6.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011

Rocznik 2011

6 Kolejka

RKS Okęcie Warszawa – UKS 141 Warszawa 8:0 (2:0; 1:0; 4:0; 1:0)

Bramki dla RKS:  Antoś Kosmoł 4’ 35’  Franek Dylewski 10’ 42’ 54’ Antoni Napłoszek 27’ Dominik Brzozowski 34’ Kacper Tatarski 40’

Skład Okęcia: Dominik Marszał –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski, Ignacy Dąbrowski, Antoni Napłoszek, Piotr Parzyszek , Dominik Brzozowski , Antoś Kosmoł , Tom Vu

RKS Okęcie 2011 w meczu 6 kol. III LO Żak F2 z UKS 141 (18-05-2019 r.)

Stoją od lewej: Dominik Brzozowski ,Franek Dylewski ,Piotrek Parzyszek ,Dominik Marszał , Mariusz Wiśniewski trener

Dolny rząd od lewej: Antoś Kosmol ,Antoś Napłoszek , Kacper Tatarski , Ignacy Dąbrowski ,Tom Vu

Sobotnie przedpołudnie. Drużyna RKS Okęcie , wykorzystując tzw. okienko pogodowe podejmowała przy R1 rówieśników z UKS 141 Warszawa. Nasi rywale przybyli na mecz zmotywowani do gry i bardzo chcieli zrewanżować się za remis u siebie w pierwszym tych drużyn spotkaniu.

Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Kilka składnych akcji oraz precyzyjnych podań przynosi efekt ,  pierwszy kwadrans gry kończymy prowadzeniem 2:0.

Druga kwarta wyglądała bardziej ociężale, ale mimo to udało nam się dołożyć jeszcze 1 brameczkę. Na półmetku spotkania trener wziął naszych lotników - nie powiem, co im powiedział by ich zmotywować - ale poskutkowało…

Trzecia kwarta to już tylko szarża naszych na bramkę rywala i zdobyte 4 kolejne gole, w czym jedna okazała się samobójczą.

Czwarta kwarta okazała się już tylko formalnością, udało się dołożyć do puli jeszcze jedną bramką i ostatecznie całe spotkanie zakończyliśmy wynikiem 8:0.

Cieszy bardzo postawa drużyny, mecz był przemyślany, bogaty w precyzyjne podania, aż miło się oglądało. Nasi napastnicy: Kacperek, Franek D., Antek K. oraz obrońcy Antek N. oraz Dominik B. wspomagani zmiennikami: Ignacym, Piotrkiem oraz Tomem w 100% wykonali powierzone im zadania i w pełni zaspokoili oczekiwania kibiców. Oczywiście by nie było tak do końca słodko nie uchroniliśmy się przed kilkoma błędami, co czasami powodowało niebezpieczeństwo na naszym polu karnym. Na szczęście tu też mieliśmy swoją tajną broń w osobie Dominika M, który rozegrał ładne spotkanie i zachował czyste konto. Po dzisiejszym spotkaniu RKS OKĘCIE powiększyło swoją przewagę nad pozostałymi drużynami w naszej lidze i w dalszym ciągu piastuje pozycję lidera z 16 pkt.