Karty podstawowe

A Klasa 24.Kolejka - Zapowiedź

Foto

24. kolejka

Okęcie Warszawa – Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Sobota  02.06.2018 godz.11.00
Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa

 

Sędzią głównym meczu będzie Adrian Więckowski (OZPN Warszawa)

 

Kolejnym przeciwnikiem „lotników” będą piłkarze Nadstalu Krzaki Czaplinkowski. Sobotni rywale Okęcia zajmują w tabeli 4 miejsce i do naszego zespołu, który jest trzeci tracą 6 punktów. W kończących się rozgrywkach „serie A” Nadstal nie ma już żadnych szans na zajęcie jednego z dwóch, promujących do „okręgówki” miejsc i gra o tzw. pietruszkę. Do zdobycia zostało max. dziewięć punktów, a do drugiego miejsca mają 10 pkt straty !!!

Inaczej jest z naszym zespołem. Po niespodziewanej porażce Chylic z Siekierkami otworzyła się szansa dogonienia Laury i zajęcia drugiej lokaty. Musi też być spełnione kilka warunków , a dokładnie 4. Po pierwsze należy wygrać trzy ostatnie mecze oraz liczyć na potknięcie chyliczan, a może to być remis(przynajmniej) w 24 kolejce z Rozwojem lub w ostatnim meczu z MKS II Piaseczno.

Pierwszym zadaniem „lotników” będzie pokonanie piłkarzy z Krzaków Czaplinkowskich , kolejnym zwycięstwo w „meczu prawdy” z Laurą w Chylicach i ostatnim, 16 czerwca wygrana na Radarowej z Jednością Żabieniec !!! Cel jest blisko i w zasięgu naszych piłkarzy. Podopieczni Piotra Biechońskiego są na taką ‘walkę” przygotowani i mamy pewność, że zrobią co trzeba, aby plan się powiódł. Trzymajmy kciuki za naszych i wspierajmy dopingiem na trybunach.

Do boju RKSie , nie poddawaj się i walcz .. walcz …. waaalcz !!!

 

                                                                               Serdecznie zapraszamy …………..

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy