Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II Okęcie II 0:5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Seniorzy II - B Klasa

Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 15 października, 15:00 Okęcie II Warszawa 0:5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Nie zagraliśmy z Krzakami Czaplinkowskimi złego spotkania, ale punktów za to niestety nie przyznają.
Doświadczony i dobrze ułożony zespół gości był bardzo skuteczny, a pierwszą bramkę zdobył już w 4 minucie po uderzeniu głową z rzutu rożnego.
W 10 minucie po katastrofalnym błędzie naszego środkowego obrońcy przyjezdni podwyższyli wynik spotkania. Po dwóch ciosach obudziliśmy się i zaczęliśmy stwarzać sytuacje bramkowe, ale niestety nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. W końcówce pierwszej połowy ponownie ogromne błędy naszej defensywy, które wykorzystuje zawodnik gości.
Do przerwy 0:3.
Po przerwie ruszyliśmy z animuszem, ale niestety brakowało wykończenia, a przyjezdni swoim pierwszym wyjściem na naszą połowę znów zdobywają bramkę w 52 minucie.
W 63 minucie kolejna kontra i bramka. Mieliśmy szansę na zdobycie bramki lub bramek, ale parokrotnie brakowało milimetrów lub chłodniejszej głowy. W drugiej części drugiej połowy praktycznie nie schodzimy z połowy przeciwnika, ale tego dnia nie było nam dane cieszyć się ze zdobytego gola.

Pomimo niekorzystnego wyniku cieszy bardzo ambitna gra naszego młodego zespołu, który tego dnia przekonał się dobitnie jaka jest różnica między piłką juniorską, a seniorską.

Relacja: Łukasz Wojciechowski

Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II  Okęcie II 0:5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - RKS Okęcie Warszawa