Aktualności

A  Klasa  13.Kolejka
Data dodania: 2018-11-10
13. kolejka Grom II Warszawa – Okęcie Warszawa 1:3 (0:1) Bramki: Grom II 86’ – Rafał Gajowniczek 44’ 72’ Mateusz Olkowski 84’     Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda, Piotr Łuczyk kpt., Łukasz Dziewicki, Damian Smokowski ż – Mateusz Łuczyk ż, Paweł Błociszewski, Marcin Rusek, Mateusz Olkowski,...
A  Klasa  12.Kolejka
Data dodania: 2018-11-03
12. kolejka Okęcie Warszawa – Świt Warszawa 0:0      Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda , Smokowski ż, Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski(45.Shota Jibladze) – Damian Smokowski, Damian Koński, Mateusz Olkowski, Mateusz Łuczyk ż ż (czerw.),  Łukasz Dziewicki – Adrian Wiercioch ż Ławka...
A  Klasa  11.Kolejka
Data dodania: 2018-10-28
11. kolejka Jedność Żabieniec – Okęcie Warszawa 4:4 (0:4) Bramki: Jedność 49’ 63’ 90’ 90+3’ – 4’ Paweł Błociszewski 4’ Artur Bartosiński 12’ Adam Warda 33’ Damian Koński 37’     Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda, Piotr Łuczyk kpt., Smokowski, Mariusz Wiśniewski(25.Damian Smokowski) – Artur...
Data dodania: 2018-10-26
11. kolejka Jedność Żabieniec – Okęcie Warszawa     Sobota  27.10.2018 godz.14.30 Stadion LKS ul. Leśna 20 Żabieniec , 05-500 Piaseczno   Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Szymon Kmita (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Damian Nowak i Paweł Adamczyk   Kolejnym przeciwnikiem...
A  Klasa  10.Kolejka
Data dodania: 2018-10-21
10. kolejka Okęcie Warszawa – Tur Jaktorów 1:0 (0:0) Bramka: Łukasz Dziewicki 90+3’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda ż, Smokowski ż, Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski – Damian Smokowski(46.Rafał Gajowniczek), Damian Koński, Mateusz Olkowski(59. Artur Bartosiński),  Łukasz Dziewicki,...
A  Klasa  9.Kolejka
Data dodania: 2018-10-13
9. kolejka Okęcie Warszawa – Naprzód Brwinów 5:1 (2:0) Bramki: Adrian Wiercioch 7’ 44’ 55’ Paweł Błociszewski 62’ Mateusz Olkowski 82’ – Naprzód 75’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda, Damian Smokowski, Piotr Łuczyk kpt.(45.Mariusz Wiśniewski), Shota Jibladze – Artur Bartosiński(60.Damian...
Data dodania: 2018-10-11
9. kolejka Okęcie Warszawa – Naprzód Brwinów   Sobota  13.10.2018 godz.11.00 Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa   Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Piotr Szawerdo (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Krzysztof Stańczuk i Tomasz Sadowski     Zakończenie pierwszej rundy...
A  Klasa  8.Kolejka
Data dodania: 2018-10-06
8. kolejka Orzeł Baniocha – Okęcie Warszawa 1:0 (0:0) Bramka: Orzeł 85’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda, Piotr Łuczyk kpt., Damian Smokowski, Mariusz Wiśniewski ż – Artur Bartosiński, Marcin Rusek ż , Łukasz Dziewicki, Mateusz Olkowski(25.Shota Jibladze) – Rafał Gajowniczek, Adrian...
Data dodania: 2018-10-04
8. kolejka Orzeł Baniocha – Okęcie Warszawa    Sobota  06.10.2018 godz.12.00 Stadion Miejski ul.Puławska 34, 05-532 Baniocha   Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Patryk Nadworski (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Jarosław Synowiecki i Rafał Łasiński   W sobotę w Baniosze mecz...
A  Klasa  7.Kolejka
Data dodania: 2018-09-29
7. kolejka Okęcie Warszawa – UKS Siekierki 1:0 (1:0) Bramka: Piotr Łuczyk 39’ (k)   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adama Warda, K.Smokowski, Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski – Damian Smokowski, Łukasz Dziewicki ż ż (czerw), Marcin Rusek ż, Paweł Błociszewski(60.Damian Koński ż), Mateusz Olkowski...

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy