszawa w meczu 10 kol. z UKS jaguar II Michałowice (03-11-2018 r.)

stoja od lewej: Mateusz Roman , Franek Dylewski , Gabriel Ginalski , Edward Szustal , Łukasz Łuczak , Mariusz Wiśniewski trener

klęczą od lewej: Kacper Tatarski , Antoś Napłoszek , Dominik Marszal , Ignacy Dąbrowski