Tabela i wyniki

ROCZNIK 2010 - SEZON 2018/2019 - II LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 4 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AP ŻYRARDOWIANKA 6 16 5 1 0 32:14
2 KS Błonianka 6 15 5 0 1 31:20
3 FC KOMORÓW 6 10 3 1 2 15:22
4 RKS Okęcie 6 6 2 0 4 13:20
5 KS Ursus II W-wa 6 3 1 0 5 20:28
6 UKS BSS IRZYK II 6 2 0 2 4 15:22
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS IRZYK II 3 : 4 AP ŻYRARDOWIANKA 30-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 2 : 3 FC KOMORÓW 30-03-2019
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus II W-wa 2 : 4 KS Błonianka 31-03-2019
o godzinie: 10:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDOWIANKA 8 : 3 KS Błonianka 07-04-2019
o godzinie: 10:00
 BOISKO "ORLIK 2012" (Żyrardów, Jasna 11)
FC KOMORÓW 6 : 3 KS Ursus II W-wa 07-04-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
UKS BSS IRZYK II 1 : 3 RKS Okęcie 06-04-2019
o godzinie: 11:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 2 : 7 AP ŻYRARDOWIANKA 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus II W-wa 6 : 3 UKS BSS IRZYK II 14-04-2019
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Błonianka 8 : 1 FC KOMORÓW 14-04-2019
o godzinie: 11:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDOWIANKA 6 : 1 FC KOMORÓW 07-05-2019
o godzinie: 18:45
 BOISKO "ORLIK 2012" (Żyrardów, Jasna 11)
UKS BSS IRZYK II 3 : 4 KS Błonianka 27-04-2019
o godzinie: 18:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 4 : 2 KS Ursus II W-wa 27-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa 2 : 4 AP ŻYRARDOWIANKA 12-05-2019
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Błonianka 5 : 1 RKS Okęcie 10-05-2019
o godzinie: 18:30
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
FC KOMORÓW 2 : 2 UKS BSS IRZYK II 12-05-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDOWIANKA 3 : 3 UKS BSS IRZYK II 17-05-2019
o godzinie: 18:00
 BOISKO "ORLIK 2012" (Żyrardów, Jasna 11)
FC KOMORÓW 2 : 1 RKS Okęcie 19-05-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
KS Błonianka 7 : 5 KS Ursus II W-wa 17-05-2019
o godzinie: 18:30
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : AP ŻYRARDOWIANKA 24-05-2019
o godzinie: 18:30
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
KS Ursus II W-wa : FC KOMORÓW 27-05-2019
o godzinie: 17:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie : UKS BSS IRZYK II 25-05-2019
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDOWIANKA : RKS Okęcie 02-06-2019
o godzinie: 16:00
 BOISKO "ORLIK 2012" (Żyrardów, Jasna 11)
UKS BSS IRZYK II : KS Ursus II W-wa 01-06-2019  Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
FC KOMORÓW : KS Błonianka 02-06-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : AP ŻYRARDOWIANKA 09-06-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
KS Błonianka : UKS BSS IRZYK II 08-06-2019  
KS Ursus II W-wa : RKS Okęcie 09-06-2019
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDOWIANKA : KS Ursus II W-wa 15-06-2019  
RKS Okęcie : KS Błonianka 15-06-2019  
UKS BSS IRZYK II : FC KOMORÓW 15-06-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Rocznik 2010 - Sezon 2018/2019 - IV Liga okręgowa F1 Żak Grupa 14 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Ożarowianka 5 15 5 0 0 53:15
2 PUKS OCHOTA 4 9 3 0 1 28:17
3 GOSIR Naprzód Stare Babice 5 9 3 0 2 31:26
4 UKS Unia II Boryszew 5 6 2 0 3 13:29
5 ATP WARSZAWA III 6 4 1 1 4 20:42
6 RKS Okęcie II 5 1 0 1 4 23:39
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia II Boryszew 3 : 0 PUKS OCHOTA 30-03-2019
o godzinie: 16:30
 STADION MOSIR SOCHACZEW (Sochaczew, Warszawska 80)
RKS Okęcie II 6 : 6 ATP WARSZAWA III 30-03-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ożarowianka 13 : 2 GOSIR Naprzód Stare Babice 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 Centrum Widowiskowo-Sportowe Gminy Ożarów Mazowiecki (Kręczki, Sochaczewska 218)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PUKS OCHOTA 9 : 3 GOSIR Naprzód Stare Babice 07-04-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik SP 264 w Warszawie (Warszawa-Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego 17)
ATP WARSZAWA III 5 : 7 KS Ożarowianka 07-04-2019
o godzinie: 16:00
 Szkoła Podstawowa w Starych Babicach (Stare Babice, Polna 40)
UKS Unia II Boryszew 5 : 3 RKS Okęcie II 07-04-2019
o godzinie: 11:45
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 8 : 9 PUKS OCHOTA 23-04-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ożarowianka 13 : 4 UKS Unia II Boryszew 14-04-2019
o godzinie: 10:00
 Centrum Widowiskowo-Sportowe Gminy Ożarów Mazowiecki (Kręczki, Sochaczewska 218)
GOSIR Naprzód Stare Babice 10 : 1 ATP WARSZAWA III 13-04-2019
o godzinie: 12:30
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PUKS OCHOTA 10 : 3 ATP WARSZAWA III 28-04-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik SP 264 w Warszawie (Warszawa-Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego 17)
UKS Unia II Boryszew 0 : 9 GOSIR Naprzód Stare Babice 28-04-2019
o godzinie: 12:00
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
RKS Okęcie II 3 : 12 KS Ożarowianka 27-04-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ożarowianka : PUKS OCHOTA 30-05-2019
o godzinie: 19:00
 Centrum Widowiskowo-Sportowe Gminy Ożarów Mazowiecki (Kręczki, Sochaczewska 218)
GOSIR Naprzód Stare Babice 7 : 3 RKS Okęcie II 11-05-2019
o godzinie: 15:00
 Boisko syntetyk (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
ATP WARSZAWA III 4 : 1 UKS Unia II Boryszew 11-05-2019
o godzinie: 10:00
 Szkoła Podstawowa w Starych Babicach (Stare Babice, Polna 40)
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PUKS OCHOTA : UKS Unia II Boryszew 28-05-2019
o godzinie: 18:00
 Orlik SP 264 w Warszawie (Warszawa-Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego 17)
ATP WARSZAWA III : RKS Okęcie II 18-05-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa w Starych Babicach (Stare Babice, Polna 40)
GOSIR Naprzód Stare Babice : KS Ożarowianka 19-05-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko syntetyk (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
Kolejka nr 7
AKTUALNA KOLEJKA
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : PUKS OCHOTA 25-05-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko syntetyk (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Ożarowianka 8 : 1 ATP WARSZAWA III 10-04-2019
o godzinie: 18:00
 Klub Sportowy Ożarowianka (Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123)
RKS Okęcie II : UKS Unia II Boryszew 26-05-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PUKS OCHOTA : RKS Okęcie II 02-06-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik SP 264 w Warszawie (Warszawa-Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego 17)
UKS Unia II Boryszew : KS Ożarowianka 01-06-2019
o godzinie: 17:45
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
ATP WARSZAWA III : GOSIR Naprzód Stare Babice 01-06-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa w Starych Babicach (Stare Babice, Polna 40)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA III : PUKS OCHOTA 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa w Starych Babicach (Stare Babice, Polna 40)
GOSIR Naprzód Stare Babice : UKS Unia II Boryszew 08-06-2019  
KS Ożarowianka : RKS Okęcie II 09-06-2019
o godzinie: 10:00
 Klub Sportowy Ożarowianka (Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PUKS OCHOTA : KS Ożarowianka 04-06-2019
o godzinie: 19:00
 
RKS Okęcie II : GOSIR Naprzód Stare Babice 15-06-2019  
UKS Unia II Boryszew : ATP WARSZAWA III 15-06-2019  
Rocznik 2010 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie 10 28 9 1 0 76:26
2 MKS Polonia W-wa 10 25 8 1 1 119:17
3 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 10 15 5 0 5 49:55
4 KS Drukarz II W-wa 10 12 4 0 6 56:54
5 KS SOKÓŁ WARSZAWA 10 9 3 0 7 41:72
6 UKS OKĘCIE 2014 10 0 0 0 10 6:123
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS OKĘCIE 2014 1 : 6 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 02-09-2018
o godzinie: 14:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie 6 : 2 KS Drukarz II W-wa 02-09-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Polonia W-wa 13 : 1 KS SOKÓŁ WARSZAWA 02-09-2018
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 12 : 1 KS SOKÓŁ WARSZAWA 08-09-2018
o godzinie: 11:00
 KS A2R Warszawa (Warszawa-Żoliborz, Potocka 1)
KS Drukarz II W-wa 3 : 8 MKS Polonia W-wa 08-09-2018
o godzinie: 12:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
UKS OKĘCIE 2014 0 : 14 RKS Okęcie 08-09-2018
o godzinie: 13:30
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 3 : 2 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 16-09-2018
o godzinie: 11:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Polonia W-wa 16 : 1 UKS OKĘCIE 2014 15-09-2018
o godzinie: 16:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
KS SOKÓŁ WARSZAWA 4 : 2 KS Drukarz II W-wa 16-09-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 3 : 8 KS Drukarz II W-wa 22-09-2018
o godzinie: 11:00
 KS A2R Warszawa (Warszawa-Żoliborz, Potocka 1)
UKS OKĘCIE 2014 1 : 11 KS SOKÓŁ WARSZAWA 22-09-2018
o godzinie: 10:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie 5 : 4 MKS Polonia W-wa 22-09-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Polonia W-wa 12 : 1 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 26-09-2018
o godzinie: 17:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
KS SOKÓŁ WARSZAWA 3 : 6 RKS Okęcie 29-09-2018
o godzinie: 16:45
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
KS Drukarz II W-wa 11 : 1 UKS OKĘCIE 2014 29-09-2018
o godzinie: 16:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 11 : 1 UKS OKĘCIE 2014 07-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS A2R Warszawa (Warszawa-Żoliborz, Potocka 1)
KS Drukarz II W-wa 5 : 7 RKS Okęcie 07-10-2018
o godzinie: 18:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
KS SOKÓŁ WARSZAWA 0 : 12 MKS Polonia W-wa 07-10-2018
o godzinie: 12:30
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA 4 : 5 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 13-10-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
MKS Polonia W-wa 17 : 2 KS Drukarz II W-wa 13-10-2018
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
RKS Okęcie 10 : 1 UKS OKĘCIE 2014 12-10-2018
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 3 : 10 RKS Okęcie 20-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS A2R Warszawa (Warszawa-Żoliborz, Potocka 1)
UKS OKĘCIE 2014 0 : 22 MKS Polonia W-wa 19-10-2018
o godzinie: 16:30
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Drukarz II W-wa 9 : 3 KS SOKÓŁ WARSZAWA 20-10-2018
o godzinie: 10:30
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa 3 : 5 KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 27-10-2018
o godzinie: 18:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
KS SOKÓŁ WARSZAWA 11 : 0 UKS OKĘCIE 2014 27-10-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
MKS Polonia W-wa 3 : 3 RKS Okęcie 27-10-2018
o godzinie: 12:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 1 : 12 MKS Polonia W-wa 04-11-2018
o godzinie: 14:00
 KS A2R Warszawa (Warszawa-Żoliborz, Potocka 1)
RKS Okęcie 12 : 3 KS SOKÓŁ WARSZAWA 03-11-2018
o godzinie: 13:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS OKĘCIE 2014 0 : 11 KS Drukarz II W-wa 03-11-2018
o godzinie: 15:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy