Karty podstawowe

Sparingi zespołów A Klasy – Warszawa III

Foto

 

 

W minionym tygodniu ostatnie mecze kontrolne zagrały m.in. zespoły z warszawskiej A klasy ,grupa III. Poniżej zestawienie sumujące sparingi poszczególnych drużyn (klub , ilość meczy , zwycięstwa , remisy , porażki i bilans bramek) oraz wyniki sparingów:

 

 

GLKS Nadarzyn                                  3          3-0-0      30 – 2

Gwardia Warszawa                           4          3-0-1      28 – 11

Jedność Żabieniec                             5          3-0-2      23 – 18

Grom I / II Warszawa                        5          2-1-2      16 – 12

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie     4          2-1-1        8 – 12

MKS II Piaseczno                                4          2-1-1      13 – 9

Okęcie Warszawa                              4          2-2-0      20 – 6

Laura Chylice                                      4          2-0-2      34 – 10

Rozwój Warszawa                             5          2-0-3      10 – 20

AMT Nowa Wieś                                 3          1-0-2        7 – 11           

Tur Jaktorów                                      5          1-0-4      10 – 19

UKS Siekierki                                      3          0-2-1        8 – 12

Świt Warszawa                                  3          0-1-2        5 – 11

FC Lesznowola                                   3          0-0-3        1 – 27

 

 

7 sierpnia

 

AMT Nowa Wieś – Józefowianka Józefów (B W-wa IV) 4:1 (2:0)

 

8 sierpnia

 

Tur Jaktorów - Passovia Pass (A W-wa IV) 1:3 (0:2)

 

9 sierpnia

 

Świt II Nowy Dwór Maz.(LO W-wa I) – UKS Siekierki  8:4 (3:1)

MKS II Piaseczno - Jedność Żabieniec  7:2 (3:1)

Józefovia II Józefów (A W-wa II) - Rozwój Warszawa  1:3 (1:0)

Zaborowianka Zaborów (A W-wa II) - Świt Jelonki  3:3 (1:3)

 

10 sierpnia

 

Jedność Żabieniec – Jeziorka Prażmów (B W-wa III)  5:1 (2:0)

 

11 sierpnia

 

MKS II Piaseczno – Bór Regót (A W-wa II) odwołany

Amur Wilga (A W-wa II) – Gwardia Warszawa  odwołany

 

12 sierpnia

 

UKS Ołtarzew (A W-wa IV) - Rozwój Warszawa  odwołany

Tur Jaktorów – Partyzant Leszno (A W-wa IV)  3:4 (3:1)

GLKS Nadarzyn - LKS II Chlebnia ( A W-wa IV)  10:1 (???)

AMT Nowa Wieś – Nadstal Krzaki Czaplin.  1:3 (???)

Laura Chylice - Orzeł Baniocha (B W-wa II)  2:3 (???)

Świt Jelonki  - Varsovia Warszawa (Extraliga U-19) 0:3 (0:0)

 

13 sierpnia

 

UKS Kamionek (B W-wa III) – UKS Siekierki  2:2 (0:2)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy