Tabela i wyniki
Seniorzy - V Liga Grupa 1 - sezon 2023/2024
Decathlon V liga 2023/2024, grupa: mazowiecka I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | MKS Przasnysz | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 67-14 | 6 | 2 | 0 | 31-4 | 7 | 0 | 1 | 36-10 | ||||||
2. | Makowianka Maków Mazowiecki | 16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 43-12 | 5 | 1 | 1 | 16-6 | 7 | 0 | 2 | 27-6 | ||||||
3. | Narew 1962 Ostrołęka | 16 | 34 | 10 | 4 | 2 | 39-21 | 8 | 1 | 1 | 29-15 | 2 | 3 | 1 | 10-6 | ||||||
4. | Nadnarwianka Pułtusk | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 42-14 | 4 | 1 | 2 | 15-7 | 6 | 1 | 2 | 27-7 | ||||||
5. | Żbik Nasielsk | 16 | 31 | 9 | 4 | 3 | 42-27 | 5 | 3 | 1 | 23-12 | 4 | 1 | 2 | 19-15 | ||||||
6. | Polonia II Warszawa | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 46-30 | 4 | 2 | 2 | 26-19 | 4 | 2 | 2 | 20-11 | ||||||
7. | Drukarz Warszawa | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 43-28 | 5 | 1 | 3 | 32-16 | 2 | 1 | 4 | 11-12 | ||||||
8. | Amator Maszewo | 16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 30-37 | 4 | 2 | 2 | 20-17 | 1 | 2 | 5 | 10-20 | ||||||
9. | Świt Staroźreby | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 35-44 | 3 | 1 | 4 | 20-23 | 2 | 2 | 4 | 15-21 | ||||||
10. | PAF Płońsk | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 29-46 | 3 | 4 | 2 | 17-14 | 1 | 1 | 5 | 12-32 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
11. | Mazur Gostynin | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 22-43 | 3 | 1 | 4 | 12-23 | 1 | 4 | 3 | 10-20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
12. | Huragan Wołomin | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 24-34 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 4 | 3 | 8 | 24-31 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
13. | MKS Ciechanów | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 19-40 | 3 | 1 | 5 | 14-18 | 1 | 2 | 4 | 5-22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
14. | Unia Warszawa | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 20-39 | 2 | 2 | 5 | 11-18 | 1 | 1 | 5 | 9-21 | ||||||
15. | Okęcie Warszawa | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 21-39 | 3 | 0 | 6 | 13-18 | 0 | 2 | 5 | 8-21 | ||||||
16. | Wkra Bieżuń | 16 | 9 | 2 | 3 | 11 | 18-72 | 2 | 3 | 4 | 13-35 | 0 | 0 | 7 | 5-37 |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Makowianka Maków Mazowiecki | 1-0 | Huragan Wołomin | 12 sierpnia, 14:00 |
Polonia II Warszawa | 2-2 | Okęcie Warszawa | 23 sierpnia, 19:00 |
na bocznym boisku | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 5-0 | PAF Płońsk | 12 sierpnia, 11:00 |
Żbik Nasielsk | 2-1 | Drukarz Warszawa | 12 sierpnia, 15:00 |
MKS Ciechanów | 0-2 | Unia Warszawa | 12 sierpnia, 14:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 3-2 | Świt Staroźreby | 12 sierpnia, 17:00 |
MKS Przasnysz | 6-0 | Amator Maszewo | 12 sierpnia, 17:00 |
Mazur Gostynin | 3-1 | Wkra Bieżuń | 12 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia |
Amator Maszewo | 2-2 | Mazur Gostynin | 19 sierpnia, 12:00 |
Świt Staroźreby | 2-8 | MKS Przasnysz | 19 sierpnia, 12:00 |
Drukarz Warszawa | 4-1 | MKS Ciechanów | 19 sierpnia, 11:00 |
PAF Płońsk | 0-4 | Żbik Nasielsk | 19 sierpnia, 14:00 |
Okęcie Warszawa | 0-2 | Nadnarwianka Pułtusk | 20 sierpnia, 15:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki | 3-0 | Polonia II Warszawa | 19 sierpnia, 15:00 |
Wkra Bieżuń | 2-1 | Huragan Wołomin | 19 sierpnia, 12:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 3-2 | Unia Warszawa | 19 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia |
Polonia II Warszawa | 6-2 | Huragan Wołomin | 27 sierpnia, 13:00 |
na stadionie AZS AWF | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 0-3 | Makowianka Maków Mazowiecki | 26 sierpnia, 14:00 |
Żbik Nasielsk | 1-1 | Okęcie Warszawa | 26 sierpnia, 15:00 |
MKS Ciechanów | 4-1 | PAF Płońsk | 26 sierpnia, 14:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 1-0 | Drukarz Warszawa | 26 sierpnia, 17:00 |
MKS Przasnysz | 6-1 | Unia Warszawa | 26 sierpnia, 11:00 |
Mazur Gostynin | 1-2 | Świt Staroźreby | 26 sierpnia, 11:00 |
Wkra Bieżuń | 1-3 | Amator Maszewo | 23 sierpnia, 17:45 |
Kolejka 4 - 2-3 września |
Świt Staroźreby | 7-1 | Wkra Bieżuń | 2 września, 14:00 |
Unia Warszawa | 2-4 | Mazur Gostynin | 3 września, 15:00 |
na stadionie MBOPN | |||
Drukarz Warszawa | 1-2 | MKS Przasnysz | 2 września, 14:00 |
PAF Płońsk | 2-2 | Narew 1962 Ostrołęka | 2 września, 14:00 |
Okęcie Warszawa | 0-1 | MKS Ciechanów | 2 września, 12:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki | 1-1 | Żbik Nasielsk | 2 września, 16:00 |
Polonia II Warszawa | 1-5 | Nadnarwianka Pułtusk | 3 września, 13:00 |
na stadionie AZS AWF | |||
Amator Maszewo | 2-2 | Huragan Wołomin | 2 września, 12:00 |
Kolejka 5 - 9-10 września |
Nadnarwianka Pułtusk | 3-1 | Huragan Wołomin | 9 września, 14:00 |
Żbik Nasielsk | 1-1 | Polonia II Warszawa | 10 września, 15:00 |
MKS Ciechanów | 0-4 | Makowianka Maków Mazowiecki | 10 września, 14:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 4-1 | Okęcie Warszawa | 9 września, 15:00 |
MKS Przasnysz | 4-0 | PAF Płońsk | 9 września, 16:00 |
Mazur Gostynin | 0-2 | Drukarz Warszawa | 10 września, 12:00 |
Wkra Bieżuń | 2-1 | Unia Warszawa | 9 września, 15:00 |
Amator Maszewo | 1-3 | Świt Staroźreby | 9 września, 12:00 |
Kolejka 6 - 16-17 września |
Drukarz Warszawa | 6-0 | Wkra Bieżuń | 16 września, 13:30 |
PAF Płońsk | 1-1 | Mazur Gostynin | 16 września, 16:00 |
Okęcie Warszawa | 0-4 | MKS Przasnysz | 16 września, 12:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki | 0-2 | Narew 1962 Ostrołęka | 16 września, 11:00 |
Polonia II Warszawa | 6-1 | MKS Ciechanów | 17 września, 12:30 |
na stadionie MBOPN | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 1-2 | Żbik Nasielsk | 16 września, 14:00 |
Świt Staroźreby | 1-2 | Huragan Wołomin | 20 września, 17:00 |
Amator Maszewo | 6-1 | Unia Warszawa | 16 września, 10:00 |
Kolejka 7 - 23-24 września |
Żbik Nasielsk | 1-0 | Huragan Wołomin | 23 września, 15:00 |
MKS Ciechanów | 1-3 | Nadnarwianka Pułtusk | 23 września, 14:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 2-3 | Polonia II Warszawa | 23 września, 16:00 |
MKS Przasnysz | 1-0 | Makowianka Maków Mazowiecki | 23 września, 16:00 |
Mazur Gostynin | 3-2 | Okęcie Warszawa | 23 września, 14:00 |
Wkra Bieżuń | 4-4 | PAF Płońsk | 23 września, 15:00 |
Amator Maszewo | 3-2 | Drukarz Warszawa | 20 września, 17:15 |
Świt Staroźreby | 3-1 | Unia Warszawa | 23 września, 16:30 |
Kolejka 8 - 30 września-1 października |
Drukarz Warszawa | 4-4 | Świt Staroźreby | 30 września, 13:30 |
PAF Płońsk | 2-1 | Amator Maszewo | 30 września, 12:00 |
Okęcie Warszawa | 6-1 | Wkra Bieżuń | 30 września, 12:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki | 3-0 | Mazur Gostynin | 30 września, 13:00 |
Polonia II Warszawa | 1-4 | MKS Przasnysz | 1 października, 12:30 |
na stadionie MBOPN | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 1-0 | Narew 1962 Ostrołęka | 30 września, 14:00 |
Żbik Nasielsk | 4-0 | MKS Ciechanów | 30 września, 15:00 |
Unia Warszawa | 1-0 | Huragan Wołomin | 30 września, 13:30 |
na stadionie MBOPN |
Kolejka 9 - 7-8 października |
MKS Ciechanów | 1-2 | Huragan Wołomin | 7 października, 13:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 4-2 | Żbik Nasielsk | 7 października, 14:00 |
MKS Przasnysz | 1-1 | Nadnarwianka Pułtusk | 7 października, 15:00 |
Mazur Gostynin | 0-8 | Polonia II Warszawa | 8 października, 16:00 |
Wkra Bieżuń | 0-4 | Makowianka Maków Mazowiecki | 7 października, 14:00 |
Amator Maszewo | 4-2 | Okęcie Warszawa | 7 października, 12:00 |
Świt Staroźreby | 2-5 | PAF Płońsk | 7 października, 12:00 |
Unia Warszawa | 2-2 | Drukarz Warszawa | 7 października, 13:00 |
na stadionie MBOPN |
Kolejka 10 - 14-15 października |
PAF Płońsk | 1-1 | Unia Warszawa | 14 października, 14:00 |
Okęcie Warszawa | 3-0 | Świt Staroźreby | 14 października, 12:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki | 3-2 | Amator Maszewo | 14 października, 15:00 |
Polonia II Warszawa | 4-0 | Wkra Bieżuń | 15 października, 12:30 |
na stadionie MBOPN | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 4-0 | Mazur Gostynin | 14 października, 11:00 |
Żbik Nasielsk | 2-5 | MKS Przasnysz | 14 października, 15:00 |
MKS Ciechanów | 0-3 | Narew 1962 Ostrołęka | 14 października, 14:00 |
Drukarz Warszawa | 4-0 | Huragan Wołomin | 14 października, 16:00 |
Kolejka 11 - 21-22 października |
Narew 1962 Ostrołęka | 2-2 | Huragan Wołomin | 21 października, 15:00 |
MKS Przasnysz | 6-0 | MKS Ciechanów | 21 października, 15:00 |
Mazur Gostynin | 3-1 | Żbik Nasielsk | 21 października, 15:00 |
Wkra Bieżuń | 0-11 | Nadnarwianka Pułtusk | 21 października, 13:00 |
Amator Maszewo | 2-1 | Polonia II Warszawa | 21 października, 12:00 |
Świt Staroźreby | 1-3 | Makowianka Maków Mazowiecki | 21 października, 15:30 |
Unia Warszawa | 1-0 | Okęcie Warszawa | 21 października, 13:00 |
na stadionie MBOPN | |||
Drukarz Warszawa | 8-1 | PAF Płońsk | 21 października, 12:30 |
Kolejka 12 - 28-29 października |
Okęcie Warszawa | 0-1 | Drukarz Warszawa | 28 października, 12:00 |
Polonia II Warszawa | 2-2 | Świt Staroźreby | 29 października, 12:30 |
na stadionie MBOPN | |||
Nadnarwianka Pułtusk | 1-1 | Amator Maszewo | 28 października, 11:00 |
Żbik Nasielsk | 7-2 | Wkra Bieżuń | 28 października, 14:00 |
MKS Ciechanów | 1-1 | Mazur Gostynin | 28 października, 12:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 4-2 | MKS Przasnysz | 28 października, 13:00 |
PAF Płońsk | 2-3 | Huragan Wołomin | 28 października, 14:00 |
Unia Warszawa | 1-3 | Makowianka Maków Mazowiecki | 28 października, 19:00 |
na stadionie MBOPN |
Kolejka 13 - 4-5 listopada |
MKS Przasnysz | 2-2 | Huragan Wołomin | 4 listopada, 13:00 |
Mazur Gostynin | 1-1 | Narew 1962 Ostrołęka | 4 listopada, 13:00 |
Wkra Bieżuń | 2-2 | MKS Ciechanów | 4 listopada, 13:00 |
Świt Staroźreby | 2-1 | Nadnarwianka Pułtusk | 4 listopada, 11:00 |
Unia Warszawa | 0-3 | Polonia II Warszawa | 4 listopada, 13:15 |
na stadionie MBOPN | |||
Drukarz Warszawa | 2-1 | Makowianka Maków Mazowiecki | 5 listopada, 15:00 |
na stadionie MBOPN | |||
PAF Płońsk | 6-0 | Okęcie Warszawa | 4 listopada, 14:00 |
Żbik Nasielsk | 1-1 | Amator Maszewo | 4 listopada, 14:00 |
Kolejka 14 - 11-12 listopada |
Makowianka Maków Mazowiecki | 5-1 | PAF Płońsk | 11 listopada, 13:00 |
Polonia II Warszawa | 4-3 | Drukarz Warszawa | 12 listopada, 12:30 |
na stadionie MBOPN | |||
Żbik Nasielsk | 4-1 | Świt Staroźreby | 11 listopada, 13:00 |
MKS Ciechanów | 4-1 | Amator Maszewo | 11 listopada, 13:00 |
Narew 1962 Ostrołęka | 4-0 | Wkra Bieżuń | 11 listopada, 13:00 |
MKS Przasnysz | 5-0 | Mazur Gostynin | 11 listopada, 13:00 |
Okęcie Warszawa | 2-1 | Huragan Wołomin | 11 listopada, 12:00 |
Unia Warszawa | 0-1 | Nadnarwianka Pułtusk | 11 listopada, 16:00 |
na stadionie MBOPN |
Kolejka 15 - 18-19 listopada |
Mazur Gostynin | 1-6 | Huragan Wołomin | 18 listopada, 12:00 |
Wkra Bieżuń | 0-7 | MKS Przasnysz | 10 marca, 14:00 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Unia Warszawa | 4-5 | Żbik Nasielsk | 18 listopada, 13:00 |
na stadionie MBOPN | |||
Drukarz Warszawa | 1-3 | Nadnarwianka Pułtusk | 18 listopada, 19:00 |
na stadionie MBOPN | |||
PAF Płońsk | 2-2 | Polonia II Warszawa | 9 marca, 13:00 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Okęcie Warszawa | 1-6 | Makowianka Maków Mazowiecki | 10 marca, 16:30 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na stadionie Hutnika | |||
Narew 1962 Ostrołęka | 2-1 | Amator Maszewo | 9 marca, 14:00 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) w Maszewie odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
MKS Ciechanów | 3-1 | Świt Staroźreby | 10 marca, 13:00 |
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) w Staroźrebach odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 16 - 16-17 marca |
Huragan Wołomin | 0-3 | Makowianka Maków Mazowiecki | 16 marca, 15:00 |
Okęcie Warszawa | 1-2 | Polonia II Warszawa | 16 marca, 12:00 |
PAF Płońsk | 1-0 | Nadnarwianka Pułtusk | 16 marca, 13:00 |
Drukarz Warszawa | 2-4 | Żbik Nasielsk | 17 marca, 13:00 |
na stadionie MBOPN | |||
Unia Warszawa | 0-0 | MKS Ciechanów | 16 marca, 13:00 |
na stadionie MBOPN | |||
Świt Staroźreby | 2-2 | Narew 1962 Ostrołęka | 16 marca, 15:00 |
Amator Maszewo | 0-4 | MKS Przasnysz | 16 marca, 12:30 |
Wkra Bieżuń | 2-2 | Mazur Gostynin | 16 marca, 12:00 |
Kolejka 17 - 23-24 marca |
Huragan Wołomin | - | Wkra Bieżuń | 23 marca, 15:00 |
Unia Warszawa | - | Narew 1962 Ostrołęka | 23 marca, 13:00 |
Mazur Gostynin | - | Amator Maszewo | 23 marca, 14:00 |
MKS Przasnysz | - | Świt Staroźreby | 23 marca, 15:00 |
MKS Ciechanów | - | Drukarz Warszawa | 23 marca, 14:00 |
Żbik Nasielsk | - | PAF Płońsk | 23 marca, 15:00 |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Okęcie Warszawa | 23 marca, 15:00 |
Polonia II Warszawa | - | Makowianka Maków Mazowiecki | 24 marca, 14:00 |
Kolejka 18 - 30 marca |
Huragan Wołomin | - | Polonia II Warszawa | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Nadnarwianka Pułtusk | |
Okęcie Warszawa | - | Żbik Nasielsk | |
PAF Płońsk | - | MKS Ciechanów | |
Drukarz Warszawa | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
Unia Warszawa | - | MKS Przasnysz | |
Świt Staroźreby | - | Mazur Gostynin | |
Amator Maszewo | - | Wkra Bieżuń |
Kolejka 19 - 6-7 kwietnia |
Huragan Wołomin | - | Amator Maszewo | |
Wkra Bieżuń | - | Świt Staroźreby | |
Mazur Gostynin | - | Unia Warszawa | |
MKS Przasnysz | - | Drukarz Warszawa | |
Narew 1962 Ostrołęka | - | PAF Płońsk | |
MKS Ciechanów | - | Okęcie Warszawa | |
Żbik Nasielsk | - | Makowianka Maków Mazowiecki | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Polonia II Warszawa |
Kolejka 20 - 13-14 kwietnia |
Huragan Wołomin | - | Nadnarwianka Pułtusk | |
Polonia II Warszawa | - | Żbik Nasielsk | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | MKS Ciechanów | |
Okęcie Warszawa | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
PAF Płońsk | - | MKS Przasnysz | |
Drukarz Warszawa | - | Mazur Gostynin | |
Unia Warszawa | - | Wkra Bieżuń | |
Świt Staroźreby | - | Amator Maszewo |
Kolejka 21 - 20-21 kwietnia |
Huragan Wołomin | - | Świt Staroźreby | |
Unia Warszawa | - | Amator Maszewo | |
Wkra Bieżuń | - | Drukarz Warszawa | |
Mazur Gostynin | - | PAF Płońsk | |
MKS Przasnysz | - | Okęcie Warszawa | |
Narew 1962 Ostrołęka | - | Makowianka Maków Mazowiecki | |
MKS Ciechanów | - | Polonia II Warszawa | |
Żbik Nasielsk | - | Nadnarwianka Pułtusk |
Kolejka 22 - 27-28 kwietnia |
Huragan Wołomin | - | Żbik Nasielsk | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | MKS Ciechanów | |
Polonia II Warszawa | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | MKS Przasnysz | |
Okęcie Warszawa | - | Mazur Gostynin | |
PAF Płońsk | - | Wkra Bieżuń | |
Drukarz Warszawa | - | Amator Maszewo | |
Unia Warszawa | - | Świt Staroźreby |
Kolejka 23 - 4-5 maja |
Huragan Wołomin | - | Unia Warszawa | |
Świt Staroźreby | - | Drukarz Warszawa | |
Amator Maszewo | - | PAF Płońsk | |
Wkra Bieżuń | - | Okęcie Warszawa | |
Mazur Gostynin | - | Makowianka Maków Mazowiecki | |
MKS Przasnysz | - | Polonia II Warszawa | |
Narew 1962 Ostrołęka | - | Nadnarwianka Pułtusk | |
MKS Ciechanów | - | Żbik Nasielsk |
Kolejka 24 - 11-12 maja |
Huragan Wołomin | - | MKS Ciechanów | |
Żbik Nasielsk | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | MKS Przasnysz | |
Polonia II Warszawa | - | Mazur Gostynin | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Wkra Bieżuń | |
Okęcie Warszawa | - | Amator Maszewo | |
PAF Płońsk | - | Świt Staroźreby | |
Drukarz Warszawa | - | Unia Warszawa |
Kolejka 25 - 18-19 maja |
Huragan Wołomin | - | Drukarz Warszawa | |
Unia Warszawa | - | PAF Płońsk | |
Świt Staroźreby | - | Okęcie Warszawa | |
Amator Maszewo | - | Makowianka Maków Mazowiecki | |
Wkra Bieżuń | - | Polonia II Warszawa | |
Mazur Gostynin | - | Nadnarwianka Pułtusk | |
MKS Przasnysz | - | Żbik Nasielsk | |
Narew 1962 Ostrołęka | - | MKS Ciechanów |
Kolejka 26 - 25-26 maja |
Huragan Wołomin | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
MKS Ciechanów | - | MKS Przasnysz | |
Żbik Nasielsk | - | Mazur Gostynin | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Wkra Bieżuń | |
Polonia II Warszawa | - | Amator Maszewo | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Świt Staroźreby | |
Okęcie Warszawa | - | Unia Warszawa | |
PAF Płońsk | - | Drukarz Warszawa |
Kolejka 27 - 1-2 czerwca |
Huragan Wołomin | - | PAF Płońsk | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Unia Warszawa | |
Drukarz Warszawa | - | Okęcie Warszawa | |
Świt Staroźreby | - | Polonia II Warszawa | |
Amator Maszewo | - | Nadnarwianka Pułtusk | |
Wkra Bieżuń | - | Żbik Nasielsk | |
Mazur Gostynin | - | MKS Ciechanów | |
MKS Przasnysz | - | Narew 1962 Ostrołęka |
Kolejka 28 - 8-9 czerwca |
Amator Maszewo | - | Żbik Nasielsk | |
Huragan Wołomin | - | MKS Przasnysz | |
Narew 1962 Ostrołęka | - | Mazur Gostynin | |
MKS Ciechanów | - | Wkra Bieżuń | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Świt Staroźreby | |
Polonia II Warszawa | - | Unia Warszawa | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Drukarz Warszawa | |
Okęcie Warszawa | - | PAF Płońsk |
Kolejka 29 - 15-16 czerwca |
Huragan Wołomin | - | Okęcie Warszawa | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Unia Warszawa | |
PAF Płońsk | - | Makowianka Maków Mazowiecki | |
Drukarz Warszawa | - | Polonia II Warszawa | |
Świt Staroźreby | - | Żbik Nasielsk | |
Amator Maszewo | - | MKS Ciechanów | |
Wkra Bieżuń | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
Mazur Gostynin | - | MKS Przasnysz |
Kolejka 30 - 22-23 czerwca |
Amator Maszewo | - | Narew 1962 Ostrołęka | |
Świt Staroźreby | - | MKS Ciechanów | |
Huragan Wołomin | - | Mazur Gostynin | |
MKS Przasnysz | - | Wkra Bieżuń | |
Żbik Nasielsk | - | Unia Warszawa | |
Nadnarwianka Pułtusk | - | Drukarz Warszawa | |
Polonia II Warszawa | - | PAF Płońsk | |
Makowianka Maków Mazowiecki | - | Okęcie Warszawa |