Tabela i wyniki

Rocznik 2010 - II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Błonianka 5 15 5 0 0 56:10
2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 5 12 4 0 1 37:20
3 RKS Okęcie 4 9 3 0 1 14:9
4 FC KOMORÓW 6 5 1 2 3 23:41
5 UKS Unia Boryszew 6 4 1 1 4 29:35
6 STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 6 1 0 1 5 16:60
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 4 : 5 FC KOMORÓW 08-09-2019
o godzinie: 12:30
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 3 : 9 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 Orlik Tarnowiecka (Warszawa-Praga-Południe, Tarnowiecka 4)
RKS Okęcie 2 : 5 KS Błonianka 08-09-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 1 : 18 KS Błonianka 14-09-2019
o godzinie: 09:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : RKS Okęcie 14-09-2019
o godzinie: 14:30
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
UKS Unia Boryszew 14 : 4 STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 15-09-2019
o godzinie: 13:15
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
Kolejka nr 3
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 6 : 6 FC KOMORÓW 22-09-2019
o godzinie: 16:00
 OSIR Wawer (Warszawa-Wawer, Starego Doktora 1)
RKS Okęcie 7 : 2 UKS Unia Boryszew 22-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Błonianka 8 : 1 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
Kolejka nr 4
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 7 : 8 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 29-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
UKS Unia Boryszew 4 : 8 KS Błonianka 29-09-2019
o godzinie: 11:30
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 1 : 3 RKS Okęcie 28-09-2019
o godzinie: 16:00
 OSIR Wawer (Warszawa-Wawer, Starego Doktora 1)
Kolejka nr 5
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 2 : 1 FC KOMORÓW 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Błonianka 17 : 2 STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 05-10-2019
o godzinie: 11:45
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 8 : 2 UKS Unia Boryszew 05-10-2019
o godzinie: 15:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 3 : 3 UKS Unia Boryszew 13-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik (Sokołów, Wspólnoty Wiejskiej )
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 11 : 0 STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 13-10-2019
o godzinie: 15:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
KS Błonianka : RKS Okęcie 12-10-2019
o godzinie: 17:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
Kolejka nr 7
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : FC KOMORÓW 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
RKS Okęcie : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 20-10-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II : UKS Unia Boryszew 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 OSIR Wawer (Warszawa-Wawer, Starego Doktora 1)
Kolejka nr 8
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 26-10-2019  
UKS Unia Boryszew : RKS Okęcie 27-10-2019
o godzinie: 11:30
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : KS Błonianka 27-10-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
Kolejka nr 9
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : FC KOMORÓW 03-11-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61)
KS Błonianka : UKS Unia Boryszew 02-11-2019  
RKS Okęcie : STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II 02-11-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie 09-11-2019  
STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II : KS Błonianka 09-11-2019  
UKS Unia Boryszew : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 09-11-2019
o godzinie: 12:00
 Sochaczew, Stanisława Staszica 106
Rocznik 2010 - IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 9 (Jesień)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie II 5 12 4 0 1 44:8
2 KS Przyszłość Włochy 4 9 3 0 1 46:17
3 UKS LESZNOWOLA II 4 6 2 0 2 24:16
4 MUKS UNIA WARSZAWA 5 6 2 0 3 22:43
5 WBS II WARSZAWA 4 0 0 0 4 10:62
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WBS II WARSZAWA 1 : 15 UKS LESZNOWOLA II 08-09-2019
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Wilanów, Adama Worobczuka 491
PAUZJE : KS Przyszłość Włochy  
RKS Okęcie II 13 : 0 MUKS UNIA WARSZAWA 08-09-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS LESZNOWOLA II 7 : 2 MUKS UNIA WARSZAWA 15-09-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko szkolne (Lesznowola, Szkolna 6)
KS Przyszłość Włochy 1 : 6 RKS Okęcie II 15-09-2019
o godzinie: 10:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
WBS II WARSZAWA : PAUZJE  
Kolejka nr 3
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS LESZNOWOLA II  
RKS Okęcie II 13 : 1 WBS II WARSZAWA 22-09-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA WARSZAWA 3 : 16 KS Przyszłość Włochy 22-09-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
Kolejka nr 4
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS LESZNOWOLA II 2 : 6 KS Przyszłość Włochy 29-09-2019
o godzinie: 13:30
 Boisko szkolne (Lesznowola, Szkolna 6)
WBS II WARSZAWA 2 : 11 MUKS UNIA WARSZAWA 02-10-2019
o godzinie: 19:00
 Orlik Worobczuka (Warszawa-Wilanów, Adama Worobczuka 491)
PAUZJE : RKS Okęcie II  
Kolejka nr 5
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 7 : 0 UKS LESZNOWOLA II 05-10-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA WARSZAWA : PAUZJE  
KS Przyszłość Włochy 23 : 6 WBS II WARSZAWA 06-10-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS LESZNOWOLA II : WBS II WARSZAWA 21-10-2019
o godzinie: 18:30
 Boisko szkolne (Lesznowola, Szkolna 6)
KS Przyszłość Włochy : PAUZJE  
MUKS UNIA WARSZAWA 6 : 5 RKS Okęcie II 12-10-2019
o godzinie: 10:30
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
Kolejka nr 7
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA WARSZAWA : UKS LESZNOWOLA II 19-10-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
RKS Okęcie II : KS Przyszłość Włochy 20-10-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : WBS II WARSZAWA  
Kolejka nr 8
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS LESZNOWOLA II : PAUZJE  
WBS II WARSZAWA : RKS Okęcie II 27-10-2019
o godzinie: 15:15
 Orlik Worobczuka (Warszawa-Wilanów, Adama Worobczuka 491)
KS Przyszłość Włochy : MUKS UNIA WARSZAWA 27-10-2019
o godzinie: 11:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 9
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość Włochy : UKS LESZNOWOLA II 03-11-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
MUKS UNIA WARSZAWA : WBS II WARSZAWA 02-11-2019  
RKS Okęcie II : PAUZJE  
Kolejka nr 10
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS LESZNOWOLA II : RKS Okęcie II 10-11-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne (Lesznowola, Szkolna 6)
PAUZJE : MUKS UNIA WARSZAWA  
WBS II WARSZAWA : KS Przyszłość Włochy 10-11-2019
o godzinie: 12:45
 Orlik Worobczuka (Warszawa-Wilanów, Adama Worobczuka 491)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy