Karty podstawowe

Mecz sparingowy - zapowiedź

Foto

Mecz sparingowy 

Okęcie Warszawa – Olimpia Warszawa

 

Sobota 10.02.2018 godz.12.00
Stadion GOSiR Stare Babice  ul. Zachodnia 2, Zielonki-Parcela

 

W ostatni weekend karnawału piłkarze Okęcia będą mieli „atrakcje” ……… na boisku w meczu kontrolnym w Zielonkach , a do „zabawy” zaprosili team Olimpii Warszawa. Kto z tej „imprezy” będzie miał większą radochę przekonamy się w sobotę , w samo południe !!!

 

Olimpia rywalizuje w I grupie warszawskiej LO i po jesiennej rundzie zajmuje w niej 6 miejsce. Awans raczej im nie grozi , ale niektórym tuzom okręgówki (np.Hutnik , Marcovia , Unia) mogą „napsuć dużo krwi” , mają waleczny zespół. Zimowe przygotowania do sezonu olimpijczycy rozpoczęli meczem kontrolnym z SEMP-em Ursynów. Nie będą mile go wspominać bo lider Ligi Okręgowej Warszawa II zaaplikował im 7 goli , przy dwóch strzelonych przez Kacpra Stareka. Z Okęciem też nie będzie lekko i to z kilku powodów.

Jednym z nich to wysoka forma jaką prezentują już „lotnicy”. W meczach z „Ekipką” i Hutnikiem HC kontrolowali do samego końca grę . Drugim to szeroka i wyrównana kadra. Zmiennicy umiejętnościami nie odstępują od kolegów pokazując trenerowi , że zasługują na pierwszy „plac”. Jeszcze innym jest charyzmatyczny trener Piotr Biechoński. Ma pomysł na grę swoich podopiecznych i skutecznie przeprowadza transformację zespołu. 

Będzie dobry mecz , serdecznie zapraszamy do Starych Babic ......

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy