Okęcie Warszawa – SEMP Ursynów 3:0 (2:0)

Bramki: Jerzy Fiszer 39’ Adrian Wiercioch 42’ 82’(k)

Skład Okęcia: Karol Gębski – Adrian Beta ż, Marcin Romanowicz , Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer , Paweł Błociszewski(72.Artur Bartosiński), Eryk Murawski(83.Adam Warda), Łukasz Dziewicki(58.Mateusz Olkowski), Damian Koński(85.Piotr Balsam) – Adrian Wiercioch

Ławka rezerwowych: Ksawery Uhruski , Patryk Kępka

W meczu 2 kolejki RKS Okęcie pokonuje na własnym boisku ursynowski SEMP 3:0 i do tabeli LO grupa II dopisuje kolejne 3 pkt. Strzelcami bramek byli Jerzy Fiszer i Adrian Wiercioch. Jurek otworzył wynik , a Adrian zakończył go golem z rzutu karnego. „Po drodze” zdobył bramkę „do szatni’ czym ustrzelił dublet. Obu zawodnikom gratulujemy formy strzeleckiej jaką prezentują na początku sezonu.

Na R1 ponownie zebrała się , choć nie tak liczna jak na Derby grupa kibiców. Sympatycy klubu w liczbie około160 osób mieli okazję oklaskiwać świetną grę całego zespołu Lotników , nie nudzili się do ostatnich minut gry. Gra była dynamiczna , liczne akcja z obu stron i 3 gole dla ‘swoich’ , czego chcieć więcej. Przeciwnicy pomimo wysokiej porażki również zasłużyli na pochwały ,  „postawili się” Okęciu , zwłaszcza w I połowie. W drugiej pogodzeni z porażki nie atakowali z pasją tak jak na początku spotkania. Więcej do ‘zaoferowania” mieli dzisiaj podopieczni Piotra Biechońskiego i ku zadowoleniu wszystkich pewnie wygrali.

RKS Okęcie w meczu 2 kolejki LO z SEMP Ursynów (17-08-2019)

Stoją od lewej:Piotr Łuczyk kpt. , Karol Gębski , Paweł Błociszewski , Mariusz Wiśniewski , Marcin Romanowicz , Adrian Beta , Łukasz Dziewicki , Damian Koński , Jerzy Fiszer , Adrian Wiercioch , Eryk Murawski

Za tydzień ponownie zapraszamy na Radarową. Mecz 3 kolejki z rezerwami Pogoni Grodzisk Maz. zaplanowany jest w sobotę 24 sierpnia na godz.11.00