Piłka nożna

RKS Okęcie Warszawa – KS Drukarz Warszawa 2:2 (0:0,2:2,0:0)

Bramka: Rafał Wroński 48’ Łukasz Rostkowski 70’ – Drukarz 56’ 59’

Skład Okęcia: Karol Gębski(36.Krzysztof Kacperski 71.zaw.test1) – Piotr Balsam(71.łukasz Łosiński) , Jan Szklarzewicz(36.zaw.test.2) , Bartosz Szoja(71.Jan Szklarzewicz), Piotr Łuczyk(60.Mateusz Kiełtyk) – Rafał Wroński(60.zaw.test.3) , Mateusz Olkowski(71.Mikołaj Nowocień) , Bartosz Tula(36.Jakub Bartnicki) , Mikołaj Nowocień (71.zaw.test.4) – Marcel Gorczyca(55.Łukasz Rostkowski , Jose Requena(71.zaw.test.5)

Trzeci sparing w zimowych przygotowaniach rozegrali piłkarze RKS Okęcia , a za przeciwnika mieli IV ligowy Drukarz Warszawa.

RKS Okęcie Warszawaw meczu kontrolnym z KS Drukarz Warszawa (05.02.2022 r.)

Stoja od lewej: Rafał Wroński , Piotr Łuczyk , Jose Requena , Piotr Balsam , Karol Gębski , Marcel Gorczyca

Dolny rząd od lewej: Bartosz Szoja , Mateusz Olkowski , Mikołaj Nowocień , Jan Szklarzewicz , Bartosz Tula

Trenerzy obu zespołów zdecydowali się zagrać w dłuższym wymiarze czasowym 3x35 min. , a wszystkie gole strzelano w drugiej „tercji’. Prowadzenie dla lotników dał w 48 min. Rafał Wroński. Po niespełna 10 minutach gry rywale doprowadzili najpierw do remisu , a 3 minuty później wyszli na prowadzenie. Nie było by w tym nic niezwykłego skoro przeciwnicy na co dzień grają o klasę wyżej , ale to nasi piłkarze powinni prowadzić co najmniej 2-3 bramkami. Stu procentowych szans nie wykorzystali Marcel Gorczyca oraz dwukrotnie zawodnik testowany. Bramkę dającą remis zdobył po bardzo składnej i przemyślanej akcji całego zespołu Łukasz Rostkowski. Rywalom dziękujemy za ciekawy i pożyteczny sparing.

W następną sobotę tj 12 lutego przeciwnikiem Okęcia będą rezerwy Ursusa. Mecz kontrolny na boisku rywala przy ul.Sosnkowskiego 3 o godz.13.00