A Klasa 12.Kolejka

Seniorzy - V Liga

12. kolejka

Okęcie Warszawa – Laura Chylice 5:0 (2:0)

Bramki: Rafał Gajowniczek 15’ Adrian Wiercioch 43’ 52’ Jerzy Fiszer 71’ Mateusz Olkowski 78’

Skład Okęcia: Adrian Frankowski – Krystian Smokowski(81.Kamil Małecki), Piotr Łuczyk kpt., Marcin Romanowicz, Mariusz Wiśniewski(75’.Damian Smokowski) – Jerzy Fiszer(79’.Jakub Król), Łukasz Dziewicki, Paweł Błociszewski(72.Damian Koński), Patryk Marek(60.Artur Kochanowski) – Rafał Gajowniczek, Adrian Wiercioch(68.Mateusz Olkowski)

Mecz na szczycie „serie A”  grupa III pomiędzy Okęciem Warszawa , a Laurą Chylice zakończył się triumfem „lotników”. Wynik spotkania odzwierciedla, to co działo się na boisku. Goście nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Okęcia, a ze straty 5 goli powinni się cieszyć. Mogło być ich dwukrotnie więcej !!!

Po niespodziewanej porażce w Krzakach Czaplinkowskich trener Piotr Biechoński z lekka przemeblował skład wyjściowy swojego zespołu. W linii pomocy od pierwszych minut wystawił Łukasza Dziewickiego oraz Pawła Błociszewskiego co miało kluczowe znaczenie w poczynaniach Okęcia. Paweł wprowadził spokój „w szeregach”, a waleczność Łukasza udzieliła się drużynie .Do ich wysokiej formy dostosowali się pozostali piłkarze , grali pięknie „dla oka” i co ważne skutecznie. Wszyscy wznieśli się na wyżyny swoich możliwości. To był dojrzały i rozumiejący się zespół.

W 15 min. worek z bramkami otworzył  Rafał Gajowniczek i było to czwarte trafienie w sezonie. Kolejne gole strzelał Adrian Wiercioch. W 43 min podwyższył wynik na 2:0, a po zmianie stron, osiem minut po wznowieniu gry na 3:0. Do klasyfikacji najlepszego snajpera A klasy było to 10 i 11 jego trafienie. W 71 min. mistrzowski występ uwiecznił golem Jerzy Fiszer i zrobiło się 4:0 ! W 68 min. Mateusz Olkowski zmienił Adriana Wierciocha. Dziesięć minut po wejściu „dobił” rywali strzelając na 5:0.

Brawo piłkarze , brawo trenerze , to była przyjemność oglądać tak grające Okęcie ….

Skład Okęcia w meczu 12 kolejki z Laura Chylice :

stoją od lewej: Piotr Łuczyk kpt., Adrian Frankowski, Rafał Gajowniczek, Mariusz Wiśniewski, Łukasz Dziewicki, Jerzy Fiszer, Marcin Romanowicz, Paweł Błociszewski, Krystian Smokowski, Patryk Marek, Adrian Wiercioch

Ławka rezerwowych, siedzą od lewej: Patryk Małecki, Damian Koński, Jakub Król, Damian Smokowski, Mateusz Olkowski, Artur Kochanowski, Michał Łuczyk- kierownik zespołu, Piotr Biechoński- trener

Obszerny skrót z meczu możemy oglądać dzięki Rafałowi Jońskiemu. Dziękujemy za poświęcony czas na filmowanie i montaż materiału video ...