Informacje

Trener drużyny
Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
A  Klasa  23.Kolejka
Data: 2018-05-26
23. kolejka Grom II Warszawa - Okęcie Warszawa 0:2 (0:0) Bramki: Adrian Wiercioch 63’(k) 70’   Skład Okęcia: Bartłomiej Klimek – Krystian Smokowski,... czytaj więcej
Data: 2018-05-24
23. kolejka Grom II Warszawa - Okęcie Warszawa Sobota 26.05.2017 godz.14.00 Boisko Zespołu Szkół im.M.Konarskiego ul.Okopowa 55 , Warszawa-Wola  ... czytaj więcej
A  Klasa  22.Kolejka
Data: 2018-05-19
22. kolejka Okęcie Warszawa – LKS Tur Jaktorów  3:1 (1:0) Bramki: Marcin Czarnowski(samob.) 26’ Jerzy Fiszer 68’ 90+1’ – Michał Hilcher 52’   Skład... czytaj więcej
Data: 2018-05-17
22. kolejka Okęcie Warszawa – LKS Tur Jaktorów   Sobota  19.05.2018 godz.11.00 Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa   Sędzią głównym meczu będzie... czytaj więcej
A  Klasa  21.Kolejka
Data: 2018-05-13
21. kolejka KS II Piaseczno – Okęcie Warszawa 1:0 (0:0) Bramka: MKS II 88’   Skład Okęcia: Ksawery Uhruski czerw. – Krystian Smokowski(80.Paweł... czytaj więcej
Terminy treningów

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

we wtorki  godz.18.30

w środy      godz.18.30

w piątki     godz.18.30

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS PIASECZNO II 23 57 18 3 2 76:20
2 KS Laura Chylice 23 53 17 2 4 80:40
3 RKS Okęcie W-wa 23 49 16 1 6 71:23
4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 23 43 13 4 6 68:44
5 GLKS Nadarzyn 22 36 11 3 8 72:48
6 UKS Siekierki 23 36 11 3 9 51:49
7 LKS Jedność Żabieniec 22 35 10 5 7 58:44
8 FC LESZNOWOLA 23 34 10 4 9 59:64
9 GKS Świt Warszawa 23 30 9 3 11 43:51
10 KP Anprel Nowa Wieś 23 22 6 4 13 45:75
11 KS Grom II Warszawa 22 18 5 3 14 28:59
12 ROZWÓJ WARSZAWA 23 17 5 2 16 35:74
13 WKS Gwardia Warszawa 22 15 4 3 15 33:62
14 LKS Tur Jaktorów 23 10 2 4 17 34:100
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 19-08-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 3 : 3 WKS Gwardia Warszawa 20-09-2017
o godzinie: 16:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
UKS Siekierki 3 : 3 GKS Świt Warszawa 19-08-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA 3 : 2 GLKS Nadarzyn 19-08-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 6 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 19-08-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 3 : 3 LKS Jedność Żabieniec 20-08-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 1 : 5 KS Laura Chylice 19-08-2017
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 5 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19-08-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 2
 
data: 26-08-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 1 : 2 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 29-08-2017
o godzinie: 17:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Laura Chylice 3 : 1 KS Grom II Warszawa 26-08-2017
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec 4 : 0 LKS Tur Jaktorów 27-08-2017
o godzinie: 17:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 4 MKS PIASECZNO II 26-08-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 3 : 0 RKS Okęcie W-wa 26-08-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa 4 : 2 ROZWÓJ WARSZAWA 26-08-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa 0 : 5 UKS Siekierki 12-09-2017
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
Kolejka nr 3
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Siekierki 0 : 2 FC LESZNOWOLA 02-09-2017
o godzinie: 17:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA 1 : 2 WKS Gwardia Warszawa 02-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 4 : 1 GKS Świt Warszawa 02-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 2 : 2 GLKS Nadarzyn 03-09-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 2 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 02-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 1 : 10 LKS Jedność Żabieniec 02-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 2 KS Laura Chylice 02-09-2017
o godzinie: 17:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 4
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 4 : 4 KS Laura Chylice 09-09-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
LKS Jedność Żabieniec 2 : 4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 09-09-2017
o godzinie: 11:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 0 KS Grom II Warszawa 09-09-2017
o godzinie: 12:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 12 : 0 LKS Tur Jaktorów 09-09-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa 1 : 8 MKS PIASECZNO II 09-09-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa 0 : 4 RKS Okęcie W-wa 10-09-2017
o godzinie: 13:00
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki 1 : 3 ROZWÓJ WARSZAWA 09-09-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
Kolejka nr 5
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ROZWÓJ WARSZAWA 1 : 2 FC LESZNOWOLA 16-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 7 : 0 UKS Siekierki 16-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 6 : 1 WKS Gwardia Warszawa 17-09-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 1 : 1 GKS Świt Warszawa 16-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 1 : 2 GLKS Nadarzyn 16-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 16-09-2017
o godzinie: 16:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice 3 : 2 LKS Jedność Żabieniec 16-09-2017
o godzinie: 17:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
Kolejka nr 6
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 4 : 3 LKS Jedność Żabieniec 23-09-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 4 KS Laura Chylice 24-09-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 6 : 4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 23-09-2017
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa 4 : 0 KS Grom II Warszawa 23-09-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa 9 : 0 LKS Tur Jaktorów 24-09-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki 2 : 1 MKS PIASECZNO II 23-09-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA 3 : 2 RKS Okęcie W-wa 23-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 7
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 4 : 2 FC LESZNOWOLA 30-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 3 : 1 ROZWÓJ WARSZAWA 01-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 1 : 8 UKS Siekierki 30-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 1 : 3 WKS Gwardia Warszawa 30-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7 : 3 GKS Świt Warszawa 30-09-2017
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice 5 : 4 GLKS Nadarzyn 30-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 1 KP Anprel Nowa Wieś 30-09-2017
o godzinie: 16:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 8
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 4 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 07-10-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
GLKS Nadarzyn 0 : 4 LKS Jedność Żabieniec 07-10-2017
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa 1 : 2 KS Laura Chylice 07-10-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa 2 : 2 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 08-10-2017
o godzinie: 18:00
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki 1 : 0 KS Grom II Warszawa 07-10-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA 3 : 3 LKS Tur Jaktorów 07-10-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 2 : 0 MKS PIASECZNO II 07-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS PIASECZNO II 8 : 1 FC LESZNOWOLA 15-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 0 : 2 RKS Okęcie W-wa 14-10-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 1 : 4 ROZWÓJ WARSZAWA 14-10-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 2 UKS Siekierki 14-10-2017
o godzinie: 15:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice 2 : 1 WKS Gwardia Warszawa 14-10-2017
o godzinie: 14:30
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec 4 : 2 GKS Świt Warszawa 14-10-2017
o godzinie: 15:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś 0 : 2 GLKS Nadarzyn 14-10-2017
o godzinie: 15:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 10
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 4 : 2 GLKS Nadarzyn 22-10-2017
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
GKS Świt Warszawa 1 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 21-10-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa 1 : 2 LKS Jedność Żabieniec 22-10-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki 0 : 3 KS Laura Chylice 21-10-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA 1 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21-10-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 3 : 0 KS Grom II Warszawa 21-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 3 : 0 LKS Tur Jaktorów 22-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
Kolejka nr 11
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Tur Jaktorów 4 : 6 FC LESZNOWOLA 28-10-2017
o godzinie: 13:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa 0 : 2 MKS PIASECZNO II 28-10-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 2 RKS Okęcie W-wa 28-10-2017
o godzinie: 13:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice 9 : 2 ROZWÓJ WARSZAWA 28-10-2017
o godzinie: 10:30
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec 2 : 1 UKS Siekierki 28-10-2017
o godzinie: 14:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 2 WKS Gwardia Warszawa 28-10-2017
o godzinie: 13:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 1 : 3 GKS Świt Warszawa 28-10-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 12
 
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 1 : 2 GKS Świt Warszawa 04-11-2017
o godzinie: 13:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
WKS Gwardia Warszawa 2 : 4 GLKS Nadarzyn 05-11-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki 0 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 04-11-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
ROZWÓJ WARSZAWA 0 : 1 LKS Jedność Żabieniec 04-11-2017
o godzinie: 19:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa 5 : 0 KS Laura Chylice 04-11-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II 1 : 0 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 05-11-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów 3 : 3 KS Grom II Warszawa 05-11-2017
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 13
 
data: 11-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Grom II Warszawa 2 : 2 FC LESZNOWOLA 11-11-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7 : 0 LKS Tur Jaktorów 11-11-2017
o godzinie: 13:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice 0 : 0 MKS PIASECZNO II 11-11-2017
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec 1 : 1 RKS Okęcie W-wa 12-11-2017
o godzinie: 13:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś 1 : 2 ROZWÓJ WARSZAWA 11-11-2017
o godzinie: 13:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 1 : 1 UKS Siekierki 11-11-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa 3 : 0 WKS Gwardia Warszawa 11-11-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 14
 
data: 24-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WKS Gwardia Warszawa 1 : 6 FC LESZNOWOLA 09-05-2018
o godzinie: 20:00
 Sportowa 1, Otwock
GKS Świt Warszawa 1 : 2 UKS Siekierki 18-04-2018
o godzinie: 17:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn 5 : 0 ROZWÓJ WARSZAWA 24-03-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 1 : 6 RKS Okęcie W-wa 25-03-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec 2 : 5 MKS PIASECZNO II 25-04-2018
o godzinie: 17:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice 7 : 0 LKS Tur Jaktorów 25-03-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Piaseczno, 1 Maja 16)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 : 0 KS Grom II Warszawa 25-03-2018
o godzinie: 15:00
 Turczynek 8, Milanówek
Kolejka nr 15
 
data: 30-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 : 1 FC LESZNOWOLA 30-03-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa 3 : 1 KS Laura Chylice 31-03-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów 1 : 5 LKS Jedność Żabieniec 31-03-2018
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II 8 : 1 KP Anprel Nowa Wieś 31-03-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa 2 : 5 GLKS Nadarzyn 11-04-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA 0 : 4 GKS Świt Warszawa 30-03-2018
o godzinie: 19:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki 0 : 0 WKS Gwardia Warszawa 31-03-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
Kolejka nr 16
 
data: 07-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 2 : 3 UKS Siekierki 08-04-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
WKS Gwardia Warszawa 2 : 1 ROZWÓJ WARSZAWA 07-04-2018
o godzinie: 14:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa 1 : 0 RKS Okęcie W-wa 07-04-2018
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn 0 : 1 MKS PIASECZNO II 07-04-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 3 LKS Tur Jaktorów 07-04-2018
o godzinie: 15:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec 2 : 1 KS Grom II Warszawa 07-04-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice 1 : 3 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 07-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
Kolejka nr 17
 
data: 14-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Laura Chylice 4 : 0 FC LESZNOWOLA 14-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 LKS Jedność Żabieniec 14-04-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa 2 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 14-04-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów 1 : 2 GLKS Nadarzyn 14-04-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II 2 : 1 GKS Świt Warszawa 15-04-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa 2 : 0 WKS Gwardia Warszawa 14-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA 3 : 5 UKS Siekierki 15-04-2018
o godzinie: 19:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 18
 
data: 21-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 3 : 2 ROZWÓJ WARSZAWA 21-04-2018
o godzinie: 11:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
UKS Siekierki 1 : 3 RKS Okęcie W-wa 21-04-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa 0 : 2 MKS PIASECZNO II 21-04-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa 2 : 0 LKS Tur Jaktorów 21-04-2018
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn : KS Grom II Warszawa 21-04-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 2 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21-04-2018
o godzinie: 16:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec 1 : 4 KS Laura Chylice 21-04-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 19
 
data: 28-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec 2 : 2 FC LESZNOWOLA 28-04-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice 11 : 1 KP Anprel Nowa Wieś 28-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 5 GLKS Nadarzyn 28-04-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa 1 : 0 GKS Świt Warszawa 29-04-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów 5 : 2 WKS Gwardia Warszawa 28-04-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II 5 : 0 UKS Siekierki 29-04-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa 9 : 0 ROZWÓJ WARSZAWA 28-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 20
 
data: 05-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 0 : 2 RKS Okęcie W-wa 05-05-2018
o godzinie: 13:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
ROZWÓJ WARSZAWA 1 : 5 MKS PIASECZNO II 06-05-2018
o godzinie: 19:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki 5 : 4 LKS Tur Jaktorów 05-05-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa 2 : 3 KS Grom II Warszawa 06-05-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa 1 : 4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 06-05-2018
o godzinie: 17:30
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn 1 : 2 KS Laura Chylice 06-05-2018
o godzinie: 17:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 0 LKS Jedność Żabieniec 05-05-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 21
 
data: 12-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KP Anprel Nowa Wieś 3 : 4 FC LESZNOWOLA 12-05-2018
o godzinie: 12:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 6 GLKS Nadarzyn 12-05-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice 4 : 3 GKS Świt Warszawa 12-05-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 0 WKS Gwardia Warszawa 12-05-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa 2 : 4 UKS Siekierki 12-05-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów 4 : 1 ROZWÓJ WARSZAWA 12-05-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II 1 : 0 RKS Okęcie W-wa 13-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
Kolejka nr 22
 
data: 19-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA 0 : 2 MKS PIASECZNO II 19-05-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
RKS Okęcie W-wa 3 : 1 LKS Tur Jaktorów 19-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA 0 : 1 KS Grom II Warszawa 20-05-2018
o godzinie: 20:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki 3 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19-05-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa 0 : 4 KS Laura Chylice 22-05-2018
o godzinie: 19:00
 Chylice, Dworska 9
GKS Świt Warszawa 1 : 1 LKS Jedność Żabieniec 19-05-2018
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn 3 : 3 KP Anprel Nowa Wieś 19-05-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 23
AKTUALNA KOLEJKA
data: 26-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Nadarzyn 4 : 5 FC LESZNOWOLA 26-05-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 0 GKS Świt Warszawa 26-05-2018
o godzinie: 14:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec : WKS Gwardia Warszawa 27-05-2018
o godzinie: 14:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice 0 : 4 UKS Siekierki 25-05-2018
o godzinie: 19:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 : 1 ROZWÓJ WARSZAWA 26-05-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa 0 : 2 RKS Okęcie W-wa 26-05-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów 0 : 4 MKS PIASECZNO II 26-05-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 24
 
data: 02-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA : LKS Tur Jaktorów 03-06-2018
o godzinie: 16:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
MKS PIASECZNO II : KS Grom II Warszawa 03-06-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 02-06-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA : KS Laura Chylice 03-06-2018
o godzinie: 20:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki : LKS Jedność Żabieniec 02-06-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa : KP Anprel Nowa Wieś 02-06-2018  Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa : GLKS Nadarzyn 03-06-2018
o godzinie: 18:30
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 25
 
data: 09-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa : FC LESZNOWOLA 09-06-2018
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
GLKS Nadarzyn : WKS Gwardia Warszawa 09-06-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Siekierki 09-06-2018
o godzinie: 13:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec : ROZWÓJ WARSZAWA 09-06-2018
o godzinie: 17:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice : RKS Okęcie W-wa 09-06-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : MKS PIASECZNO II 10-06-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa : LKS Tur Jaktorów 09-06-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 26
 
data: 16-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA : KS Grom II Warszawa 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
LKS Tur Jaktorów : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II : KS Laura Chylice 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa : LKS Jedność Żabieniec 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA : KP Anprel Nowa Wieś 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki : GLKS Nadarzyn 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa : GKS Świt Warszawa 16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy