Polonez Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 10:3 (sparing)

W ramach przygotowań do sezonu ligowego MZPN „Wiosna 2017”, zawodnicy RKS Okęcie rozegrali sparing z drużyną Poloneza Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 10:3 dla gospodarzy. Wysoko, ale zdecydowanie zbyt wysoko. W pierwszej kwarcie, już w pierwszej minucie Janek Joński, po indywidualnej akcji strzelił bramkę na 0:1. Kontrolowaliśmy grę. Swoje szanse mieli również inni zawodnicy. Powinniśmy byli strzelić, jeszcze przynajmniej jedną bramkę. W drugiej kwarcie gra toczyła się podobnie. Chłopcy rozgrywali akcje, głównie skrzydłami, gdyż zawodnicy Poloneza bardzo zagęścili środek pola. Kolejny gol dla nas, wisiał w powietrzu. Pod koniec tej części meczu, mocno przyciskając rywali, nadzialiśmy się na kontrę. 1:1 a za chwilę, bardzo pechowo 2:1. W trzeciej kwarcie trener Sobotka dokonał kilu zmian. Gra była wyrównana, toczyła się przeważnie w środku pola, ale tam, gracze Poloneza byli jednak trochę lepsi. Zdobyli trzy bramki, co prawda- jak się mawia w żargonie piłkarskim „z niczego”, ale jednak. Wygrywali 5:1. Przybici wynikiem, na czwartą kwartę, nasi zawodnicy wyszli nieskoncentrowani. Wymiana ciosów, w ostatniej części meczu, skończyła się rezultatem 5:2. Drugą i trzecią bramkę dla RKS Okęcie strzelili- Janek Joński i Dominik Dedek.

Poniżej film z meczu. Bramki dla RKS Okęcie padały w minutach- 1, 45, 46.