SZTANGISTA RKS OKĘCIE ARKADIUSZ DOMAŃSKI MISTRZEM POLSKI !!! ZŁOTY MEDAL ZDOBYŁ NA XXXII MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MASTERS

Podnoszenie ciężarów

W Radomsku w dniach 02-05 czerwca 2022 r. odbyły się XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Na mistrzostwach wystąpił Arkadiusz Domański reprezentujący RKS Okęcie Warszawa.

Arkadiusz Domański startował w grupie M40 , w kategorii wagowej +109. Z wynikiem w dwuboju 221 kg. zajął 1 miejsce i tym samym został Mistrzem Polski Masters !!!

Na sukces zapracował podnosząc w rwaniu 96 kg i w podrzucie 125 kg.

Arku , gratulujemy Ci złotego medalu i tytułu Mistrza Polski , a trenerowi Henrykowi Kurzac za mistrzowskie przygotowanie Ciebie do tych zawodów !!!

Wyniki sportowe z 2022 r. i tytuł Mistrza Polski oraz osiągnięcia z ubiegłego roku z XXXI MPMasters dały siłaczowi z Okęcia kwalifikacje na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Raszynie w dniach 20-28 sierpnia. Potwierdzenie na Jego występ w Mistrzostwach Kontynentu przyszło już z europejskiej centrali i jest to kolejny powód do chluby.

Jesteśmy dumni , że sztangista RKS Okęcie będzie walczył z orzełkiem na piersi o medal i miano atlety Europy !!! Trzymamy kciuki i czekamy pomyślnych wieści z Raszyna.

SZTANGISTA RKS OKĘCIE ARKADIUSZ DOMAŃSKI MISTRZEM POLSKI !!!  ZŁOTY MEDAL ZDOBYŁ  NA XXXII MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MASTERS - RKS Okęcie Warszawa