Karty podstawowe

Mecz sparingowy (z użyciem systemu VAR)

Mecz sparingowy

Ursus II Warszawa - Okęcie Warszawa  0:2 (0:0)

Bramki: Kamil Małecki 47’ Adrian Wiercioch 70’

Skład Okęcia: Ksawery Uhruski – Mateusz Olkowski, Marcin Romanowicz, Piotr Łuczyk, Jakub Król(41.Kamil Małecki) – Jerzy Fiszer(65.Daniel Kosiacki), Łukasz Dziewicki(41.Marcin Rusek), Paweł Błociszewski, Damian Koński(41.Artur Kochanowski), Mariusz Wiśniewski – Adrian Wiercioch

 

Dzisiaj na sztucznym boisku w Pruszkowie odbył się mecz sparingowy pomiędzy rezerwami Ursusa, a naszym zespołem. Drugi raz w przeciągu tygodnia oba zespoły „sparowały” między sobą z użyciem systemu VAR. Początkowo mecz miał się odbyć na RKS-ie, ale opady deszczu zamieniły obiekt przy Radarowej w „basen Dzielnicy Włochy” i musiano przenieść go na stadion Znicza.

Po środowym remisie przyszedł czas na rewanż z „traktorami”, grano 2 x 40 min. Podopieczni Piotra Biechońskiego wyszli z niego zwycięsko i po bramkach Małeckiego oraz Wierciocha wygrali 2:0. Coach Okęcia nie krył zadowolenia z faktu rozegrania meczu kontrolnego z wyżej notowanym przeciwnikiem i przetestowania innego niż zazwyczaj ustawienia zespołu. Piłkarze swoim zaangażowaniem na boisku nie dali trenerowi łatwego wyboru na kogo i na jakiej pozycji postawi w meczu ligowym ? 

W bramce rewelacyjnie zagrał  Ksawery Uhruski, który po raz kolejny udowodnił, że pomiędzy słupkami czuje się „jak ryba w wodzie” . Marcin Romanowicz staje się „pewniakiem” na stoperze, a Paweł Błociszewski nie „odpuszcza” walki o wyjściową jedenastkę, był wyróżniającym się zawodnikiem sparingu. Cały zespół zagrał bardzo dobre zawody i oby dobra passa oraz forma została do końca A klasowych rozgrywek.

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy