Okęcie Warszawa – Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2:1 (0:1)

Bramki: Adrian Wiercioch 75’ Mateusz Łuczyk 76’ – Nadstal 19’

Skład Okęcia: Karol Gębski – Jakub Król(45.Adam Warda), Piotr Łuczyk kpt.(81.Shota Jibladze), Marcin Romanowicz, Mariusz Wiśniewski – Damian Smokowski, Mateusz Łuczyk, Łukasz Dziewicki ż, Mateusz Olkowski, Artur Bartosiński – Adrian Wiercioch

Ławka rezerwowych: Ksawery Uhruski , Jakub Szkopiński

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo. W meczu przy R1 nasi piłkarze pokazali charakter i po ciężkim boju z niezwykle walecznym Nadstalem zwyciężyli 2:1.

Mecz rozpoczął się od falowych ataków Okęcia. Goście rzadko przechodzili przez połówkę boiska , w sumie w I połowie kilka razy im się to udało. Po jednym z takich kontrataków strzałem życia popisał się pomocnik gości i ku zdumieniu wszystkich umieścił piłkę w siatce !!! Lotnicy zabrali się do odrabiania strat , próbowali Mateusz Łuczyk, Adrian Wiercioch , Łukasz Dziewicki,  Damian Smokowski i Mariusz Wiśniewski, ale strzały ich mijały się z celem. Na domiar tego bramkarz przeciwników umiejętnie ustawiał się do strzałów i bronił w prawie beznadziejnych sytuacjach, miał „swój dzień”. Na przerwę lotnicy schodzili z jedno bramkową stratą.

Po zmianie stron ponownie przeważał nasz RKS , ale bramki nie padały. Dopiero po pół godzinie gry, z haczykiem do remisu doprowadził nasz super snajper Adrian Wiercioch. Okęcie poszło za ciosem i minutę później zwycięskiego gola , jak się okazało zdobył Mateusz Łuczyk. Radości było co niemiara , bo wygrana w tym spotkaniu była wkalkulowana przed meczem, a chwilami nie zanosiło się na to. Świadczyły o tym wyniki obu drużyn z pierwszych 2 kolejek, Okęcie 2 wygrane, Nadstal 2 porażki. Jak widać nie należy lekceważyć dokonań przeciwnika , bo może to się źle skończyć. Na szczęście poszło po naszej myśli i dopisujemy 3 pkt. Mamy lidera i oby tak pozostało, aż do końca rozgrywek !!!

Za tydzień „wyjazd” do Nowej Woli na mecz z FC Lesznowola , ale wcześniej w środę Puchar Polski na Radarowej z Tajfunem Brochów …..

Skład Okęcia z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie (01-09-2018 r.)

stoja od lewej: Damian Smokowski , Karol Gębski , Łukasz Dziewicki , Marcin Romanowicz , Artur Bartosiński , Mariusz Wiśniewski

dolny rząd od lewej: Jakub Król , Adrian Wiercioch , Piotr Łuczyk kpt, Mateusz Łuczyk

Ławka rezerwowych , od lewej: Shota Jibladze , Jakub Szkopiński , Adam Warda , Mateusz Olkowski , Ksawery Uhruski , Michał Łuczyk kierownik zespołu , Piotr Biechoński trener , Robert Żarłok opieka medyczna