Karty podstawowe

A Klasa 21.Kolejka - Zapowiedź

Foto

21. kolejka

MKS II Piaseczno – Okęcie Warszawa

 

Niedziela 13.05.2018 godz.11.00

Stadion Miejski ul. 1 Maja 16 , 05-500 Piaseczno

 

Sędzią głównym będzie: Bartosz Glinka(OZPN Warszawa)

 

Na zakończenie 21 kolejki Okęcie zagra na wyjeździe z liderem rozgrywek , rezerwami Piaseczna. Mecz na szczycie tabeli „serie A” będzie ważny dla obu ekip, a w szczególności dla naszego zespołu. Wygrana zmniejszy dystans do niedzielnego rywala na 2 pkt.i da duży komfort przed kolejnymi potyczkami , a przegrana skomplikuje sytuację w tabeli , ale nie pozbawi jeszcze szans na awans. Mecz o tzw.6 pkt odbędzie się na Stadionie Miejskim w Piasecznie.

 

MKS II Piaseczno w rundzie wiosennej nie przegrał jeszcze żadnego meczu i dzięki temu wywindował się na 1 miejsce w tabeli. Podopieczni Bartosza Kobzy to poukładany zespół z indywidualnościami w postaci choćby Patryka Kościanka , czołowego snajpera A klasy. Ostatnio też , trener Piaseczna posiłkuje się zawodnikami z I zespołu MKSu i zwiększa tym siłę rażenia swojego zespołu. Dopisuje im również szczęście na boisku , wygrywają golem w doliczonym czasie gry ? Tak było w meczu ze Świtem W-wa (90+2’) oraz GLKS Nadarzyn(90+4’) , ale nie od dziś wiadomo , że szczęście sprzyja lepszym ...

Nasi piłkarze skrzętnie zbierają punkty i małymi krokami zbliżają się do celu jakim jest miejsce dające awans do LO. W ostatnim wygranym meczu z FC Lesznowola udowodnili , nie po raz pierwszy zresztą , że są zgranym i rozumiejącym się na boisku teamem. Stwarzają niezliczoną ilość sytuacji na zdobycie gola, a jeśli złapią swój „rytm’ żadna siła ich nie zatrzyma. Do Piaseczna jadą w dobrych nastrojach i bojowym nastawieniu. Mecz pierwszego i trzeciego zespołu A klasy grupa 3 zapowiada się emocjonująco, a jak to mówił nieodżałowany Kazimierz Górski ”dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe”….

 

Wesprzyj "lotników” i przyjdź na mecz … do boju RKS !!!

 

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy