Karty podstawowe

Lotnicy dla Matiego - pomóżmy mu wrócić na boisko - zrzutka.pl

Klub
Lotnicy dla Matiego - pomóżmy mu wrócić na boisko - zrzutka.pl - RKS Okęcie Warszawa

https://zrzutka.pl/kyr3gz

Mateusz to wieloletni i niezwykle oddany zawodnik a zarazem asystent trenera grup młodzieżowych RKS Okęcie. Od najmłodszych lat związany razem z dwoma braćmi i rodzicami z klubem. Na treningach i meczach odznacza się olbrzymim sercem, walecznością i zaangażowaniem godnym prawdziwego sportowca.

Na boisku typowy wojownik, kochający sportową rywalizację, zawsze w duchu "fair play". Dzięki ciężkiej pracy stał się podstawowym zawodnikiem Trenera Piotra Biechońskiego i drużyny walczącej w IV lidze. Jego zaangażowanie, chęć rozwoju, jak również oddanie Klubowi przyczyniły się do zostania asystentem trenera w roczniku 2009 i 2010 gdzie ma okazję uczyć się od starszych kolegów i zdobywać szlify aby w przyszłości poprowadzić swój rocznik.

Niestety na drodze realizacji marzeń i rozwoju kariery sportowej stanęła kontuzja. W sparingu z drużyną KS CK Troszyn po brutalnym faulu  na noszach został zniesiony z boiska. Po serii badań i kilku konsultacjach lekarskich diagnoza okazała się miażdżąca. Rezonans magnetyczny wykazał całkowite zerwanie więzadła krzyżowego przedniego, podwichnięcie kości piszczelowej, uszkodzenie II stopnia więzadła pobocznego piszczelowego i więzadła łąkotkowo - udowego.

Dla każdego sportowca brzmi to jak wyrok. Ale Mateusz jest wojownikiem i chce powalczyć o to aby jeszcze pobiegać po boisku i znów stać się ważną częścią drużyny. Powrót do pełnej sprawności tego młodego sportowca wiąże się z bardzo kosztowną operacją, a następnie rehabilitacją. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich o wsparcie jego walki o powrót na boisko.

https://zrzutka.pl/kyr3gz

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik