Karty podstawowe

A Klasa 9.Kolejka - Zapowiedź

Foto

9. kolejka

Okęcie Warszawa – Naprzód Brwinów

 

Sobota  13.10.2018 godz.11.00
Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa

 

Mecz sędziować będzie trójka arbitrów :

Sędzia główny – Piotr Szawerdo (OZPN Warszawa)
Sędziowie boczni – Krzysztof Stańczuk i Tomasz Sadowski

 

 

Zakończenie pierwszej rundy sezonu 2018/19 zbliża się dużymi krokami, do rozegrania pozostało 5 meczy. W sobotę w 9 serii spotkań A klasy grupy III przeciwnikiem lotników będzie AP BKS Naprzód Brwinów.

Zespół AP BKS Naprzód jest spadkowiczem z Ligi Okręgowej, w której wygrał 2 mecze, 6 zremisował i 22 przegrał. Taki bilans dał piłkarzom z Brwinowa 12 pkt. na koncie i przedostatnie, 15 miejsce w tabeli II grupy warszawskiej LO. W „okręgówce” występował nieprzerwanie od 4 sezonów, a w 2-ch z nich wspólnie z Okęciem. Najpierw w 2015/16 oba ligowe pojedynki wygrali lotnicy (1:0 i 1:3) by w 2016/17, najgorszym w historii Okęcia (spadek na 7 poziom rozgrywek) zremisować(1:1) i wygrać na Radarowej (2:5).

W A klasie różnie wiedzie się piłkarzom z Brwinowa. Rozgrywki w „serie A” zaczęli od 2 wygranych(z FC Płochocin 2:0 i ze Świtem 0:2) oraz remisu w Kosowie(z Walką 1:1). Czwarta i piąta kolejka to porażki(u siebie 0:2 z Gromem II i na Siekierkach 3:1),a w 6 wygrana u siebie z Anprelem(3:0). Dwie ostatnie nie będą mile wspominane przez brwinowian. Wyjazd do Baniochy zakończył się porażką (3:1) , a ‘gościnność” Naprzodu w ostatniej kolejce odzwierciedliła się w wyniku. Nadarzyn rozgromił Brwinów 7:2. Z 10 pkt na koncie zajmują 8 miejsce w tabeli

Podopieczni Piotra Biechońskiego zapomnieli już o pechowej porażce z Orłem Baniocha i pilnie przygotowują się do kolejnych meczy. Do zdobycia jest jeszcze 15 punktów i są one w zasięgu lotników. Przegrana w Baniosze wyzwoliła sportowa złość i jak najszybciej chcą zapomnieć o przegranej. Okazja do tego będzie w 2-ch najbliższych spotkaniach na Radarowej. Pierwszym „do golenia’ będzie Naprzód Brwinów, a następnym Tur Jaktorów. Powracają do gry Paweł Błociszewski, Damian Koński i Jakub Król , a Mateusz Łuczyk „pali się’ do gry , ale Jego występ stoi pod małym znakiem zapytania. Pogoda na sobotę murowana , słonecznie do 20 stopni C , tak więc kibice będą mieli podwójna radość z pobytu na R1.

                                 Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym pilkarzom …    

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy