Aktualności

Data dodania: 2019-05-22
23. kolejka LKS Tur Jaktorów – RKS Okęcie Warszawa Sobota  25.05.2019 godz.15.30 Boisko Szk.Podst. ul.Warszawska 88 , 96-313 Jaktorów   TUTAJ mapka dojazdu   Sędzią głównym meczu będzie Szczodry (OZPN Warszawa)  
A  Klasa  22.Kolejka
Data dodania: 2019-05-19
22. kolejka   AP BKS Naprzód Brwinów – RKS Okęcie Warszawa 0:6 (0:3) Bramki: Damian Koński 6’ 68’ Krystian Smokowski 21’ 40’ Adrian Wiercioch 74’ Artur Bartosiński 86’     Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda ż(75.Piotr Balsam), Marcin Romanowicz, Krystian Smokowski, Mariusz Wiśniewski – Jerzy...
Data dodania: 2019-05-16
22. kolejka AP BKS Naprzod Brwinów – RKS Okęcie Warszawa Sobota 18.05.2019 godz.15.45 Stadion Miejski ul.Turystyczna 4, 05-840 Brwinów   TUTAJ mapka dojazdu   Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Jakub Sienkiewicz (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Łukasz Pawlikowski i Krzysztof...
A  Klasa  20.Kolejka
Data dodania: 2019-05-16
20. kolejka UKS Siekierki – Okęcie Warszawa 0:0     Skład Okęcia: Karol Gębski – Piotr Balsam ż(88.Mateusz Łuczyk), Marcin Romanowicz kpt., Krystian Smokowski, Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer(64.Artur Bartosiński), Marcin Rusek(46.Paweł Błociszewski), Łukasz Dziewicki, Eryk Murawski, Damian...
A  Klasa  21.Kolejka
Data dodania: 2019-05-11
21. kolejka Okęcie Warszawa – Orzeł Baniocha 3:0 (2:0) Bramki: Marcin Rusek 15’ Adrian Wiercioch 42’ Paweł Błociszewski 84’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda ż, Marcin Romanowicz kpt., Krystian Smokowski, Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer(89.Piotr Balsam), Marcin Rusek, Łukasz Dziewicki,...
Data dodania: 2019-05-10
21. kolejka Okęcie Warszawa – Orzeł Baniocha   Sobota 13.04.2019 godz.11.00 Stadion ul.Radarowa 1 , 02-134 Warszawa     Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Paweł Kapusta (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Tomasz Listkiewicz i Michał Zajdel   Obserwatorem  WS MZPN będzie: Artur...
A  Klasa  19.Kolejka
Data dodania: 2019-04-28
19. kolejka Okęcie Warszawa – Walka Kosów 3:0 (0:0) Bramki: Damian Koński 62’ 85’ Łukasz Dziewicki 90+3’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda(46.Damian Smokowski), Marcin Romanowicz kpt. , Krystian Smokowski(62.Piotr Balsam), Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer, Marcin Rusek(46.Łukasz Dziewicki...
Data dodania: 2019-04-26
19. kolejka Okęcie Warszawa – Walka Kosów   Sobota 27.04.2019 godz.11.00 Stadion ul.Radarowa 1 , 02-134 Warszawa     Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Jakub Lewandowski (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Kamil Ślarzyński i Grzegorz Arasimowicz    
A  Klasa  18.Kolejka
Data dodania: 2019-04-20
18. kolejka FC Płochocin – Okęcie Warszawa 0:11 (0:5) Bramki: Adrian Wiercioch 4’ 31’ 34’ 37’ 76’ 88’ Artur Bartosiński 42’ Eryk Murawski 49’ Piotr Balsam 55’ Łukasz Dziewicki 65’  Jerzy Fiszer 77’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda(55.Damian Smokowski), Marcin Romanowicz kpt. , Krystian...
A  Klasa  17.Kolejka
Data dodania: 2019-04-13
17. kolejka Okęcie Warszawa – FC Lesznowola 3:2 (1:0)   Bramki: samobój.FC 42’ Artur Bartosiński 57’ Rafał Gajowniczek 62’ – FC 87’ 90+1’     Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda, Marcin Romanowicz, Krystian Smokowski, Piotr Łuczyk kpt.(46.Mariusz Wiśniewski ż) – Jerzy Fiszer(77.Shota Jibladze...

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy