Karty podstawowe

Tabela i wyniki

Seniorzy - Liga okręgowa - Sezon 2016/2017
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1LKS Perła Złotokłos1640131241:12
2MKS Piast Piastów1740131335:15
3LKS Chlebnia1737121447:31
4BKS Naprzód Brwinów172884531:23
5KS Teresin172783626:22
6KS Przyszłość Włochy172473735:28
7MLKS Józefovia172372824:21
8SEMP Ursynów162372727:23
9LKS Ryś Laski162062821:27
10RKS Okęcie W-wa161954717:18
11KS Żyrardowianka171954826:31
12GKS Świt Warszawa161853817:33
13GKS Pogoń II Grodzisk Maz.1718601126:39
14KS Promyk Nowa Sucha161752921:36
15FC Lesznowola161334921:40
16KS Milan Milanówek1612401223:39
Kolejka nr 1, data: 13-08-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
GKS Świt Warszawa
-
BKS Naprzód Brwinów
1
:
5
13-08-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
MLKS Józefovia
1
:
4
15-08-2016 17:30
LKS Chlebnia
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
4
:
3
13-08-2016 11:00
MKS Piast Piastów
-
FC Lesznowola
3
:
2
13-08-2016 11:00
LKS Ryś Laski
-
RKS Okęcie W-wa
3
:
1
13-08-2016 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
KS Teresin
2
:
0
13-08-2016 15:00
KS Żyrardowianka
-
SEMP Ursynów
0
:
1
21-09-2016 16:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
KS Przyszłość Włochy
0
:
5
13-08-2016 12:00
Kolejka nr 2, data: 20-08-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
KS Przyszłość Włochy
4
:
3
20-08-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
KS Promyk Nowa Sucha
5
:
0
21-08-2016 13:30
KS Teresin
-
KS Żyrardowianka
2
:
3
20-08-2016 16:00
RKS Okęcie W-wa
-
LKS Perła Złotokłos
0
:
4
20-08-2016 11:00
FC Lesznowola
-
LKS Ryś Laski
2
:
1
21-08-2016 17:30
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
MKS Piast Piastów
0
:
1
20-08-2016 15:00
MLKS Józefovia
-
LKS Chlebnia
2
:
3
20-08-2016 11:00
GKS Świt Warszawa
-
KS Milan Milanówek
3
:
1
20-08-2016 11:00
Kolejka nr 3, data: 27-08-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
KS Milan Milanówek
-
BKS Naprzód Brwinów
0
:
2
27-08-2016 14:45
LKS Chlebnia
-
GKS Świt Warszawa
3
:
1
28-08-2016 11:00
MKS Piast Piastów
-
MLKS Józefovia
3
:
0
27-08-2016 11:00
LKS Ryś Laski
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
0
:
4
27-08-2016 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
FC Lesznowola
2
:
1
27-08-2016 14:00
KS Żyrardowianka
-
RKS Okęcie W-wa
0
:
2
28-08-2016 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
KS Teresin
1
:
2
27-08-2016 11:00
KS Przyszłość Włochy
-
SEMP Ursynów
1
:
2
27-08-2016 11:00
Kolejka nr 4, data: 31-08-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
SEMP Ursynów
2
:
0
31-08-2016 17:30
KS Teresin
-
KS Przyszłość Włochy
3
:
1
31-08-2016 17:30
RKS Okęcie W-wa
-
KS Promyk Nowa Sucha
2
:
0
31-08-2016 17:30
FC Lesznowola
-
KS Żyrardowianka
2
:
3
31-08-2016 17:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
LKS Perła Złotokłos
1
:
3
30-08-2016 17:00
MLKS Józefovia
-
LKS Ryś Laski
2
:
1
31-08-2016 17:00
GKS Świt Warszawa
-
MKS Piast Piastów
1
:
2
31-08-2016 17:00
KS Milan Milanówek
-
LKS Chlebnia
1
:
3
31-08-2016 17:15
Kolejka nr 5, data: 03-09-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
LKS Chlebnia
-
BKS Naprzód Brwinów
1
:
1
03-09-2016 11:00
MKS Piast Piastów
-
KS Milan Milanówek
3
:
2
03-09-2016 11:00
LKS Ryś Laski
-
GKS Świt Warszawa
2
:
2
03-09-2016 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
MLKS Józefovia
0
:
1
03-09-2016 17:00
KS Żyrardowianka
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
5
:
1
03-09-2016 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
FC Lesznowola
3
:
1
03-09-2016 16:00
KS Przyszłość Włochy
-
RKS Okęcie W-wa
0
:
0
03-09-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
KS Teresin
0
:
1
04-09-2016 17:00
Kolejka nr 6, data: 10-09-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
KS Teresin
0
:
2
10-09-2016 11:00
RKS Okęcie W-wa
-
SEMP Ursynów
1
:
1
10-09-2016 11:00
FC Lesznowola
-
KS Przyszłość Włochy
1
:
1
10-09-2016 14:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
KS Promyk Nowa Sucha
1
:
4
10-09-2016 12:00
MLKS Józefovia
-
KS Żyrardowianka
1
:
1
11-09-2016 16:30
GKS Świt Warszawa
-
LKS Perła Złotokłos
0
:
2
10-09-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
LKS Ryś Laski
2
:
1
09-09-2016 19:00
LKS Chlebnia
-
MKS Piast Piastów
1
:
3
10-09-2016 11:00
Kolejka nr 7, data: 17-09-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
MKS Piast Piastów
-
BKS Naprzód Brwinów
0
:
1
17-09-2016 15:00
LKS Ryś Laski
-
LKS Chlebnia
1
:
3
17-09-2016 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
KS Milan Milanówek
5
:
2
17-09-2016 16:30
KS Żyrardowianka
-
GKS Świt Warszawa
3
:
0
18-09-2016 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
MLKS Józefovia
0
:
0
17-09-2016 12:00
KS Przyszłość Włochy
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
4
:
2
17-09-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
FC Lesznowola
2
:
2
18-09-2016 18:30
KS Teresin
-
RKS Okęcie W-wa
0
:
0
18-09-2016 16:00
Kolejka nr 8, data: 24-09-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
RKS Okęcie W-wa
1
:
1
24-09-2016 13:00
FC Lesznowola
-
KS Teresin
2
:
3
24-09-2016 16:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
SEMP Ursynów
3
:
2
24-09-2016 11:00
MLKS Józefovia
-
KS Przyszłość Włochy
0
:
1
24-09-2016 12:30
GKS Świt Warszawa
-
KS Promyk Nowa Sucha
2
:
1
24-09-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
KS Żyrardowianka
1
:
3
24-09-2016 15:30
LKS Chlebnia
-
LKS Perła Złotokłos
1
:
5
24-09-2016 11:00
MKS Piast Piastów
-
LKS Ryś Laski
1
:
0
24-09-2016 11:00
Kolejka nr 9, data: 01-10-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
LKS Ryś Laski
-
BKS Naprzód Brwinów
2
:
6
01-10-2016 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
MKS Piast Piastów
2
:
1
01-10-2016 16:00
KS Żyrardowianka
-
LKS Chlebnia
0
:
2
01-10-2016 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
KS Milan Milanówek
2
:
1
01-10-2016 11:00
KS Przyszłość Włochy
-
GKS Świt Warszawa
4
:
0
01-10-2016 11:00
MLKS Józefovia
-
SEMP Ursynów
1
:
0
01-10-2016 11:00
KS Teresin
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
2
:
0
01-10-2016 16:00
RKS Okęcie W-wa
-
FC Lesznowola
1
:
2
01-10-2016 11:00
Kolejka nr 10, data: 08-10-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
FC Lesznowola
1
:
1
08-10-2016 13:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
RKS Okęcie W-wa
0
:
3
08-10-2016 11:00
MLKS Józefovia
-
KS Teresin
1
:
3
08-10-2016 14:00
GKS Świt Warszawa
-
SEMP Ursynów
2
:
1
08-10-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
KS Przyszłość Włochy
3
:
0
08-10-2016 15:30
LKS Chlebnia
-
KS Promyk Nowa Sucha
4
:
1
08-10-2016 11:00
MKS Piast Piastów
-
KS Żyrardowianka
5
:
0
08-10-2016 10:00
LKS Ryś Laski
-
LKS Perła Złotokłos
0
:
0
08-10-2016 15:30
Kolejka nr 11, data: 15-10-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
LKS Perła Złotokłos
-
BKS Naprzód Brwinów
2
:
0
15-10-2016 15:30
KS Żyrardowianka
-
LKS Ryś Laski
1
:
2
15-10-2016 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
MKS Piast Piastów
1
:
1
16-10-2016 11:00
KS Przyszłość Włochy
-
LKS Chlebnia
2
:
5
15-10-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
KS Milan Milanówek
3
:
2
16-10-2016 15:30
KS Teresin
-
GKS Świt Warszawa
1
:
1
15-10-2016 15:00
RKS Okęcie W-wa
-
MLKS Józefovia
1
:
0
15-10-2016 11:00
FC Lesznowola
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
3
:
2
15-10-2016 15:30
Kolejka nr 12, data: 22-10-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
3
:
0
22-10-2016 11:00
MLKS Józefovia
-
FC Lesznowola
4
:
1
22-10-2016 14:00
GKS Świt Warszawa
-
RKS Okęcie W-wa
0
:
2
22-10-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
KS Teresin
0
:
4
22-10-2016 14:45
LKS Chlebnia
-
SEMP Ursynów
3
:
4
19-11-2016 12:00
MKS Piast Piastów
-
KS Przyszłość Włochy
1
:
0
22-10-2016 11:00
LKS Ryś Laski
-
KS Promyk Nowa Sucha
1
:
0
22-10-2016 15:00
LKS Perła Złotokłos
-
KS Żyrardowianka
4
:
2
19-11-2016 16:00
Kolejka nr 13, data: 29-10-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
KS Żyrardowianka
-
BKS Naprzód Brwinów
0
:
0
30-10-2016 13:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
LKS Perła Złotokłos
1
:
5
29-10-2016 15:00
KS Przyszłość Włochy
-
LKS Ryś Laski
2
:
1
29-10-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
MKS Piast Piastów
2
:
3
30-10-2016 17:00
KS Teresin
-
LKS Chlebnia
1
:
2
29-10-2016 15:00
RKS Okęcie W-wa
-
KS Milan Milanówek
0
:
1
29-10-2016 11:00
FC Lesznowola
-
GKS Świt Warszawa
1
:
1
29-10-2016 13:30
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
MLKS Józefovia
1
:
0
30-10-2016 12:00
Kolejka nr 14, data: 05-11-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
MLKS Józefovia
2
:
0
06-11-2016 13:30
GKS Świt Warszawa
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
1
:
0
05-11-2016 11:00
KS Milan Milanówek
-
FC Lesznowola
4
:
0
05-11-2016 13:45
LKS Chlebnia
-
RKS Okęcie W-wa
3
:
2
05-11-2016 10:00
MKS Piast Piastów
-
KS Teresin
1
:
0
05-11-2016 11:00
LKS Ryś Laski
-
SEMP Ursynów
2
:
1
06-11-2016 11:00
LKS Perła Złotokłos
-
KS Przyszłość Włochy
2
:
1
05-11-2016 13:30
KS Żyrardowianka
-
KS Promyk Nowa Sucha
2
:
3
06-11-2016 11:00
Kolejka nr 15, data: 12-11-2016   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
KS Promyk Nowa Sucha
-
BKS Naprzód Brwinów
2
:
1
11-11-2016 11:00
KS Przyszłość Włochy
-
KS Żyrardowianka
1
:
1
11-11-2016 11:00
SEMP Ursynów
-
LKS Perła Złotokłos
1
:
0
12-11-2016 16:00
KS Teresin
-
LKS Ryś Laski
0
:
3
12-11-2016 13:30
RKS Okęcie W-wa
-
MKS Piast Piastów
1
:
2
12-11-2016 11:00
FC Lesznowola
-
LKS Chlebnia
0
:
5
13-11-2016 13:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
KS Milan Milanówek
2
:
1
13-11-2016 12:00
MLKS Józefovia
-
GKS Świt Warszawa
4
:
0
12-11-2016 11:00
Kolejka nr 16, data: 18-03-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
GKS Świt Warszawa
1
:
2
18-03-2017 13:00
MLKS Józefovia
-
KS Milan Milanówek
4
:
1
18-03-2017 13:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
LKS Chlebnia
4
:
2
19-03-2017 15:30
FC Lesznowola
-
MKS Piast Piastów
0
:
4
18-03-2017 18:30
RKS Okęcie W-wa
-
LKS Ryś Laski
0
:
1
18-03-2017 11:00
KS Teresin
-
LKS Perła Złotokłos
0
:
3
18-03-2017 15:30
SEMP Ursynów
-
KS Żyrardowianka
2
:
0
18-03-2017 19:30
KS Przyszłość Włochy
-
KS Promyk Nowa Sucha
3
:
2
18-03-2017 11:00
Kolejka nr 17, data: 25-03-2017 AKTUALNA KOLEJKA Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Przyszłość Włochy
-
BKS Naprzód Brwinów
6
:
1
25-03-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
SEMP Ursynów
:
26-03-2017 16:00
KS Żyrardowianka
-
KS Teresin
2
:
2
25-03-2017 15:00
LKS Perła Złotokłos
-
RKS Okęcie W-wa
:
25-03-2017 16:00
LKS Ryś Laski
-
FC Lesznowola
:
25-03-2017 16:00
MKS Piast Piastów
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
1
:
2
25-03-2017 11:00
LKS Chlebnia
-
MLKS Józefovia
2
:
0
25-03-2017 11:00
KS Milan Milanówek
-
GKS Świt Warszawa
:
25-03-2017 15:30
Kolejka nr 18, data: 01-04-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
KS Milan Milanówek
:
01-04-2017 13:00
GKS Świt Warszawa
-
LKS Chlebnia
:
01-04-2017 11:00
MLKS Józefovia
-
MKS Piast Piastów
:
01-04-2017 12:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
LKS Ryś Laski
:
02-04-2017 16:00
FC Lesznowola
-
LKS Perła Złotokłos
:
01-04-2017 16:00
RKS Okęcie W-wa
-
KS Żyrardowianka
:
01-04-2017 11:00
KS Teresin
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
01-04-2017 16:00
SEMP Ursynów
-
KS Przyszłość Włochy
:
01-04-2017 20:00
Kolejka nr 19, data: 08-04-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
SEMP Ursynów
-
BKS Naprzód Brwinów
:
08-04-2017
KS Przyszłość Włochy
-
KS Teresin
:
08-04-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
RKS Okęcie W-wa
:
09-04-2017 16:00
KS Żyrardowianka
-
FC Lesznowola
:
08-04-2017 16:00
LKS Perła Złotokłos
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
08-04-2017 16:00
LKS Ryś Laski
-
MLKS Józefovia
:
08-04-2017 16:00
MKS Piast Piastów
-
GKS Świt Warszawa
:
08-04-2017 11:00
LKS Chlebnia
-
KS Milan Milanówek
:
08-04-2017 11:00
Kolejka nr 20, data: 14-04-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
LKS Chlebnia
:
14-04-2017 17:30
KS Milan Milanówek
-
MKS Piast Piastów
:
14-04-2017
GKS Świt Warszawa
-
LKS Ryś Laski
:
14-04-2017 16:30
MLKS Józefovia
-
LKS Perła Złotokłos
:
14-04-2017 17:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
KS Żyrardowianka
:
15-04-2017 11:00
FC Lesznowola
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
15-04-2017 14:00
RKS Okęcie W-wa
-
KS Przyszłość Włochy
:
14-04-2017 16:30
KS Teresin
-
SEMP Ursynów
:
15-04-2017 12:00
Kolejka nr 21, data: 22-04-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
KS Teresin
-
BKS Naprzód Brwinów
:
22-04-2017 16:00
SEMP Ursynów
-
RKS Okęcie W-wa
:
22-04-2017
KS Przyszłość Włochy
-
FC Lesznowola
:
22-04-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
22-04-2017
KS Żyrardowianka
-
MLKS Józefovia
:
22-04-2017
LKS Perła Złotokłos
-
GKS Świt Warszawa
:
22-04-2017 16:00
LKS Ryś Laski
-
KS Milan Milanówek
:
22-04-2017
MKS Piast Piastów
-
LKS Chlebnia
:
22-04-2017
Kolejka nr 22, data: 29-04-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
MKS Piast Piastów
:
29-04-2017 11:00
LKS Chlebnia
-
LKS Ryś Laski
:
29-04-2017 11:00
KS Milan Milanówek
-
LKS Perła Złotokłos
:
29-04-2017
GKS Świt Warszawa
-
KS Żyrardowianka
:
29-04-2017 11:00
MLKS Józefovia
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
30-04-2017 14:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
KS Przyszłość Włochy
:
30-04-2017 17:00
FC Lesznowola
-
SEMP Ursynów
:
29-04-2017
RKS Okęcie W-wa
-
KS Teresin
:
29-04-2017 11:00
Kolejka nr 23, data: 06-05-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
RKS Okęcie W-wa
-
BKS Naprzód Brwinów
:
06-05-2017 11:00
KS Teresin
-
FC Lesznowola
:
06-05-2017
SEMP Ursynów
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
06-05-2017
KS Przyszłość Włochy
-
MLKS Józefovia
:
06-05-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
GKS Świt Warszawa
:
07-05-2017 11:00
KS Żyrardowianka
-
KS Milan Milanówek
:
06-05-2017
LKS Perła Złotokłos
-
LKS Chlebnia
:
06-05-2017 16:00
LKS Ryś Laski
-
MKS Piast Piastów
:
06-05-2017
Kolejka nr 24, data: 13-05-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
LKS Ryś Laski
:
13-05-2017 14:00
MKS Piast Piastów
-
LKS Perła Złotokłos
:
13-05-2017
LKS Chlebnia
-
KS Żyrardowianka
:
13-05-2017 11:00
KS Milan Milanówek
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
13-05-2017
GKS Świt Warszawa
-
KS Przyszłość Włochy
:
13-05-2017 11:00
SEMP Ursynów
-
MLKS Józefovia
:
13-05-2017
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
KS Teresin
:
14-05-2017 17:30
FC Lesznowola
-
RKS Okęcie W-wa
:
13-05-2017 16:00
Kolejka nr 25, data: 20-05-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
FC Lesznowola
-
BKS Naprzód Brwinów
:
20-05-2017 16:00
RKS Okęcie W-wa
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
20-05-2017 11:00
KS Teresin
-
MLKS Józefovia
:
20-05-2017
SEMP Ursynów
-
GKS Świt Warszawa
:
20-05-2017
KS Przyszłość Włochy
-
KS Milan Milanówek
:
20-05-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
LKS Chlebnia
:
20-05-2017 18:00
KS Żyrardowianka
-
MKS Piast Piastów
:
20-05-2017
LKS Perła Złotokłos
-
LKS Ryś Laski
:
20-05-2017 16:00
Kolejka nr 26, data: 24-05-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
LKS Perła Złotokłos
:
24-05-2017 18:00
LKS Ryś Laski
-
KS Żyrardowianka
:
24-05-2017
MKS Piast Piastów
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
24-05-2017
LKS Chlebnia
-
KS Przyszłość Włochy
:
24-05-2017 18:00
KS Milan Milanówek
-
SEMP Ursynów
:
24-05-2017
GKS Świt Warszawa
-
KS Teresin
:
24-05-2017 18:00
MLKS Józefovia
-
RKS Okęcie W-wa
:
24-05-2017 17:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
FC Lesznowola
:
24-05-2017 18:00
Kolejka nr 27, data: 27-05-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
BKS Naprzód Brwinów
:
28-05-2017 18:00
FC Lesznowola
-
MLKS Józefovia
:
27-05-2017 16:00
RKS Okęcie W-wa
-
GKS Świt Warszawa
:
27-05-2017 11:00
KS Teresin
-
KS Milan Milanówek
:
27-05-2017
SEMP Ursynów
-
LKS Chlebnia
:
27-05-2017
KS Przyszłość Włochy
-
MKS Piast Piastów
:
27-05-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
LKS Ryś Laski
:
28-05-2017 18:00
KS Żyrardowianka
-
LKS Perła Złotokłos
:
27-05-2017
Kolejka nr 28, data: 03-06-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
KS Żyrardowianka
:
03-06-2017 14:00
LKS Perła Złotokłos
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
03-06-2017 16:00
LKS Ryś Laski
-
KS Przyszłość Włochy
:
03-06-2017
MKS Piast Piastów
-
SEMP Ursynów
:
03-06-2017
LKS Chlebnia
-
KS Teresin
:
03-06-2017 11:00
KS Milan Milanówek
-
RKS Okęcie W-wa
:
03-06-2017
GKS Świt Warszawa
-
FC Lesznowola
:
03-06-2017 11:00
MLKS Józefovia
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
04-06-2017 12:00
Kolejka nr 29, data: 10-06-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
MLKS Józefovia
-
BKS Naprzód Brwinów
:
10-06-2017 11:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
-
GKS Świt Warszawa
:
10-06-2017 11:00
FC Lesznowola
-
KS Milan Milanówek
:
10-06-2017 11:00
RKS Okęcie W-wa
-
LKS Chlebnia
:
10-06-2017 11:00
KS Teresin
-
MKS Piast Piastów
:
10-06-2017 11:00
SEMP Ursynów
-
LKS Ryś Laski
:
10-06-2017 11:00
KS Przyszłość Włochy
-
LKS Perła Złotokłos
:
10-06-2017 11:00
KS Promyk Nowa Sucha
-
KS Żyrardowianka
:
10-06-2017 11:00
Kolejka nr 30, data: 17-06-2017   Zobacz szczegóły
MECZ WYNIK DATA
BKS Naprzód Brwinów
-
KS Promyk Nowa Sucha
:
17-06-2017 11:00
KS Żyrardowianka
-
KS Przyszłość Włochy
:
17-06-2017 11:00
LKS Perła Złotokłos
-
SEMP Ursynów
:
17-06-2017 11:00
LKS Ryś Laski
-
KS Teresin
:
17-06-2017 11:00
MKS Piast Piastów
-
RKS Okęcie W-wa
:
17-06-2017 11:00
LKS Chlebnia
-
FC Lesznowola
:
17-06-2017 11:00
KS Milan Milanówek
-
GKS Pogoń II Grodzisk Maz.
:
17-06-2017 11:00
GKS Świt Warszawa
-
MLKS Józefovia
:
17-06-2017 11:00

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy