Tabela i wyniki

Rocznik 2012 B - I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AP GREEN 10 17 5 2 3 42:28
2 UKS BSS IRZYK 10 17 5 2 3 35:26
3 MKS Znicz Pruszków 9 16 5 1 3 44:40
4 MUKS Kosa Konstancin 10 14 4 2 4 38:38
5 Ursus W-wa 9 9 2 3 4 31:34
6 RKS Okęcie 10 9 3 0 7 33:57
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Ursus W-wa 4 : 4 AP GREEN 05-09-2020
o godzinie: 11:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
UKS BSS IRZYK 6 : 7 MKS Znicz Pruszków 05-09-2020
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 5 : 3 MUKS Kosa Konstancin 05-09-2020
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN 6 : 2 MUKS Kosa Konstancin 13-09-2020
o godzinie: 16:00
 Stadion AP Green (Wólka Kozodawska, Źródlana )
MKS Znicz Pruszków 4 : 7 RKS Okęcie 12-09-2020
o godzinie: 14:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Ursus W-wa 2 : 2 UKS BSS IRZYK 12-09-2020
o godzinie: 10:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 3
 
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS IRZYK 2 : 4 AP GREEN 19-09-2020
o godzinie: 14:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 5 : 4 Ursus W-wa 15-09-2020
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS Kosa Konstancin 3 : 7 MKS Znicz Pruszków 19-09-2020
o godzinie: 11:30
 Kosa Arena (Konstancin-Jeziorna, Bielawska 78)
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN 2 : 2 MKS Znicz Pruszków 27-09-2020
o godzinie: 16:00
 Stadion AP Green (Wólka Kozodawska, Źródlana )
Ursus W-wa 5 : 7 MUKS Kosa Konstancin 26-09-2020
o godzinie: 11:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
UKS BSS IRZYK 6 : 1 RKS Okęcie 28-09-2020
o godzinie: 17:45
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 3 : 5 AP GREEN 03-10-2020
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS Kosa Konstancin 5 : 1 UKS BSS IRZYK 03-10-2020
o godzinie: 12:00
 Kosa Arena (Konstancin-Jeziorna, Bielawska 78)
MKS Znicz Pruszków 5 : 3 Ursus W-wa 07-10-2020
o godzinie: 18:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN 2 : 5 Ursus W-wa 11-10-2020
o godzinie: 16:00
 Stadion AP Green (Wólka Kozodawska, Źródlana )
MKS Znicz Pruszków 2 : 5 UKS BSS IRZYK 11-10-2020
o godzinie: 11:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MUKS Kosa Konstancin 6 : 3 RKS Okęcie 11-10-2020
o godzinie: 12:00
 Bielawska 78 , 05-520 Konstancin-Jeziorna
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS Kosa Konstancin 2 : 6 AP GREEN 17-10-2020
o godzinie: 15:00
 Wólka Kozodawska, Źródlana 9
RKS Okęcie 4 : 10 MKS Znicz Pruszków 17-10-2020
o godzinie: 14:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BSS IRZYK 4 : 2 Ursus W-wa 16-10-2020
o godzinie: 17:45
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN 1 : 2 UKS BSS IRZYK 25-10-2020
o godzinie: 16:00
 Stadion AP Green (Wólka Kozodawska, Źródlana )
Ursus W-wa 4 : 3 RKS Okęcie 23-10-2020
o godzinie: 17:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
MKS Znicz Pruszków 2 : 7 MUKS Kosa Konstancin 25-10-2020
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz Pruszków 5 : 3 AP GREEN 07-11-2020
o godzinie: 12:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MUKS Kosa Konstancin 2 : 2 Ursus W-wa 08-11-2020
o godzinie: 11:00
 Kosa Arena (Konstancin-Jeziorna, Bielawska 78)
RKS Okęcie 1 : 6 UKS BSS IRZYK 08-11-2020
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP GREEN 9 : 1 RKS Okęcie 15-11-2020
o godzinie: 15:15
 Stadion AP Green ( Wólka Kozodawska, Źródlana )
UKS BSS IRZYK 1 : 1 MUKS Kosa Konstancin 14-11-2020
o godzinie: 15:15
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Ursus W-wa : MKS Znicz Pruszków 28-10-2020
o godzinie: 16:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Rocznik 2012 B - IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 7 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 TS GWARDIA 9 22 7 1 1 71:43
2 AP WILKI WARSZAWA 6 18 6 0 0 95:18
3 RKS Okęcie II 9 13 4 1 4 48:42
4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 10 9 3 0 7 40:90
5 Przyszłość II Włochy 9 8 2 2 5 40:55
6 WBS WARSZAWA II 9 6 2 0 7 44:90
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WBS WARSZAWA II 4 : 28 AP WILKI WARSZAWA 05-09-2020
o godzinie: 12:30
 Willy-Brandt Schule (Warszawa-Wilanów, św. Urszuli Ledóchowskiej 3)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 15 TS GWARDIA 05-09-2020
o godzinie: 10:30
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
RKS Okęcie II 3 : 1 Przyszłość II Włochy 05-09-2020
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : Przyszłość II Włochy 12-09-2020
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Wola, Smocza 19
TS GWARDIA 7 : 5 RKS Okęcie II 12-09-2020
o godzinie: 11:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
WBS WARSZAWA II 6 : 5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 13-09-2020
o godzinie: 10:00
 Willy-Brandt Schule (Warszawa-Wilanów, św. Urszuli Ledóchowskiej 3)
Kolejka nr 3
 
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 17 AP WILKI WARSZAWA 20-09-2020
o godzinie: 10:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
RKS Okęcie II 12 : 6 WBS WARSZAWA II 20-09-2020
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Przyszłość II Włochy 6 : 9 TS GWARDIA 20-09-2020
o godzinie: 15:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : TS GWARDIA 27-09-2020
o godzinie: 15:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Smocza 19)
WBS WARSZAWA II 6 : 7 Przyszłość II Włochy 07-10-2020
o godzinie: 18:50
 Willy Brandt Schule Warszawa (Warszawa-Wilanów, Syta 123)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 : 13 RKS Okęcie II 27-09-2020
o godzinie: 11:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II : AP WILKI WARSZAWA 03-10-2020
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Przyszłość II Włochy 4 : 7 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 04-10-2020
o godzinie: 14:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
TS GWARDIA 9 : 2 WBS WARSZAWA II 03-10-2020
o godzinie: 13:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : WBS WARSZAWA II 11-10-2020
o godzinie: 15:30
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Smocza 19)
TS GWARDIA 9 : 3 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 07-11-2020
o godzinie: 13:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Przyszłość II Włochy 3 : 3 RKS Okęcie II 11-10-2020
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Przyszłość II Włochy 3 : 12 AP WILKI WARSZAWA 18-10-2020
o godzinie: 13:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 1 : 5 TS GWARDIA 17-10-2020
o godzinie: 13:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 6 WBS WARSZAWA II 17-10-2020
o godzinie: 11:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 15 : 5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 11-11-2020
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Smocza 19)
WBS WARSZAWA II 5 : 7 RKS Okęcie II 25-10-2020
o godzinie: 10:00
 Willy-Brandt Schule (Warszawa-Wilanów, św. Urszuli Ledóchowskiej 3)
TS GWARDIA 4 : 4 Przyszłość II Włochy 24-10-2020
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA 2 : 16 AP WILKI WARSZAWA 07-11-2020
o godzinie: 09:15
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Przyszłość II Włochy 8 : 6 WBS WARSZAWA II 07-11-2020
o godzinie: 11:15
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 1 : 4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 08-11-2020
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 7 : 3 RKS Okęcie II 15-11-2020
o godzinie: 13:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Smocza 19)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 : 4 Przyszłość II Włochy 15-11-2020
o godzinie: 11:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
WBS WARSZAWA II 3 : 11 TS GWARDIA 15-11-2020
o godzinie: 10:00
 Willy-Brandt Schule (Warszawa-Wilanów, św. Urszuli Ledóchowskiej 3)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik