Karty podstawowe

Mecz sparingowy

Seniorzy - Liga okręgowa
Piłka nożna

Mecz sparingowy

 

Okęcie Warszawa – MKS II Piaseczno 10:0 (4:0)

BramkI: Marcel Gorczyca 10’ 19’ 22’ 33’ 50’ zaw.test.2  69’ 84’ Łukasz Łosiński 77’ zaw.test.6 80’  87’

 

Skład Okęcia: Karol Gębski – Piotr Balsam(46.zaw.test.3) , Yury Holtsau(60.zaw.test.4) , zaw.test.1 (60.Marcin Romanowicz) , Bartosz Szoja(60.zaw.test.5) -  Łukasz Rostkowski(40.Artur Bartosiński / 80.zaw.test.6) , Mateusz Olkowski(46.zaw.test.7) , Mikołaj Nowocień(46.Piotr Żuk) , Eryk Murawski(60.zaw.test.8) – Marcel Gorczyca(55.Łukasz Łosiński) , zaw.test.2(40.zaw.test.6  / 65.zaw.test.9)

 

Rozstrzelali się w sparingach nasi piłkarze !!! Na tydzień przed ligą , ostatni kontrolny mecz wypadł bardzo okazale. Podopieczni Rafała Szewczyka rozgromili rezerwy Piaseczna 10:0. Na wygraną złożyło się 5 goli naszego super snajpera Marcela Gorczycy ,  dublet dwóch zawodników testowanych i jedna bramka Łukasza Łosińskiego.

Rywalem lotników był spadkowicz z LO – MKS II Piaseczno i nie miał nic do zaoferowania by przeciwstawić się naszemu zespołowi. Dobra gra lotników , a momentami nawet perfekcyjna sprawiła , że gole padały jeden za drugim. Coch Okęcie ma duże powody do zadowolenia bo pewniacy do wyjściowej jedenastki jak i testowani , którzy niebawem zasilą szeregi RKS- u z meczu na mecz prezentują się znakomicie. Jeśli utrzymają taką formę i konsekwentnie będą realizować założenia trenera , to o wyniki w lidze możemy być spokojni. Z niecierpliwością czekamy rozpoczęcia rozgrywek i pierwszych meczy. Idziemy po AWANS !!!

Kibice bądźcie 12-tym zawodnikiem Okęcia !!!

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik