Karty podstawowe

Mecze sparingowe ligowych rywali Okęcia w IV lidze - zima 2021 r. cz.5

Seniorzy - IV liga
Piłka nożna

W ostatnią sobotę(20 marzec) nie wszystkie zespoły IV ligi grupa Warszawa zagrały mecze kontrolne. Z różnych powodów nie odbyły się sparingi Sparty Jazgarzew , Escoli VarsoviaOżarowianki , a Ząbkovia oraz rezerwy Znicza Pruszków „utajniły” wyniki ?  Bilans z ostatniego weekendu zespołów rywalizujących w lidze z Okęciem , to 3 wygrane 3 remisy i 2 porażki. Cenne zwycięstwa uzyskały MKS Piaseczno oraz KS Raszyn , które ograły mocne ekipy z Mszczonowa i Białobrzeg. Poniżej rezultaty za okres od 3 do 21 marca:

 

 

Ząbkovia Ząbki

06 marca: MKS Przasnysz(IV gr.1)  1:1(0:1)

10 marca: Świt Staroźreby (IV gr.1)  6:1(4:1)

13 marca: Mszczonowianka (IV gr.2)  1:1(1:0)

20 marca: Mazowsze Grójec (IV gr.2)  ???

 

MLKS Victoria Sulejówek

06 marca: Unia Skierniewice (III gr.1)  0:1(0:1)

13 marca: Hutnik Warszawa (IV gr.1)  2:2(0:1)

20 marca: Drukarz Warszawa  2:1

 

KS Drukarz Warszawa

06 marca: Ożarowianka Ożarów Maz.  4:2(2:1)

13 marca: Oskar Przysucha (IV gr.2)  3:6(1:4)

20 marca: Victoria Sulejówek  1:2

 

MKS Piaseczno

06 marca: Wilga Garwolin (IV gr.2)  1:1(1:0)

13 marca: Mazovia Mińsk Maz. (IV gr.2)  1:0(0:0)

20 marca: Mszczonowianka (IV gr.2)  3:1(2:1)

 

LKS Mazur Karczew

07 marca: Broń Radom (III gr.1)  2:1(0:1)

13 marca: MKS Przasnysz (IV gr.1)  1:2(0:1) 

20 marca: Wilga Garwolin (IV gr.2)  1:1(0:1)

 

Escola Varsovia

06 marca: Świt Staroźreby (IV gr.1)  3:3(2:1)

13 marca: Makowianka Maków Maz. (IV gr.1)  1:0(1:0)

20 marca: Pogoń II Siedlce  odwołany 

 

KS Raszyn

06 marca: KS Teresin (LO W-wa II)  0:2

13 marca: Drukarz II Warszawa (A)  9:1(2:0)

20 marca: Pilica Białobrzegi(IV gr.2)  2:2(0:0)

 

MKS Znicz II Pruszków

06 marca: Naprzód Stare Babice (LO W-wa II)  4:1

10 marca: KTS Weszło (A W-wa I) 1:2

13 marca: Amigos Warszawa (A kl W-wa I)  4:0(2:0)

13 marca: Tygrys Huta Mińska (IV gr.2)  2:2(2:1)

20 marca: ?????

 

MUKS Unia Warszawa

03 marca: PAF Płońsk (LO Ciech.- Ostrołęka)  3:1(3:1)

06 marca: Sokół Serock (LO gr.1)  3:1

13 marca: KS Łomianki (IV gr.1)  1:0(1:0)

20 marca: Polonia II Warszawa (LO W-wa I)  0:4(0:1)

 

AP Marcovia Marki

06 marca: Grom Warszawa (LO W-wa II)  3:3

13 marca: KS Warka (IV gr.2)  4:4

20 marca: Żyrardowianka Żyrardów (IV gr.1)  1:1

 

MLKS Józefovia Józefów

06 marca: KS Wesoła (LO W-wa I)  3:1(0:0)

13 marca: Proch Pionki (IV gr.2)  1:1(0:0)

20 marca: PKS Radość (A W-wa II)  5:2(0:0)

 

LKS Sparta Jazgarzew

06 marca: Mazowsze Grójec (IV gr.2)  0:1(0:0)

13 marca: Pilica Białobrzegi(IV gr.2)  0:5(0:4)

20 marca: Tygrys Huta Mińska(IV gr.2)  odwołany

 

Ożarowianka Ożarów Maz.

03 marca: Przyszłość Włochy (LO W-wa II) 2:4(1:0)

06 marca: Drukarz Warszawa  2:4(1:2)

10 marca: Passovia Pass (LO W-wa II) 5:1(2:1)

14 marca: GKS Podolszyn (A W-wa III)  2:2(1:2)

20 marca: brak rywala

 

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik