Karty podstawowe

RKS Okęcie po sezonie 2017/18 w A klasie - informacja

Niestety, Okęcie Warszawa nie zdołało wywalczyć awansu do LO !!!

Rok temu rozczulaliśmy się nad spadkiem z Ligi Okręgowej, a teraz przyszło polamentować nad brakiem powrotu do niej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że nasz zespół to faworyt rozgrywek A klasy i główny kandydat do awansu , a promocję osiągnie niemalże „w cuglach”. Wzmocnienia zespołu , dobrze przepracowany okres przygotowawczy, premia za awans i wreszcie osoba trenera Piotra Biechońskiego miały dać upragniony powrót do wyższej klasy rozgrywkowej. Niestety wszystko prysło i przepadło ???  

Czy coś nie zadziałało , jakie były przyczyny ‘klęski” i czy mogło być lepiej , to pytania retoryczne !!!  Jedno jest pewne , zabrakło większej koncentracji i mecze z niżej notowanymi rywalami (Rozwój, Świt , Nadstal) kończyły się porażkami. W nich „uciekło’ przynajmniej 6 pkt. co w końcowym rozrachunku nie pozwoliło zająć chociażby 2 miejsca w „serie A”. Było , minęło ….trudno !!! Będzie nowy sezon i oby lepszy od tego. Nie rozpamiętywać oraz rozdzierać szat tylko grać swoje, wygrywać mecze i cieszyć się z awansu - tego życzymy „lotnikom” !!!

W okresie przygotowawczym zakontraktowanych jest już 5 meczy kontrolnych, a pierwszy z AGAPE Białołęka 28 lipca. Piłkarze Okęcia wznowią treningi w poniedziałek 23 lipca , a zajęcia na boisku trener Piotr Biechoński przewidział na poniedziałki i piątki. Kadra zespołu generalnie nie zmienia się, a odejdzie najprawdopodobniej 1-2 piłkarzy. „Ubytki” w składzie szybko są uzupełniane ! Akces gry przy Radarowej już zapowiedzieli bramkarz i 2 pomocników. Personalia ich oraz inne ruchy transferowe podamy w nie długim czasie.

Wszystkich chętnych gry w barwach Okęcia zapraszamy na treningi oraz sparingi. Informacje oraz zgłoszenia można dokonać osobiście na pierwszych treningach, w klubie oraz telefonicznie lub mailowo.

Telefony: trener – 734 429 479  lub kiero. – 695 878 094

mail: trener – biehonin@wp.pl  lub kiero. – malot1@wp.pl  lub facebook – RKS Okęcie Warszawa

osobiście: RKS ul.Radarowa 1 – od 23 lipca …

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy