Mecz sparingowy

Seniorzy - V Liga
Piłka nożna

MLKS Józefovia Józefów – RKS Okęcie Warszawa 6:5 (1:3)

Bramki: Jose Requena 13’ 34’ Rafał Wroński 44’ zaw.2 test. 55’ zaw.1 test. 88’  – Józefovia 26’ 47’ 61’(k) 69’ 74’ 78’

Skład Okęcia: Karol Gębski(50.Krzysztof Rochowicz) – Piotr Balsam(60.Jeremiasz Małaszyński) , Jan Szklarzewicz , Bartosz Szoja , Piotr Łuczyk(60.Mateusz Kiełtyk) - Damian Koński(60.zaw.1 test.) , Jan Jankowski(46.Łukasz Różycki) , Mateusz Olkowski(60.Jan Jankowski) , Bartłomiej Tula(46.zaw.2 test.) , Rafał Wroński(60.Łukasz Łosiński)  – Jose Requena(60.Paweł Gajek)

Jeden z ostatnich meczy w 2021 roku rozegrali piłkarze RKS Okęcie. Rywalem była występującą w ‘okręgówce” MLKS Józefovia. Na boisku w Józefowie padło 11 bramek , a wygrała hokejowym wynikiem Józefovia 6:5 ?

RKS Okęcie w meczu kontrolnym z Józefovią Józefów (08-12-2021 r.)

Stoją od lewej: Karol Gębski , Jan Jankowski , Piotr Balsam , Jan Szklarzewicz , Piotr Łuczyk , Damian Koński , Jeremiasz Małaszyński , Bartłomiej Tula

Dolny rząd od lewej: Rafał Wroński , Jose Requena , Mateusz Olkowski , Bartosz Szoja , Krzysztof Rochowicz

Pierwszą połowę spotkania wygrali nasi piłkarze i było to efektem , raz - dobrej , zespołowej gry , dwa - grali podstawowi zawodnicy z szerokiej kadry RKSu.

Po przerwie trenerzy Rafał Szewczyk i Maciej Zakrzewski dokonali zmian i jakość zespołu znacznie zmalała. Zmiennicy nie poradzili sobie z naporem miejscowych i przewaga jaką po prawie godzinie gry wypracowano szybko stopniała. Po przerwie gospodarze zdobyli 5 goli , a na dobre rozstrzelali się w końcowych fragmentach gry. Od 60 minuty strzelali w odstępach pięciominutowych i w rezultacie wygrali różnicą jednej bramki ?!

W sobotę 11 grudnia ostatnie granie w starym 2021 roku. W trójmeczu na Radarowej lotnicy zagrają 45 min. z drugoligową Pogonią Siedlce by po przerwie zmierzyć się w drugich 45 minutach z B klasową Skrą Warszawa. Turniej pod nazwą „Razem dla futbolu” zaczyna się od 10.30 . Pierwszy na boisku gwizdek sędziego usłyszymy o 11.30 , a końcowy  o 14.15. Serdecznie zapraszamy …..