Informacje

Trener drużyny
Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
W sezonie 2018/19 RKS Okęcie zagra w A klasie grupa III
Data: 2018-07-06
W sezonie 2018/2019 RKS Okęcie Warszawa będzie rywalizowało w III grupie warszawskiej A klasy. W porównaniu z poprzednim sezonem oprócz 9 „starych”... czytaj więcej
Plan sparingów RKS Okęcie Warszawa - lato 2018 r.
Data: 2018-06-26
  Od 23 lipca 2018 r. piłkarze Okęcia Warszawa rozpoczną przygotowywania do nowego sezonu. W trakcie przygotowań rozegrają pięć meczy sparingowych,... czytaj więcej
Nabór do drużyny seniorów
Data: 2018-06-25
Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w drużynie seniorów RKS Okęcie Warszawa. Wracamy do treningów 23.07.2018, a zajęcia będą w poniedziałki i... czytaj więcej
RKS Okęcie po sezonie 2017/18 w A klasie - informacja
Data: 2018-06-25
Niestety, Okęcie Warszawa nie zdołało wywalczyć awansu do LO !!! Rok temu rozczulaliśmy się nad spadkiem z Ligi Okręgowej, a teraz przyszło... czytaj więcej
Klasyfikacja króla strzelców, A kl. gr.III w sezonie 2017/18
Data: 2018-06-18
Wraz z zakończeniem rozgrywek w A klasie / grupa III , w której występowało Okęcie dobiegła też końca rywalizacja w klasyfikacji króla strzelców.... czytaj więcej
Terminy treningów

Harmonogram od 23 lipca 2018 do 18  sierpnia 2018 r.

 

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

w poniedziałki  godz.19.00

w środy               godz.19.00 ( tylko jeśli nie ma meczu sparingowego)

w piątki              godz.19.00

 

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 WKS Gwardia Warszawa 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS Walka Kosów 0 0 0 0 0 0:0
3 UKS Siekierki 0 0 0 0 0 0:0
4 UKS Orzeł Baniocha 0 0 0 0 0 0:0
5 RKS Okęcie W-wa 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS Piast Piastów 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS Jedność Żabieniec 0 0 0 0 0 0:0
8 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 0 0 0 0 0:0
9 KS Grom II Warszawa 0 0 0 0 0 0:0
10 KP Anprel Nowa Wieś 0 0 0 0 0 0:0
11 GLKS Nadarzyn 0 0 0 0 0 0:0
12 GKS Świt Warszawa 0 0 0 0 0 0:0
13 FC LESZNOWOLA 0 0 0 0 0 0:0
14 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WKS Gwardia Warszawa : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 18-08-2018  
UKS Walka Kosów : FC LESZNOWOLA 18-08-2018  
UKS Siekierki : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 18-08-2018  
UKS Orzeł Baniocha : GLKS Nadarzyn 18-08-2018  
RKS Okęcie W-wa : KP Anprel Nowa Wieś 18-08-2018  
MKS Piast Piastów : KS Grom II Warszawa 18-08-2018  
LKS Jedność Żabieniec : GKS Świt Warszawa 18-08-2018  
Kolejka nr 2
 
data: 25-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : GKS Świt Warszawa 25-08-2018  
KS Grom II Warszawa : LKS Jedność Żabieniec 25-08-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : MKS Piast Piastów 25-08-2018  
GLKS Nadarzyn : RKS Okęcie W-wa 25-08-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : UKS Orzeł Baniocha 25-08-2018  
FC LESZNOWOLA : UKS Siekierki 25-08-2018  
WKS Gwardia Warszawa : UKS Walka Kosów 25-08-2018  
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Walka Kosów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 01-09-2018  
UKS Siekierki : WKS Gwardia Warszawa 01-09-2018  
UKS Orzeł Baniocha : FC LESZNOWOLA 01-09-2018  
RKS Okęcie W-wa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 01-09-2018  
MKS Piast Piastów : GLKS Nadarzyn 01-09-2018  
LKS Jedność Żabieniec : KP Anprel Nowa Wieś 01-09-2018  
GKS Świt Warszawa : KS Grom II Warszawa 01-09-2018  
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Grom II Warszawa 08-09-2018  
KP Anprel Nowa Wieś : GKS Świt Warszawa 08-09-2018  
GLKS Nadarzyn : LKS Jedność Żabieniec 08-09-2018  
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : MKS Piast Piastów 08-09-2018  
FC LESZNOWOLA : RKS Okęcie W-wa 08-09-2018  
WKS Gwardia Warszawa : UKS Orzeł Baniocha 08-09-2018  
UKS Walka Kosów : UKS Siekierki 08-09-2018  
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Siekierki : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 15-09-2018  
UKS Orzeł Baniocha : UKS Walka Kosów 15-09-2018  
RKS Okęcie W-wa : WKS Gwardia Warszawa 15-09-2018  
MKS Piast Piastów : FC LESZNOWOLA 15-09-2018  
LKS Jedność Żabieniec : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15-09-2018  
GKS Świt Warszawa : GLKS Nadarzyn 15-09-2018  
KS Grom II Warszawa : KP Anprel Nowa Wieś 15-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 6
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KP Anprel Nowa Wieś 22-09-2018  
GLKS Nadarzyn : KS Grom II Warszawa 22-09-2018  
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : GKS Świt Warszawa 22-09-2018  
FC LESZNOWOLA : LKS Jedność Żabieniec 22-09-2018  
WKS Gwardia Warszawa : MKS Piast Piastów 22-09-2018  
UKS Walka Kosów : RKS Okęcie W-wa 22-09-2018  
UKS Siekierki : UKS Orzeł Baniocha 22-09-2018  
Kolejka nr 7
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Orzeł Baniocha : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 29-09-2018  
RKS Okęcie W-wa : UKS Siekierki 29-09-2018  
MKS Piast Piastów : UKS Walka Kosów 29-09-2018  
LKS Jedność Żabieniec : WKS Gwardia Warszawa 29-09-2018  
GKS Świt Warszawa : FC LESZNOWOLA 29-09-2018  
KS Grom II Warszawa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 29-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : GLKS Nadarzyn 29-09-2018  
Kolejka nr 8
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : GLKS Nadarzyn 06-10-2018  
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : KP Anprel Nowa Wieś 06-10-2018  
FC LESZNOWOLA : KS Grom II Warszawa 06-10-2018  
WKS Gwardia Warszawa : GKS Świt Warszawa 06-10-2018  
UKS Walka Kosów : LKS Jedność Żabieniec 06-10-2018  
UKS Siekierki : MKS Piast Piastów 06-10-2018  
UKS Orzeł Baniocha : RKS Okęcie W-wa 06-10-2018  
Kolejka nr 9
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 13-10-2018  
MKS Piast Piastów : UKS Orzeł Baniocha 13-10-2018  
LKS Jedność Żabieniec : UKS Siekierki 13-10-2018  
GKS Świt Warszawa : UKS Walka Kosów 13-10-2018  
KS Grom II Warszawa : WKS Gwardia Warszawa 13-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : FC LESZNOWOLA 13-10-2018  
GLKS Nadarzyn : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 13-10-2018  
Kolejka nr 10
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 20-10-2018  
FC LESZNOWOLA : GLKS Nadarzyn 20-10-2018  
WKS Gwardia Warszawa : KP Anprel Nowa Wieś 20-10-2018  
UKS Walka Kosów : KS Grom II Warszawa 20-10-2018  
UKS Siekierki : GKS Świt Warszawa 20-10-2018  
UKS Orzeł Baniocha : LKS Jedność Żabieniec 20-10-2018  
RKS Okęcie W-wa : MKS Piast Piastów 20-10-2018  
Kolejka nr 11
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 27-10-2018  
LKS Jedność Żabieniec : RKS Okęcie W-wa 27-10-2018  
GKS Świt Warszawa : UKS Orzeł Baniocha 27-10-2018  
KS Grom II Warszawa : UKS Siekierki 27-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Walka Kosów 27-10-2018  
GLKS Nadarzyn : WKS Gwardia Warszawa 27-10-2018  
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : FC LESZNOWOLA 27-10-2018  
Kolejka nr 12
 
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : FC LESZNOWOLA 03-11-2018  
WKS Gwardia Warszawa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 03-11-2018  
UKS Walka Kosów : GLKS Nadarzyn 03-11-2018  
UKS Siekierki : KP Anprel Nowa Wieś 03-11-2018  
UKS Orzeł Baniocha : KS Grom II Warszawa 03-11-2018  
RKS Okęcie W-wa : GKS Świt Warszawa 03-11-2018  
MKS Piast Piastów : LKS Jedność Żabieniec 03-11-2018  
Kolejka nr 13
 
data: 10-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 10-11-2018  
GKS Świt Warszawa : MKS Piast Piastów 10-11-2018  
KS Grom II Warszawa : RKS Okęcie W-wa 10-11-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Orzeł Baniocha 10-11-2018  
GLKS Nadarzyn : UKS Siekierki 10-11-2018  
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : UKS Walka Kosów 10-11-2018  
FC LESZNOWOLA : WKS Gwardia Warszawa 10-11-2018  
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy