Seniorzy - V Liga
Piłka nożna

27 Kolejka “Decathlon” V Liga gr.I

KS Drukarz Warszawa – RKS Okęcie Warszawa  2:2 (1:0)

Bramki: Bartosz Zbroiński 38’ Oskar Żurawski 55’ – Szymon Lewicki 70’(samob.) Maksymilian Czekaj 75’

Skład Okęcia: Amal Shavketov – Mikołaj Dębowski, Piotr Balsam, Łukasz Różycki, Maciej Grabowski(59.Michał Piłatkowski) – Rafał Wroński, Mateusz Olkowski kpt., Mikołaj Nowocień(53.Marek Kwiatkowski), Piotr Jarzyna, Szymon Więckowski(59.Mateusz Łuczyk) – Jakub Dudkiewicz(53.Maksymilian Czekaj)

Ławka rezerwowych: Jan de Pourbaix, Szymon Boruch, Adrian Marczuk, Bartłomiej Maciąg, Maksym Sirozh

RKS Okęcie w meczu z KS Drukarz W-wa (29-05-2024 r.)

Stoją od lewej: Piotr Jarzyna, Mikołaj Dębowski, Mikołaj Nowocień, Łukasz Różycki, Amal Shavketov, Szymon Więckowski, Jakub Dudkiewicz

Dolny rząd od lewej: Mateusz Olkowski kpt., Piotr Balsam, Maciej Grabowski, Rafał Wroński

Mecz 27 kolejki V ligi pomiędzy KS Drukarz , a RKS Okęcie zakończył się podziałem punktów  2:2 !

Gospodarzem spotkania była drużyna z warszawskiej Pragi, ale miejscem gry boisko Okęcia przy Radarowej 1 !!!

W pierwszej połowie rywale po fatalnym błędzie golkipera Okęcia zdobyli gola na1:0 ? W drugiej odsłonie ponownie Amal Shavketov na spółkę z obrońcami pozwolił piłkarzom Drukarza na zdobycie łatwego gola i po 55 minutach lotnicy przegrywali 2:0 !?

Coach Okęcia zrobił zmiany, które miały wpływ na dalsze losy spotkania. W 70 min. silne uderzenie Maksymiliana Czekaja próbował zablokować obrońca przyjezdnych , ale skiksował i strzelił „samobója”. Pięć minut później ponownie dał o sobie znać Czekaj i strzałem z 18 metrów pokonał bramkarza KS-u. Remis nie zadowalał podopiecznych Adama Warszawskiego i przez ostatni kwadrans non stop przebywali pod bramką Drukarza. Okazje na gole nie wykorzystali Piotr Jarzyna oraz Rafał Wroński i mecz zakończył się podziałem punktów.

W następnej kolejce lotnicy zagrają w tym sezonie po raz ostatni na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie sąsiadujący w tabeli płoński PAF. Mecz w sobotę 8 czerwca o godz.12.00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie …