Karty podstawowe

A Klasa 25.Kolejka - Zapowiedź

Foto

25. kolejka

Laura Chylice – Okęcie Warszawa 

Sobota  09.06.2018 godz.11.00
Boisko ul.Dworska 5 , Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna

 

Sędzią głównym meczu będzie Piotr Lewandowski (OZPN Warszawa)

 

 

W sobotę piłkarze RKS Okęcie zagrają jeden z ważniejszych meczy ostatnich lat, a stawką będzie być albo nie być w walce o powrót do Ligi Okręgowej. Na przeszkodzie staje vice lider A klasy grupa III , Laura Chylice. Scenariusz na najbliższy mecz jest jasny i jedyny !!! Należy pokonać gospodarzy i czekać na korzystne za tydzień rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce „serie A”.

Do meczu z Laurą Chylice podopieczni Piotra Biechońskiego przygotowują się normalnym tokiem i w dobrych humorach. Po ostatnich zwycięstwach odzyskali pewność siebie, "zatrybiło" w grze i wreszcie wszystko zaczęło wychodzić. Kondycyjnie przygotowani są na pełne 90 minut , a ambicji i umiejętności też nie brakuje. Coach Okęcia ma „rozpracowaną” Laurę i niczym innym , niż to co wiadomo o zespole nie zaskoczą „lotników”. To wszystko plus dobra murawa boiska w Chylicach zapowiada ciekawy i emocjonujący pojedynek.

Do bramki RKS-u, po karencji 3 meczy powraca Ksawery Uhruski i to jest bardzo dobra wiadomość. Śladu po kontuzji nie ma już u Pawła Błociszewskiego i to też świetna wiadomość. Obrona w składzie Piotr Łuczyk, Marcin Romanowicz, Mariusz Wiśniewski, Krystian Smokowski i Jakub Król ma się znakomicie więc ‘tyły” są zabezpieczone. Linia pomocy na czele z Łukaszem Dziewickim, to serce drużyny i kardiologa nie potrzebuje. Bije mocno i rytmicznie w takt muzyki …we are the champions ..on the serie A !  No i atak , a tu lider klasyfikacji króla strzelców, Adrian Wiercioch, który wykalibrował celownik i trafia jak na zawołanie. Taki oto jest obraz zespołu przed arcyważnym spotkaniem ….. Nie zapominamy też o kibicach. Jesteście dodatkowym, dwunastym zawodnikiem. Spodziewamy się gorącego dopingu z Waszej strony oraz licznego przybycia na ten mecz … Serdecznie zapraszamy

MY nie, My nieee , My NIGDY nie , My NIGDY nieee poddamy się …. RKS !!!

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy