Tabela i wyniki

Seniorzy II - Klasa B Grupa 3 2023/2024
Klasa B 2023/2024, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Warszawa 23 58 19 1 3 113-33 10 1 0 53-12 9 0 3 60-21
2.  Mazur II Radzymin 23 54 17 3 3 82-35 11 0 1 52-15 6 3 2 30-20
3.  Marcovia II Marki 23 50 16 2 5 99-45 8 1 3 58-23 8 1 2 41-22
4.  Marymont Warszawa 23 44 14 2 7 83-48 7 2 3 49-30 7 0 4 34-18
5.  KS AFC Warszawa 23 40 12 4 7 66-63 5 2 4 30-29 7 2 3 36-34
6.  Unia II Warszawa 23 32 10 2 11 64-66 6 2 4 41-33 4 0 7 23-33
7.  Ursus III Warszawa 23 30 9 3 11 54-60 5 0 6 26-26 4 3 5 28-34
8.  Okęcie II Warszawa 23 29 8 5 10 50-67 5 2 5 24-20 3 3 5 26-47 2 4 1 1 0 8-5
9.  Olimpia II Warszawa 23 29 8 5 10 56-69 5 2 5 29-30 3 3 5 27-39 2 1 0 1 1 5-8
10.  Huragan III Wołomin 22 26 8 2 12 74-82 6 1 4 48-39 2 1 8 26-43
11.  Coco Jambo Warszawa 23 23 7 2 14 45-64 5 1 5 28-31 2 1 9 17-33 2 6 2 0 0 3-0
12.  Przyszłość II Włochy (Warszawa) 23 23 7 2 14 42-77 4 1 7 23-39 3 1 7 19-38 2 0 0 0 2 0-3
13.  Sparta Marki 23 14 4 2 17 52-109 3 2 6 28-40 1 0 11 24-69
14.  UKS AMS Warszawa 22 9 2 3 17 28-90 2 2 6 18-34 0 1 11 10-56
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
Świt Warszawa 10-3 Sparta Marki 19 sierpnia, 11:00
Huragan III Wołomin 4-3 Coco Jambo Warszawa 20 sierpnia, 18:00
Mazur II Radzymin 2-1 Marymont Warszawa 19 sierpnia, 18:00
Ursus III Warszawa 0-2 Marcovia II Marki 20 sierpnia, 17:00
KS AFC Warszawa 2-3 Olimpia II Warszawa 20 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 1-0 UKS AMS Warszawa 19 sierpnia, 17:30
Unia II Warszawa 3-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 7 września, 16:30
na stadionie MBOPN
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
Sparta Marki 2-4 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 27 sierpnia, 18:00
UKS AMS Warszawa 0-4 Unia II Warszawa 27 sierpnia, 15:00
w Oborach
Olimpia II Warszawa 4-4 Okęcie II Warszawa 26 sierpnia, 10:00
Marcovia II Marki 5-0 KS AFC Warszawa 26 sierpnia, 16:15
Marymont Warszawa 0-1 Ursus III Warszawa 26 sierpnia, 20:00
na bocznym boisku Hutnika
Coco Jambo Warszawa 0-5 Mazur II Radzymin 27 sierpnia, 19:00
na stadionie DOSiR
Świt Warszawa 4-1 Huragan III Wołomin 26 sierpnia, 11:00
Kolejka 3 - 2-3 września
Huragan III Wołomin 3-2 Sparta Marki 2 września, 19:00
Mazur II Radzymin 4-1 Świt Warszawa 3 września, 19:00
Ursus III Warszawa 2-0 Coco Jambo Warszawa 3 września, 19:00
na bocznym boisku
KS AFC Warszawa 2-1 Marymont Warszawa 3 września, 16:30
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 2-3 Marcovia II Marki 2 września, 15:30
Unia II Warszawa 2-3 Olimpia II Warszawa 3 września, 14:00
na bocznym boisku Hutnika
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-1 UKS AMS Warszawa 2 września, 11:00
Kolejka 4 - 9-10 września
Sparta Marki 4-2 UKS AMS Warszawa 21 września, 20:00
Olimpia II Warszawa 2-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 9 września, 10:00
Marcovia II Marki 8-0 Unia II Warszawa 10 września, 14:00
Marymont Warszawa 7-4 Okęcie II Warszawa 9 września, 18:30
na bocznym boisku Hutnika
Coco Jambo Warszawa 7-0 KS AFC Warszawa 10 września, 19:00
na stadionie DOSiR
Świt Warszawa 3-0 Ursus III Warszawa 9 września, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Huragan III Wołomin 1-2 Mazur II Radzymin 9 września, 10:00
Kolejka 5 - 16-17 września
Mazur II Radzymin 3-0 Sparta Marki 17 września, 16:00
Ursus III Warszawa 2-1 Huragan III Wołomin 17 września, 19:00
na bocznym boisku
KS AFC Warszawa 1-7 Świt Warszawa 17 września, 19:00
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 1-2 Coco Jambo Warszawa 16 września, 15:00
Unia II Warszawa 1-5 Marymont Warszawa 17 września, 14:00
na bocznym boisku Hutnika
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-7 Marcovia II Marki 17 września, 15:00
Olimpia II Warszawa 1-1 UKS AMS Warszawa 16 września, 16:00
Kolejka 6 - 23-24 września
Sparta Marki 3-1 Olimpia II Warszawa 24 września, 18:00
Marcovia II Marki 4-2 UKS AMS Warszawa 3 października, 20:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany
Marymont Warszawa 6-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 23 września, 18:00
na bocznym boisku Hutnika
Coco Jambo Warszawa 2-5 Unia II Warszawa 24 września, 19:00
na stadionie DOSiR
Świt Warszawa 1-0 Okęcie II Warszawa 23 września, 11:00
Huragan III Wołomin 4-5 KS AFC Warszawa 24 września, 12:00
Mazur II Radzymin 3-0 Ursus III Warszawa 23 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Kolejka 7 - 30 września-1 października
Ursus III Warszawa 8-3 Sparta Marki 1 października, 19:00
w Kręczkach
KS AFC Warszawa 3-3 Mazur II Radzymin 1 października, 20:30
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 2-2 Huragan III Wołomin 30 września, 15:00
Unia II Warszawa 0-4 Świt Warszawa 30 września, 17:00
na stadionie MBOPN
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-2 Coco Jambo Warszawa 30 września, 13:30
UKS AMS Warszawa 0-3 Marymont Warszawa 1 października, 16:00
w Oborach
Olimpia II Warszawa 4-3 Marcovia II Marki 30 września, 14:30
Kolejka 8 - 7-8 października
Sparta Marki 0-4 Marcovia II Marki 8 października, 18:00
Marymont Warszawa 6-6 Olimpia II Warszawa 8 października, 16:00
na bocznym boisku Hutnika
Coco Jambo Warszawa 2-1 UKS AMS Warszawa 8 października, 20:00
na stadionie DOSiR
Świt Warszawa 3-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 7 października, 11:00
Huragan III Wołomin 3-0 Unia II Warszawa 8 października, 14:00
(wo)
nie odbył się
Mazur II Radzymin 7-0 Okęcie II Warszawa 7 października, 14:00
Ursus III Warszawa 0-3 KS AFC Warszawa 8 października, 18:30
(wo)
na bocznym boisku / na boisku 2-1
Kolejka 9 - 14-15 października
KS AFC Warszawa 5-2 Sparta Marki 14 października, 20:00
na bocznym boisku
Okęcie II Warszawa 1-0 Ursus III Warszawa 14 października, 15:00
Unia II Warszawa 2-1 Mazur II Radzymin 14 października, 15:30
na stadionie MBOPN
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-9 Huragan III Wołomin 14 października, 13:30
Olimpia II Warszawa 2-0 Coco Jambo Warszawa 14 października, 14:30
Marcovia II Marki 0-3 Marymont Warszawa 15 października, 14:00
(wo)
na boisku 6-0
Świt Warszawa 12-0 UKS AMS Warszawa 14 października, 11:00
Kolejka 10 - 21-22 października
Coco Jambo Warszawa 1-4 Marcovia II Marki 19 listopada, 19:00
na stadionie DOSiR / w pierwotnym terminie (22 października, 20:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Warszawa 4-4 Olimpia II Warszawa 21 października, 11:00
Huragan III Wołomin 13-1 UKS AMS Warszawa 21 października, 12:00
Mazur II Radzymin 5-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 21 października, 16:30
Ursus III Warszawa 1-5 Unia II Warszawa 22 października, 18:30
na bocznym boisku
KS AFC Warszawa 3-4 Okęcie II Warszawa 19 listopada, 14:00
na bocznym boisku Hutnika
Marymont Warszawa 10-2 Sparta Marki 16 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (22 października, 20:00) w Markach odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku Hutnika
Kolejka 11 - 28-29 października
Okęcie II Warszawa 8-3 Sparta Marki 28 października, 15:00
Unia II Warszawa 3-7 KS AFC Warszawa 29 października, 10:00
na bocznym boisku Hutnika
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 3-7 Ursus III Warszawa 28 października, 13:30
Olimpia II Warszawa 3-0 Huragan III Wołomin 28 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-2
Marcovia II Marki 5-4 Świt Warszawa 29 października, 13:00
Marymont Warszawa 2-1 Coco Jambo Warszawa 28 października, 19:30
na bocznym boisku Hutnika
Mazur II Radzymin 3-1 UKS AMS Warszawa 28 października, 18:15
Kolejka 12 - 4-5 listopada
Sparta Marki 4-3 Coco Jambo Warszawa 5 listopada, 20:00
w Markach
Świt Warszawa 3-1 Marymont Warszawa 4 listopada, 11:00
Huragan III Wołomin 5-2 Marcovia II Marki 5 listopada, 12:00
Mazur II Radzymin 6-0 Olimpia II Warszawa 4 listopada, 18:00
Ursus III Warszawa 4-0 UKS AMS Warszawa 5 listopada, 16:30
na bocznym boisku
KS AFC Warszawa 5-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5 listopada, 18:30
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 2-4 Unia II Warszawa 4 listopada, 10:00
Kolejka 13 - 11-12 listopada
Unia II Warszawa 6-1 Sparta Marki 12 listopada, 16:00
na stadionie MBOPN
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5-0 Okęcie II Warszawa 12 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 5-1
UKS AMS Warszawa 1-3 KS AFC Warszawa 11 listopada, 14:15
w Oborach
Olimpia II Warszawa 3-5 Ursus III Warszawa 11 listopada, 13:30
Marcovia II Marki 3-3 Mazur II Radzymin 12 listopada, 14:00
Marymont Warszawa 3-0 Huragan III Wołomin 11 listopada, 12:30
(wo)
na bocznym boisku Hutnika / na boisku 3-3
Coco Jambo Warszawa 0-5 Świt Warszawa 12 listopada, 19:00
na stadionie DOSiR
Kolejka 14 - 23-24 marca
Sparta Marki 0-4 Świt Warszawa 23 marca, 18:00
Coco Jambo Warszawa 8-1 Huragan III Wołomin 24 marca, 19:00
na stadionie DOSiR
Marymont Warszawa 2-5 Mazur II Radzymin 23 marca, 19:00
na bocznym boisku Hutnika
Marcovia II Marki 5-2 Ursus III Warszawa 24 marca, 14:00
Olimpia II Warszawa 2-3 KS AFC Warszawa 23 marca, 13:30
UKS AMS Warszawa 2-2 Okęcie II Warszawa 23 marca, 18:00
w Zielonkach-Parceli
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-1 Unia II Warszawa 23 marca, 13:30
Kolejka 15 - 30 marca
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-1 Sparta Marki 30 marca, 10:00
Unia II Warszawa 5-1 UKS AMS Warszawa 30 marca, 11:00
na stadionie MBOPN
Okęcie II Warszawa 4-1 Olimpia II Warszawa 29 marca, 16:00
KS AFC Warszawa 3-5 Marcovia II Marki 29 kwietnia, 20:45
w pierwotnym terminie (30 marca, 17:30) odwołany / w drugim terminie w Ząbkach
Ursus III Warszawa 5-2 Marymont Warszawa 29 marca, 20:15
na bocznym boisku
Mazur II Radzymin 7-2 Coco Jambo Warszawa 29 marca, 18:00
Huragan III Wołomin 2-14 Świt Warszawa 30 marca, 14:00
Kolejka 16 - 6-7 kwietnia
Sparta Marki 2-5 Huragan III Wołomin 6 kwietnia, 18:00
Świt Warszawa 4-0 Mazur II Radzymin 7 kwietnia, 16:00
Coco Jambo Warszawa 2-2 Ursus III Warszawa 7 kwietnia, 19:00
na stadionie DOSiR
Marymont Warszawa 2-2 KS AFC Warszawa 6 kwietnia, 20:30
na bocznym boisku Hutnika
Marcovia II Marki 14-0 Okęcie II Warszawa 7 kwietnia, 14:00
Olimpia II Warszawa 1-0 Unia II Warszawa 6 kwietnia, 10:00
UKS AMS Warszawa 2-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 6 kwietnia, 15:30
na stadionie Przyszłości; UKS AMS gospodarzem
Kolejka 17 - 13-14 kwietnia
UKS AMS Warszawa 3-4 Sparta Marki 13 kwietnia, 17:00
w Oborach
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-2 Olimpia II Warszawa 13 kwietnia, 13:30
Unia II Warszawa 2-2 Marcovia II Marki 13 kwietnia, 16:00
na stadionie MBOPN
Okęcie II Warszawa 0-3 Marymont Warszawa 13 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
KS AFC Warszawa 1-0 Coco Jambo Warszawa 14 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Hutnika
Ursus III Warszawa 3-4 Świt Warszawa 14 kwietnia, 18:30
na bocznym boisku
Mazur II Radzymin 6-1 Huragan III Wołomin 13 kwietnia, 17:00
Kolejka 18 - 20-21 kwietnia
UKS AMS Warszawa 4-2 Olimpia II Warszawa 20 kwietnia, 17:00
w Oborach
Sparta Marki 4-4 Mazur II Radzymin 20 kwietnia, 18:00
Huragan III Wołomin 4-5 Ursus III Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Świt Warszawa 3-2 KS AFC Warszawa 20 kwietnia, 11:00
Coco Jambo Warszawa 2-7 Okęcie II Warszawa 21 kwietnia, 19:00
na stadionie DOSiR
Marymont Warszawa 5-2 Unia II Warszawa 20 kwietnia, 19:30
na bocznym boisku Hutnika
Marcovia II Marki 2-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 21 kwietnia, 14:00
Kolejka 19 - 27-28 kwietnia
Olimpia II Warszawa 4-2 Sparta Marki 27 kwietnia, 13:30
UKS AMS Warszawa 2-3 Marcovia II Marki 27 kwietnia, 17:00
w Oborach
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-3 Marymont Warszawa 27 kwietnia, 13:30
Unia II Warszawa 3-3 Coco Jambo Warszawa 27 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 3-0 Świt Warszawa 27 kwietnia, 15:00
KS AFC Warszawa 3-2 Huragan III Wołomin 28 kwietnia, 19:30
na bocznym boisku Hutnika
Ursus III Warszawa 1-3 Mazur II Radzymin 27 kwietnia, 18:45
na bocznym boisku
Kolejka 20 - 4-5 maja
Sparta Marki 3-3 Ursus III Warszawa 4 maja, 18:00
Mazur II Radzymin 3-6 KS AFC Warszawa 4 maja, 17:00
Huragan III Wołomin 2-2 Okęcie II Warszawa 30 kwietnia, 20:00
Świt Warszawa 6-0 Unia II Warszawa 4 maja, 13:00
Coco Jambo Warszawa 1-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5 maja, 19:00
na stadionie DOSiR
Marymont Warszawa 3-0 UKS AMS Warszawa 4 maja, 17:30
(wo)
na bocznym boisku Hutnika / goście nie dojechali
Marcovia II Marki 3-4 Olimpia II Warszawa 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (5 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie w Warszawie; na stadionie Olimpii; Marcovia II gospodarzem
Kolejka 21 - 11-12 maja
Marcovia II Marki 5-1 Sparta Marki 12 maja, 14:00
Olimpia II Warszawa 2-7 Marymont Warszawa 11 maja, 13:30
UKS AMS Warszawa 3-0 Coco Jambo Warszawa 11 maja, 17:00
(wo)
w Oborach / goście zrezygnowali z gry
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-4 Świt Warszawa 11 maja, 13:30
Unia II Warszawa 9-4 Huragan III Wołomin 12 maja, 14:00
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 0-2 Mazur II Radzymin 11 maja, 15:00
KS AFC Warszawa 2-2 Ursus III Warszawa 12 maja, 14:00
na stadionie Ursusa; KS AFC gospodarzem
Kolejka 22 - 18-19 maja
UKS AMS Warszawa 1-11 Świt Warszawa 18 maja, 11:00
na stadionie Świtu; UKS AMS gospodarzem
Sparta Marki 4-5 KS AFC Warszawa 18 maja, 18:00
Ursus III Warszawa 0-3 Okęcie II Warszawa 18 maja, 20:00
na bocznym boisku
Mazur II Radzymin 3-2 Unia II Warszawa 18 maja, 18:30
Huragan III Wołomin 7-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 18 maja, 17:30
Coco Jambo Warszawa 3-1 Olimpia II Warszawa 19 maja, 19:00
na stadionie DOSiR
Marymont Warszawa 3-6 Marcovia II Marki 18 maja, 16:30
na bocznym boisku Hutnika
Kolejka 23 - 25-26 maja
Sparta Marki 2-5 Marymont Warszawa 25 maja, 18:00
Marcovia II Marki 4-1 Coco Jambo Warszawa 26 maja, 14:00
Olimpia II Warszawa 1-2 Świt Warszawa 25 maja, 14:00
UKS AMS Warszawa - Huragan III Wołomin 25 maja, 17:00
w Oborach
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-2 Mazur II Radzymin 25 maja, 13:30
Unia II Warszawa 5-1 Ursus III Warszawa 26 maja, 16:00
na bocznym boisku Hutnika
Okęcie II Warszawa 0-0 KS AFC Warszawa 25 maja, 10:00
Kolejka 24 - 1-2 czerwca
UKS AMS Warszawa - Mazur II Radzymin 1 czerwca, 17:00
Sparta Marki - Okęcie II Warszawa 1 czerwca, 18:00
KS AFC Warszawa - Unia II Warszawa 2 czerwca, 18:00
Ursus III Warszawa - Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1 czerwca, 19:00
Huragan III Wołomin - Olimpia II Warszawa 2 czerwca, 14:00
Świt Warszawa - Marcovia II Marki 1 czerwca, 17:00
Coco Jambo Warszawa - Marymont Warszawa 2 czerwca, 18:00
Kolejka 25 - 8-9 czerwca
Coco Jambo Warszawa - Sparta Marki
Marymont Warszawa - Świt Warszawa
Marcovia II Marki - Huragan III Wołomin
Olimpia II Warszawa - Mazur II Radzymin
UKS AMS Warszawa - Ursus III Warszawa
Przyszłość II Włochy (Warszawa) - KS AFC Warszawa
Unia II Warszawa - Okęcie II Warszawa
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
Sparta Marki - Unia II Warszawa
Okęcie II Warszawa - Przyszłość II Włochy (Warszawa)
KS AFC Warszawa - UKS AMS Warszawa
Ursus III Warszawa - Olimpia II Warszawa
Mazur II Radzymin - Marcovia II Marki
Huragan III Wołomin - Marymont Warszawa
Świt Warszawa - Coco Jambo Warszawa

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy